Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

evo mene...zdej je ketna gor dana(mal sm ga prtegnu na obrate je skoču k kurba :D )

sam me pa neki zanima...motor ma tak boooooo zvok...ful zamorjen...jst pravm da je to fergazer, ki je že pou leta tko razštelan ta adijo pamet...kaj pravte?

aja pa motor NI roza...ponosn sm nanga :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene...zdej je ketna gor dana(mal sm ga prtegnu na obrate je skoču k kurba :D )

sam me pa neki zanima...motor ma tak boooooo zvok...ful zamorjen...jst pravm da je to fergazer, ki je že pou leta tko razštelan ta adijo pamet...kaj pravte?

aja pa motor NI roza...ponosn sm nanga :devil:

Jah čimprej bova morala nrdit tisto pot na bled ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah čimprej bova morala nrdit tisto pot na bled ;)

sej denzi je že prpravlen...mal pred prvomajskimi bova šla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lahko kdo pove kje se najugodneje dobi in koliko je cena za ketno+zobnike za cagivo mito?

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah kaj pa jaz vem kje je ta vaš Langus... No saj sem gledal neke na louis.de mislim da je bilo okrog 70 - 75 € ( regina komplet ).

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah, sej ni nujno da prek langusa ane :P tk sm reku, sej cene so vrjetno povsod kolkr tolk enake :D Če boš pa prek louisa naročou bo pa vrjetn treba prej naročit dele, pol jih pa it iskt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah kaj pa jaz vem kje je ta vaš Langus... No saj sem gledal neke na louis.de mislim da je bilo okrog 70 - 75 € ( regina komplet ).

on ti je sam povedu pač za ponudbo langusa .)

drgač on ma DID ti bi pa regino...neki razlike pa je med njima .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

on ti je sam povedu pač za ponudbo langusa .)

drgač on ma DID ti bi pa regino...neki razlike pa je med njima .)

Vem da mi je samo povedal ja :slap: Am sem gledal prej na louis.de DID pa mislim da je ni blo za cagivo... Če pa bi bla bi pa vzel DID. No saj zaenkrat še nič nisem kupil samo gledam :) Saj take panike še ni s ketno ampak pač razmišljam v tej smeri ker počasi pa jo bo le treba menjat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ups pozabu sm napisat na koga to leti. mislu sm pa rec da sam za 50k bi spustu ceno _mali_. :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P kam je zginla ta tema iz naslovnce :P

dej spamer pomir se :nono:

koci delete :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mašina od cagive mito paše na vse letnike kar se razlikujejo po prestavah pa po cilindru drugače so pa use iste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej cagiva planet 125 ma isto mašino k pa mito,pa ne sam to tut geštel je isti pa kiler pa še mnogo drugh stvari niso delal za vsak model posebej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!