Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

no pa dej ti tvojga za 10? a ga daš? ne daš ne .)

Dušilec? Moj ni ravno navaden ker je oblečen v rostfrei ker sem hotel lesk če pa bi mel navadni orginalni dušilec bi ga pa z veseljem dal za 10k sit. Potem pa bi še 10k sit doplačal pa kupo giannelija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tvojem mestu bi jaz dal samo 5k zravn pa si naredil dualni avspuh pod zicem....samo joj, to že mam jaz!...tak da nebo nič iz tega, Renato :D :D :D :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da sej, 10k dušilc, pa še enkrat tolk krivina. Tudi moj ni navaden, sej sem rekel, Akrapo nalepka, pa carbon :), đianeli je pa najdenejši 215eu, ostali so pa 280eu(novo, vir ebay.de, pri nas gotovo dražje), res je potem je to nov avspuh, po zmogljivosti primerjava gianelli/original pa ni razlike. Zdej nekdo ima 3krat toliko denarja ga bo uzel, tisti ki ga pa nima, bo kupil pa rablenga, pa če se ti še tako smeješ :)

Sicer pa bolš da nehamo, da mam saj mal reklame, preden moderatorji vse pobrišejo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej bauman tam pri tvojih vseh izpuhih si vsekakor pozabil svojega carskega.

Hvala za kompliment, Mišel :blush: :blush: :blush:

Home Made Kompletizpuh

Cena : 50€

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj poravnam?..vse je ok..tak ko treba...ducati tudi ma dušilca tak not upogjena..mora to tak bit :D

Pa to je doma z Co2-jem švasano..tak da.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tvojem mestu bi jaz dal samo 5k zravn pa si naredil dualni avspuh pod zicem....samo joj, to že mam jaz!...tak da nebo nič iz tega, Renato :D :D :D :lol1:

HAHAHA :lol1: :lol1: Faca :lol1: Pa ki si ti model nič te ni za slišat več drugač... :cry:

Da sej, 10k dušilc, pa še enkrat tolk krivina. Tudi moj ni navaden, sej sem rekel, Akrapo nalepka, pa carbon :), đianeli je pa najdenejši 215eu, ostali so pa 280eu(novo, vir ebay.de, pri nas gotovo dražje), res je potem je to nov avspuh, po zmogljivosti primerjava gianelli/original pa ni razlike. Zdej nekdo ima 3krat toliko denarja ga bo uzel, tisti ki ga pa nima, bo kupil pa rablenga, pa če se ti še tako smeješ :)

Sicer pa bolš da nehamo, da mam saj mal reklame, preden moderatorji vse pobrišejo :D

No saj vseeno .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za kompliment, Mišel :blush: :blush: :blush:

Home Made Kompletizpuh

Cena : 50€

IPB Slika

kakšn je pa kj zvok?? da vidm če se splača švasat... k če je isti zvok... pol je bedno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšn je pa kj zvok?? da vidm če se splača švasat... k če je isti zvok... pol je bedno

kaj če bi si ti najprej moto kupu, pa pol o tem razmišlu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšn je pa kj zvok?? da vidm če se splača švasat... k če je isti zvok... pol je bedno

Prvo si vsaj motor kupi da boš mel kam švasat... Pa če boš kupo cagivo tako ali tako ne smeš tega narediti ker že ima carlazar... takšno majhno nenapisano pravilo .) Drugač bi že jaz tudi mel 2 auspuha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem razmišljal agusta f4 style :D

ker od jollya dušilec je pol manjši od org., pa bi jih komot spravo 4 pod zadek...sam ni glih ekonomske računice :D

lahk pa se naredijo 4 homemade cevi take ko so na agusti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej nikjer pa nepiše da si nesmeš ti nared z 3mi dušilci

Me zanima kak bi zgledalo :blink:

lahk pa se naredijo 4 homemade cevi take ko so na agusti...

...pa se jih pripelje k meni pa našraufa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej carlazar kje si ti vido za tecnigasa ceno 250€? na scooterkit je cena 324€,kar je pa itaq prveč za tak izpuh.. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk kje lahka dobim jst izpišni ventil in elektroniko za mojga mitaša

mi je vse skupi crknalo

staro ne pride v poštev

hvala

lovro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst nevem a si ti glup al kaj....reku si da to zdej lepo dela motor...zdej pa nevem no...

drgač je pa na motorize.de

al pa geiwiz.de

poglej mal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk kje lahka dobim jst izpišni ventil in elektroniko za mojga mitaša

mi je vse skupi crknalo

staro ne pride v poštev

hvala

lovro

Škoda k nisi par dni prej reku, sm šu lih dons plačat da mi pošlejo z geiwiz.de bat pa cilindr, pa bi lohka še za tebe naroču...sam zdje je prepozn :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst nevem a si ti glup al kaj

Direkt. Takrt k sm mu jst šravfu, sm mu že to povedu nej mena izpušn ventil...sam neeee. Je mu srečo da mu ni potegnil šravfof z navoji vred iz cilindra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gapi ne ser¸i

tedi nism meu keša za motor ker je blo še kj drugega za naredit

¸¸prevozu sm dle 1000 km, obnovlen ventil, cilinder,nov bat, ležaji, tekočine, pa te piz--arije pa vse naštimano tko kot je treba¸¸

¸¸sam jebga za ventil sm tako ali tako pričakoval da bo zrknu, ker se je že čudno obnašo, mal šteko pa to¸¸

zdj pa je keš da zrihtam, pa da bo enkrat konec s tem vsem sranjem, pa lepa sezona 2007 :D

aja pa gapi tedi si reku da no3 100% ni polini kit 165cmm

jst ne vem kk to da je potem moj bat velikosti 64

pa ventil se je dal popravit da je delu kot je treba

in tista kapa ko ti je vijak no3 ostal :D tut

drgač pa hvala za info

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa gapi tedi si reku da no3 100% ni polini kit 165cmm

jst ne vem kk to da je potem moj bat velikosti 64

pa ventil se je dal popravit da je delu kot je treba

in tista kapa ko ti je vijak no3 ostal tut

Reku sm ti da ni original cilinder in sem ti pokazu kak je (risko tistga tvojga k ga mam v garaži).

In zakaj pol menaš ventil glede na to da je delu kot je treba? (kar ti sicer ne vrjamem ker ko smo mi spraševali v italiji parlottija je reku da lahko sam zamena...da bi popravilo stal skor tok kokr pride nov kar je pa bv)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!