Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Ja, samo planet oz. raptor nikol ni imel 7speed menjalnik....

elektrostarter je ziher (ok, 98%) enak. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je mogoce kak interesent za Giannellija...auspuh je kokr iz stacune ma pa sam ukol 500km prodaja se pa zato k so doma vala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se odločo da bom zamenjal olje v menjalniku. Katero olje svetujete? V knjižici je napisano Agipovo ampak tam je tako vse agipovo ker cagiva kot firma potegne denar od tega, da povsod svetuje Agipove izdelke. Katero olje pa je torej dobro, da bi ga dal noter? Al naj grem kar iskat tega agipovega, da rajši ne bom sfalil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se podpišem... jst mam tud to pa je zaenkrat super :OK:

no ti pa res veš...kaj pa če bi meu 10W40?kaj bi blo pa pol?

ti boš kr čutu razliko ane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ti pa res veš...kaj pa če bi meu 10W40?kaj bi blo pa pol?

ti boš kr čutu razliko ane

dej tih bod... jst se pelem ti pa ne .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej tih bod... jst se pelem ti pa ne .)

Na konstruktivno kritiko odgovori s konstruktivnim odgovorom. Ne nekaj po otročje na silo v smislu: "dej tih bod" Meni se je zdel prejšnji reeskotov post dokaj dober in pravilno argumentiran.

Aja drugače pa mitofreak in JeRn3j hvala za odgovore na vprašanja :OK: Bom kupo to olje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej tih bod... jst se pelem ti pa ne .)

ok zdej si pa dokazu tvoje široko obzorje...sploh nima veze a se vozš al ne...nardila sva lih tok km do zdej in si loh čist tih glede tega...ker tip olja se ne odraža v številu prevoženih kilometrov..

sam razjasn mi kje bi ti občutu razliko če bi meu 10W40 notr? al pa kaj si čutu da je tok bolši 10W30...nism dobr zastopu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam razjasn mi kje bi ti občutu razliko če bi meu 10W40 notr? al pa kaj si čutu da je tok bolši 10W30...nism dobr zastopu...

kwa jst vem .) ti pa tud ne veš .)

sam razjasn mi kje bi ti občutu razliko če bi meu 10W40 notr? al pa kaj si čutu da je tok bolši 10W30...nism dobr zastopu...

kwa jst vem .) ti pa tud ne veš .)

ja sam neki pa lohk povem :P prej ne vem ker ole sm meu notr... sam mi je dostkrat ko sm dou v višjo brzino metal ven iz brziner (ler) ... zdej se mi to še ni zgodl ... tle najbrž tud vpliva količina... ne vem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa jst vem .) ti pa tud ne veš .)

lej sej gre se sam zato da ne meč naprej skoz to da se peleš eni se pa ne pelejo...ker ne primerjamo enga motorja z drugim...ampak argumentiri zakaj ti je tok dobr...da si reku da se morš podpisat...nism zastopu dobr..

jah razlika nej bi bla v viskoznosti...10w30 nej bi blo dobro...sam men so rekl pa v motostaru v trstu da nej bi blo tud 10w40 dobro...še skor bolše...nism dobr razumu...sam še zmer pa ne jst ne ti ne bova občutla razlike..tko k bi jo lahko občutu ob novih rokavicah al pa ostali opremi...edin če maš senzorje na mašini kako dobr se počut...pa maš pol lestvico od 1 do 5 pa pol vidš na števcu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ti pa res veš...kaj pa če bi meu 10W40?kaj bi blo pa pol?

ti boš kr čutu razliko ane

bolj je tekoce...... drgac pa mislim da te zna od nepravi uporabi olja v menjallniku tud fukat neki sklopka .... nism pa sure ....

lej sej gre se sam zato da ne meč naprej skoz to da se peleš eni se pa ne pelejo...ker ne primerjamo enga motorja z drugim...ampak argumentiri zakaj ti je tok dobr...da si reku da se morš podpisat...nism zastopu dobr..

jah razlika nej bi bla v viskoznosti...10w30 nej bi blo dobro...sam men so rekl pa v motostaru v trstu da nej bi blo tud 10w40 dobro...še skor bolše...nism dobr razumu...sam še zmer pa ne jst ne ti ne bova občutla razlike..tko k bi jo lahko občutu ob novih rokavicah al pa ostali opremi...edin če maš senzorje na mašini kako dobr se počut...pa maš pol lestvico od 1 do 5 pa pol vidš na števcu

lej ga ku je pameten, a sam nit ne ve kej je viskoznost :kva2: :naughty:

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ti smrkolin prid na msn pa ne govor preveč o olju...te bom jst namazu k se vidva :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ti smrkolin prid na msn pa ne govor preveč o olju...te bom jst namazu k se vidva :P

:devil: ma sej si ti en mazač ja ... :kva2: raj namazi kej tvojga mitota da ne bo spet ribnu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tvoja rsa tud ni nč bolša :kva2: :kva2:

je boljša...

K je ribnla, je pol še laufala, sam mal čudn zvok je biu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je boljša...

K je ribnla, je pol še laufala, sam mal čudn zvok je biu :lol1:

trdo in sportno srce aprilie :P sploh pa ni bil neznan vzrok kriv krivi so bli lezaji na gredi k so se ob crashu malce zjebali .... je blo ze ful primerov k se je folk skresu pol pa po par kilometrih je slo u k ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

pozdrav

zanima me kaj je tista zadeva ko gre med šobami tistimi karbonskimi in med fergiju

notri je ena takšna plastika ko se usede v razpršilec goriva

je možno da je to blokada

lukjne so enake pri fergiju in pri plastiki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!