Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Folk kak bi jaz to naredo kot je na sliki? Pa menite da je to pametno narest al ne? Pomoje bi dobro prišlo ker bo motor bil zlo dvigjen od zadi. Kaj vi menite?

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men ni kul...ker zjebeš pol položaj sedenja...in če hočš čimveč stisnt od motorja na ovinku pol tega ne delat...če si pa pristaš ravnin pol pa kul :D

moje mnenje :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ne vem kje je problem

une dve črne plstike ko so na balanci daš dol, potem pa samo tiste šraufe odtegneš ko križe držijo (zgoraj je eden, spodaj pa po dva na vsaki strani) skup pa dol spustiš pa našraufaš nazaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em če to narediš boš na sprednji gumi bil čez rob ko na zadnji neboš niti na stran se kaj dosti nagnil. zadeva postane dosti bolj nevarna enostavno pozabi na to. pa če nisi ugotovil ta na sliki je dal gro nove vilce in je zato še tak dol spuščena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točen tko, to ko popustiš križe se amotizerji dvignejo, drugače so pa dol stisjeni, to ni nč prerihtano.

In prav je, da ni, ker bi s tem imel preveč mehke amotizerje in motor bi bil spuščen prenisko, bi še nasedel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zjebeš ciklistiko.....sej je že prej mel en idejo za tole tuki gor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če je še kšnmu frgazr dellorto 34 jebe? Mislm, men zgleda tisti plovci k so spodej ne delajo dobr al kva, jest ne vem, predvidavam da je to to, ker občasno kr bencin teče direkt iz unih cevi k so iz frgazarja vn napelane.

Uglavnm, če kdo kej ve, kva bi lohka blo... :?

Je pa tko da enkrat dela enkrat ne dela...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, da ti steče vn benz, je zato k se plovc zatakne, lahko da maš kej smeti tam al pa kej, pa se zato zatika, probi spucat(če še nis), pa če se zatakne plovc sam mal potovč po fergiju. Men je enkrat en iz foruma to povedu, ko je men vn stekel in mi je pršparu boga in pol šravfanja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

une cevi so oduški...naprimer če fukneš da ti s tm vn steče benz...tzist je da gre pod določenimi pogoji vn tam bencin...keri so pa te pogoji ti pa za 100% ne morm povedat

vsaj mislm tko no :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mja, sm že ene parkrat podru pa nazaj sestavu, pa use spihov...pa kdaj dela kdaj pa ne...zgleda bo treba en velk kluč s sabo met, da bom potolku mal na vsake tok cajta :blush:

Tnx za hitr odgovor :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk!!! Mislim da smo končno dočakali nov model Cagive Mito :OK: :OK: :OK:

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

IPB Slika

Kaj vi menite na ta motor?...meni je bombastičen!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:SS

tok grdega motorja pa še ne :headbang:

vsaj dučeta bi kopiral pa bi spet bil legenda med 125-kami, tako pa se tukaj legenda konča :slap:

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hijao pa poglej zadnjo sliko no...

s tistimi lučmi pa luknjami za zrak zgleda kot rilec od divje svinje....sori ampak tko je :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nemorš tako rečt nooo :D Predno masko pa zadno so malo preuredili :D ...to pa bi meuuu..jauuu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hijao pa poglej zadnjo sliko no...

s tistimi lučmi pa luknjami za zrak zgleda kot rilec od divje svinje....sori ampak tko je :(

hehehe kruta :D :lol1:

saj mogoce pa mas delno celo prav :P ampak res delno :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej to je sp525 z lučmi ne? men ni nekaj všeč......pa zadno luč bi lahko v zadek dali ne pa gor na tisti bikasti nosilec...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js se tudi delno strinjam uno z rilcem.. in divjimi svinjami :D Drugače se mi pa dopade.. :OK: No ja, rit je malo čudna (luč :/ )..

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

loool divje svinje...men ni napačen :P :P

@stafuc: kva je jebač si se le registreru :P :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

loool divje svinje...men ni napačen :P :P

@stafuc: kva je jebač si se le registreru :P :OK: :OK: :OK:

O seveda sm se, sej vidis :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hijao pa poglej zadnjo sliko no...

s tistimi lučmi pa luknjami za zrak zgleda kot rilec od divje svinje....sori ampak tko je :(

ja pa lej tista spegla k ušesa od svinje :P

men tut ni usec.... te luci pa tale zadk... use ostalo je pa itak isto... na ja prejsni mi je lepsi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!