Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

folk kje lahka dobim jst izpišni ventil in elektroniko za mojga mitaša

mi je vse skupi crknalo

staro ne pride v poštev

hvala

lovro

gapi ne ser¸i

tedi nism meu keša za motor ker je blo še kj drugega za naredit

¸¸prevozu sm dle 1000 km, obnovlen ventil, cilinder,nov bat, ležaji, tekočine, pa te piz--arije pa vse naštimano tko kot je treba¸¸

¸¸sam jebga za ventil sm tako ali tako pričakoval da bo zrknu, ker se je že čudno obnašo, mal šteko pa to¸¸

zdj pa je keš da zrihtam, pa da bo enkrat konec s tem vsem sranjem, pa lepa sezona 2007 :D

aja pa gapi tedi si reku da no3 100% ni polini kit 165cmm

jst ne vem kk to da je potem moj bat velikosti 64

pa ventil se je dal popravit da je delu kot je treba

in tista kapa ko ti je vijak no3 ostal :D tut

drgač pa hvala za info

Ej! En vprašanje? K se toooooooooooooooooooooooooook spoznaš na motorje, zakwa ga pa sam nisi zrihtu? Pol k ti en pokaže, se je dobr pamtnga delat, dokler si pa butl, k še tomosa ni v roke dubu, da ga je šravfu, pa itak si loh sam tih oz. pametujš po forumu. Sm vidu Gapija, k šravfa, sm biu zravn že pr ene 5ih motorjih, k jih je rihtov, pa usi so delal in še zdej delajo tko k morjo. Če ti je že takrt reku, da je treba ventil zamenat, pa če si biu ti tooooooooooooooooooooook pamtn, da je še uredu, pol se nehi na gapija in njemu podobne spravlat, če si TI zajebu.

Sicer pa zakwa nisi že od začetka temu pelu, k ti je zdej zrihtu? A k nisi meu dnarja? Pizda kako pa pelš motor serviserat, če si brez dnarja. Če se enkrt dela, pol se nardi use oz. zamenja tist kar je treba. Če pa sam na pou zamenaš, pol pa itak da ne more delat doug. :slap:

jao kakšni otroc majo zdej motorje :slap: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej! En vprašanje? K se toooooooooooooooooooooooooook spoznaš na motorje, zakwa ga pa sam nisi zrihtu? Pol k ti en pokaže, se je dobr pamtnga delat, dokler si pa butl, k še tomosa ni v roke dubu, da ga je šravfu, pa itak si loh sam tih oz. pametujš po forumu. Sm vidu Gapija, k šravfa, sm biu zravn že pr ene 5ih motorjih, k jih je rihtov, pa usi so delal in še zdej delajo tko k morjo. Če ti je že takrt reku, da je treba ventil zamenat, pa če si biu ti tooooooooooooooooooooook pamtn, da je še uredu, pol se nehi na gapija in njemu podobne spravlat, če si TI zajebu.

Sicer pa zakwa nisi že od začetka temu pelu, k ti je zdej zrihtu? A k nisi meu dnarja? Pizda kako pa pelš motor serviserat, če si brez dnarja. Če se enkrt dela, pol se nardi use oz. zamenja tist kar je treba. Če pa sam na pou zamenaš, pol pa itak da ne more delat doug. :slap:

jao kakšni otroc majo zdej motorje :slap: :BUA:

se podpišem pod tole (mal reklame upam da nov pizdarij)... gapi je tudi moj motor popravu kot je treba... je zamenju lamele sklopke ( se je pomatru ker je bla sklopka že kr sfukana (koš sklopke... ni pasal gor) da bi pomojem na servisu sam use novo gor dal, pa račun 300€), odpru je airbox, uzeu vn blokado, ter zamenju dizo in naštimu fergi... če bi to delov en amater bi moto ribnu že po kakih par 10km... vendar glej ga zlomka... naredu sm že 250km pa še zmeri dela ko urca :D ... tako da Cagiva Mito ... sam si si kriv ker pač nisi poslušal mojstrov, temveč si razmišlu s svojo glavo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne bomo kj preveč o tem ker zna ker pa ne zna

jst bi si sam motor lahka zrihtu tko kot sem si ga pa zdj

ker pa mam dost izkušenj tko kot z tomosi(kar tle nima nič primerjave) in drugimi motorji

jst sem pač hoto da mi kao en mojster mal to pove pa pokaže kk se kj dela

da nebi šou v neke čudne vode ko bi mašino podru

sm šou zanalašč pogledat nazaj poste ko sm jih napisu in nisem opazu da neki pametujem

tko da

glede tega ker je motor rihtu

jst sem ga šraufu

vse ostalo so naredli pravi mojstri vsaj kar se tiče cilindra

drugače pa znanci elektroniki pa podobni

ventil je delu normalo ko sm ga jst notri nazaj všraufu

sj je tut normalno delu dle 1000 km

sam mi je pred dnevi neki začel trokirat ne tk kot tedi ko mi je cvilu se spolneš gapi

pol je pa riknu jebi ba

vozu sn se 1000km kar je po moje kr velik, brez da bi kaj veliko zapravu

zdj mam pa keš pa bom novo nabavu

tk da ne vem v čem je vse frka pa se neki jezite tuki če človek pride sam po eno internetno stran

Popravljeno . Popravil !_CaGiVA_MiTo_!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jz sm se mau zajebu k sm šeu tkoj sam svojga šraufat...sam sj vidš mau po svoji logiki kok je kj prow pa mau prašaš strokovnjake pa kr lahk uštimaš!Sam problem je k jz seb ne zaupam tko da nism sigurn če je vse vredu... :P zaenkrat še use laufa :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jaz sn kar zadovoln..glede na to da sn dans 3 ure brusil ko fukjen..da mam zaj roke cele krvave i otečene :BUA: ... dečki predem se boste kaj takega lotili..resno premislite če je to zares potrebno :BUA: ..meni je že zaj žal :D ...ker bom 75% invalid zravn ratal...bezzz heca :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ventil je delu normalo ko sm ga jst notri nazaj všraufu

sj je tut normalno delu dle 1000 km

sam mi je pred dnevi neki začel trokirat ne tk kot tedi ko mi je cvilu se spolneš ga

Sory sam tvoj ventil ni nikol normalno delu...je mu kr lepo polomleno vzmetenje not. Ker sem ga šele jst spravu v fazo, pa še takrt se ni odpiru čist do konca. In ventil ki dela normalno in je v fazi, se čist lepo brez napora z pnevmatko pomakne ven pa not. Vse kar vidš je premik ventila pa zvok. Tvojga je pa na sredini škatlce una pnevmatika napol odprla tko da če bi ga v primež dal, bi ga pomoje zlomu. Zdej si pa predstavli tako silo k jo držijo 4 šravfi na cilindru :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki lolek pač :P

jah nevem če bi tko govoru na tvojem mestu...ne govor preveč da se ne bo to še teb zgodil verjem da ni prijetno :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah carlazar je napisal da je pakriral pri 20km/h na uro... če ti rata to nardit pri 20km/h brez da zapelješ na kako olje al pa pride do kake mehanske težave na motorju pol pa ti tudi svaka čast :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah nevem če bi tko govoru na tvojem mestu...ne govor preveč da se ne bo to še teb zgodil verjem da ni prijetno :closedeyes:

reesko, nebodi no slabe volje, tudi najboljšim se zgodi pravijo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reesko, nebodi no slabe volje, tudi najboljšim se zgodi pravijo :evilgrin:

vem zato nism razočaran ker se je tud men zgodil...ker sem pač najbolši...in tud jst mam lahko napake :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej fantje...a je narobe kaj če mam ngk b10eg svečko not namest br10eg?

sem vido v katalogu od ngk da ma AF1 tut to svečko tak da pomojem nebi blo kaj narobe.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja.. dela že...sej men tut normalno....sam mogoče bi se z kero drugo dalo kak % več iztisnit zdaj si bom tak iridum kupo...br10eix....ker mam racing ngk kabl ;D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Jaz mam smao eno vprašanje...kater olje vi priporočate za v menjalnik oz. motor?

Mam zaj motor brez plastik pa sn razmišlo, da bi še ob enem olje menjal. Pa če bi še keri povedo kak se menja pa kolko se not vlike bi bil zlo srečn :D

Lp. carlazar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motul 10w30 je oznaka, nalije se na desni strani mašine, je tak črn čep, pa tud tam prekontroliraš nivo olja. za menjavo, moraš motor segret, tako, da olje postane bolj tekoče, pa imaš čisto spodaj pri mašini en vijak, tisto odviješ in olje se lepo usuje (oreng) vn. Notri gre približno 0.8l, videš kdaj je dost z tisto merico (črni čep), postavi motor v ravno lego pa glej da je okoli črtice. To je to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala lepa za info..ej bo kaj narobe če ga ena segrejem?..če mam celega radrtega...pomoje nebi nič smelo bit..v fotrovem poperju smo tudi menjali pa ga ni nič segrevo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sm tut na mojmu spustu brez da bi ga kj segrel pa je čis lepo vn steklo(itak ga skor nč ni blo) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!