Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

ma sej ta ni moj, sam na netu sm eno slikco na hit najdu, če bi slučajn kdo kej vedu...pa vrjetn ni najbolša ja :blush:

zanč sm meu preveč cajta pa sm frgazar dol dau pa spucou k se mij zdel da ne dobi bencina mašina, pa upam da ga nism kej razštelou :headbang: :slap:

pa še svečka je črna, tko da z mešanco nekej ni uredu tko da se bom mogu mal igrt...a pol je to en šrauf na tej stran k je cevka za bencin?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kađivćići....aj nid help ;)

evo lihkar sm od ličarja..pa me zanima TOČNO KERA BARVA JE NA MITOTU? a je akrilna al je bazna al nevem neki mi je naštevu...uglavnm TOČNO mi povejte...rabm nujno :P

ajd kdo bo prej :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kađivćići....aj nid help ;)

evo lihkar sm od ličarja..pa me zanima TOČNO KERA BARVA JE NA MITOTU? a je akrilna al je bazna al nevem neki mi je naštevu...uglavnm TOČNO mi povejte...rabm nujno :P

ajd kdo bo prej :kva2:

ma kaj jst vem kakšna je, važn d je rdeča :OK:

lahko ti pa povem kero mam jst, je pa za vw in audi, koda pa: U3*01*17.00

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kokr vem, je akrilna barva najbolj obstojna, koda barve pa je ista .)

Jest sm uzev bazno za mojga je ista barvna koda k pa za ducatija sam newem točn kera je zdej bom pogledov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa bolj potegne sivo rdeča, bolj MV deluje. Prva mi pa izgleda kokr, d je bla že včkrat na tleh, pa da si je nekdo pol poštrihal plastike in ni ujel prave barve (a ni prva bordo rdeča pa rdeča) :?

Popravljeno . Popravil Matex_46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa bolj potegne sivo rdeča, bolj MV deluje. Prva mi pa izgleda kokr, d je bla že včkrat na tleh, pa da si je nekdo pol poštrihal plastike in ni ujel prave barve (a ni prva bordo rdeča pa rdeča) :?

Pol pa je nekdo od naju farbnblind sam ne vem kdo :D Meni se zdi to črno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa je nekdo od naju farbnblind sam ne vem kdo :D Meni se zdi to črno :)

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: možno, d sm jz, sam men to še vedno na zelo temno rdečo vleče :lol1: , dej brodar, kej ulet v Ljubljano u centr, d se mal spoznamo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: možno, d sm jz, sam men to še vedno na zelo temno rdečo vleče :lol1: , dej brodar, kej ulet v Ljubljano u centr, d se mal spoznamo :OK:

Ej model jaz sem bil na motosvetovi čagi, tebe ni blo :D Naslednjič ko rem v LJ pa rem najbrž zato, ker še nisn bil v tc motoshopu mam pa par stvari za nabavit. Se čujemo takrat (beri: niam kupona :lol1: ), drugač pa vi Ljubljančani priletite kaj v maribor :OK:

Jaz bi tak ga pobarvo

IPB Slika

HAHAHAHHA facaaaa :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej model jaz sem bil na motosvetovi čagi, tebe ni blo :D Naslednjič ko rem v LJ pa rem najbrž zato, ker še nisn bil v tc motoshopu mam pa par stvari za nabavit. Se čujemo takrat (beri: niam kupona :lol1: ), drugač pa vi Ljubljančani priletite kaj v maribor :OK:

HAHAHAHHA facaaaa :lol1:

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Matex če ne drugač pa boma na pikniku skup pijana :OK:

Na bolšem sejmu sn gledo tkae rožice..to si grem kupit v nedelo :OK:

Super ti bojo šle k hlačam pa jakni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!