Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

toti je še uporabnik tego foruma če se dobro spomnim je pred časom razlagal kak se je zakantal z motorjem v avto. pa neke slike je dajal od bed look-a gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mali, a to je tvoj ?

sj upam da ga bos prodal za tako ceno...

sam a se ti ne zdi da je mal previsoka?

like okol 200jurjev ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist preveč visoka....če je pa res še zakantan pol pa đabe sploh razmišlat o takih cifrah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo mogoče kšne dihtnge za med cilindram pa glavo za prodat :blush: Tiste dve okrogle gumice mislm :D

Dons sm klicou h langusu pa je reku da tega nima :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo mogoče kšne dihtnge za med cilindram pa glavo za prodat :blush: Tiste dve okrogle gumice mislm :D

Dons sm klicou h langusu pa je reku da tega nima :BUA: :BUA:

ej luby jst svojih res ne najdem :BUA:

jutr pa dobim un člen(je šou od fotra sodelavc h langusu ga iskat tko da ga ni treba teb :D )

in najbrž jutr pelem do vegla pogledat za vibracije...pa ga bom prašu..ma zihr kej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja to sm js sm se zakantow ampak lih tolk da sm luc razbu pa masko tko da ni pene blo! Cena je pa like 200 jurjov prevec itk! je pa generalka narjena mašina+ostale zadeve... Tolk k je cena postavlena ni vredn! monopol na avtonetu ;)

Popravljeno . Popravil _maLi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D kdaj bomo sli ksno turo kle okol?

(aja pa ubistvu neprodajam motorja zato je tolk visoka cena) za tolk bi ga dau ;)

Popravljeno . Popravil _maLi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bi blo lepo ce bi se zmenl pa se denžiju rečem pa gremo ;) tebe bova pa s štrikam navezala :) Am maska je s karbona narjena od luči navzgor

Popravljeno . Popravil _maLi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ccc kpa si mislu lejga :cry: slb si slb :BUA: am brat mij naredu + da mi je kurbež se zaračunow :headbang: nekj dela sm špa tud jz vložu v to pol k je blo že vse narjen :) no skor wse =P

Popravljeno . Popravil _maLi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe kaj sm mislu? kako naj se najhitrej znebim tega hudica.. to sm mislu :>

na zdj pa mam :> :cry: :cry: ni mi zal da sm prodal...zal mi je k nimam motorja :ninja: :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepega mitota maš..svaka čast :OK: ..kolko si te za avspuh dal? zamenjaš tvojo predno plastiko z mojo s tem da ti še gajbo piva kupim :D ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm dejva se tko zment ti men tazadnedwa auspuha ustimas pod sedez js pa teb taprvo masko kišto pira pa skp spijewa :topic: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol..kera trgovanja mate :D

ej carlazar...jst mam tud zdej ledice...pa me neki zanima...a teb kej osvetljuje zadnja luč tud tablco..k men je ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi jo se kupu ce bi bla kej bl poceni :OK: :OK: sam k sm vidu ceno me je pa use minilo aja ej kok je pa kej gotovinski popust??

Popravljeno . Popravil Fric
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej carlazar...jst mam tud zdej ledice...pa me neki zanima...a teb kej osvetljuje zadnja luč tud tablco..k men je ne :D

Em ja....5 belih diod je tak naštimanih da dol po tablici svetijo. Ti si to doma naredo?..jaz sn kupo pa sn zlo zadovoln.

Čujte pubeci..kje bi jaz lahko kupil taki rdeči trak ko se na rob felne nalima? to mi tak dobro zgleda( must have :D ) ? Je kje kakšna spletna trgovina mogoče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Em ja....5 belih diod je tak naštimanih da dol po tablici svetijo. Ti si to doma naredo?..jaz sn kupo pa sn zlo zadovoln.

Čujte pubeci..kje bi jaz lahko kupil taki rdeči trak ko se na rob felne nalima? to mi tak dobro zgleda( must have :D ) ? Je kje kakšna spletna trgovina mogoče?

www.nitro.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!