Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

da se use popravt..sam je problem k ti bo mogu tok stene cilindra dol "pobrat" da ti pol noben bat ne bo pasu...glej pa da ne boš to delu na približno ker če mislš profitirat tukaj 10k jih boš mogel dati čez 1 tedn 150k :D

:D risko............a za gusasto pušo še nisi slišu :? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D risko............a za gusasto pušo še nisi slišu :? :)

sm ja...sam gus je s5 kurac...slabš je pol use skp ;) za to ceno kupm rajš nov cilindr...oz v tem primeru ga prodam :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je res ja,............tko sm jst gledu na to ko mi je ribnu, pa sem potem dal 15k več kokr bi blo popravilo, pa sm dobu nov cilinder+bat+tesnila+obročki+sornik+tiste sponke za sornik bata, za 80k, v ceni je že všteta poštnina iz anglije :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je res ja,............tko sm jst gledu na to ko mi je ribnu, pa sem potem dal 15k več kokr bi blo popravilo, pa sm dobu nov cilinder+bat+tesnila+obročki+sornik+tiste sponke za sornik bata, za 80k, v ceni je že všteta poštnina iz anglije :D

ja sam ti maš ponaredek.,..jst sm dau pa za bat 20k pa za cilindr pa kapo sm dau še neki..(no kr dost :D ) ..drgač pa...sornik pa klipsne pa to use dobiš zravn bata ...MORŠ dobit zravn...tko da ne naštevi posebej :P

tesnila so pa okol 40€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponaredek gor dol, pač cilindra ni naredil gillardoni ampak neka druga firma, pa zato ni nič slabši, je samo cenejši, drugače pa isto narejen iz aluminija, pa nicasil gor nanešen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam tui poanredek...neki Mitaka..pa dobro gre...še bolše gre kot mi je prej šel z originalnim celindrom :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej jst mam tut mitaka :OK:, drugače pa je to angleška firma in ne neko kitajsto sr....

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej jst mam tut mitaka :OK:, drugače pa je to angleška firma in ne neko kitajsto sr....

sej nism reku da je slab...sam pravm da z malenkost je usen original bolši :D

drgač pa se lepš sliš...če rečeš da maš original...glede tega da gre pa več ti gre pa sam zato k maš bolš nastavljeno mašino...nč zarad druzga .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ta oblika je na fertik gnila....Tiste luči spredi so take k jih ma tanker :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ta oblika je na fertik gnila....Tiste luči spredi so take k jih ma tanker :BUA:

daj pokaži kakšne luči ima tanker no :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj porečeš na to :naughty: :lol:

:hmm: hmm... tastar mito ma lepo okrogle lučke, tele se mi pa zdijo malenkostno ovalne :P :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, ta slike men prikazuje prispodobo za Cagivo.. Ogromna moč! :yawn:

pa svoh koncna, da o pospeskih ne govorimo... :lol1:

joke ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa svoh koncna, da o pospeskih ne govorimo... :lol1:

joke ;)

Oooo Zok čist zatru :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prav vidm sta na sliki sva tankerja, ker jih vleče vlačilec predvidevam da je eno RSka, drug pa Mito :lol1:

Keri je keri se pa sami odločte :photo: :whistle:

Ne me tepst :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prav vidm sta na sliki sva tankerja, ker jih vleče vlačilec predvidevam da je eno RSka, drug pa Mito :lol1:

Keri je keri se pa sami odločte :photo: :whistle:

Ne me tepst :devil:

kupi očala, to je gixxer :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!