Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Sej cagiva planet 125 ma isto mašino k pa mito,pa ne sam to tut geštel je isti pa kiler pa še mnogo drugh stvari niso delal za vsak model posebej.

Kje pa je blo kej govora o cagivi planet? :doze: :winkiss: drgač mata pa kr 3/4 delov enakih, če ne še več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje da so pri mv augusti razvili nov sistem dovoda goriva za 2T power... Sistem naj bi bil podoben kot pri dizlu, oblubljajo pa za 50x znižanje vseh skodljivih plinov. Njihov 1.3 literski prototip z 300km naj bi imel po 300.000 prevozenih kilometrov se vedno enako stevilo bikov, ter enako nizko kolicino skodljivih plinov. Razvijajo tudi prototip za 125, kateri naj bi imel visoko specifično moč kot pravi 2T a nižjo porabo od 125 4T na račun zmanjšanje kaplijice goriva z 40 mikronov na 20... Bravo MV :grim vir: motorist

Baje da se obeta prava revolucija pri 2T, upajo (mo) celo na vrnitev na ceste :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje da so pri mv augusti razvili nov sistem dovoda goriva za 2T power... Sistem naj bi bil podoben kot pri dizlu, oblubljajo pa za 50x znižanje vseh skodljivih plinov. Njihov 1.3 literski prototip z 300km naj bi imel po 300.000 prevozenih kilometrov se vedno enako stevilo bikov, ter enako nizko kolicino skodljivih plinov. Razvijajo tudi prototip za 125, kateri naj bi imel visoko specifično moč kot pravi 2T a nižjo porabo od 125 4T na račun zmanjšanje kaplijice goriva z 40 mikronov na 20... Bravo MV :grim vir: motorist

Baje da se obeta prava revolucija pri 2T, upajo (mo) celo na vrnitev na ceste :evilgrin:

ja jaz sem tudi to bral v motoristu, pa v novih modelih cagive raptor 125 (2007) naj bi ta sistem že uporabili in z tem dvotaktnikom prišli v euro 3 standard... bila je primerjava z cagivo raptor 2007, cagivo raptor 2006 ter cagivo mito in je 2007 letnik raptor kar močno prekašal konkurenco glede spuščanja emisij v zrak... končno so inženirji začeli delati na razvoju dvotaktnikov :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa je blo kej govora o cagivi planet? :doze: :winkiss: drgač mata pa kr 3/4 delov enakih, če ne še več

Sam informativno sm povedov.Če bo slučajn kdo kdaj iskov dele da bo vedu da tut od drugh modelov pašejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons šla cagiva 170...nism je do konca stisnu...sam sm jo mal prtisnu me je en razjezu :D

a se kej vozte boysi :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons šla cagiva 170...nism je do konca stisnu...sam sm jo mal prtisnu me je en razjezu :D

a se kej vozte boysi :devil:

vozimo vozimo. moja pa je dans šla 180 po števcu nazaj grede iz lenarta (jaz pa sem do konca stisno) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vozimo vozimo. moja pa je dans šla 180 po števcu nazaj grede iz lenarta (jaz pa sem do konca stisno) :D

A to maš 6 speed al 7 speed mitota?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to maš 6 speed al 7 speed mitota?

6 speed-a ima jaz sem pa mimo letel 220 več negre tota garja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje da se obeta prava revolucija pri 2T, upajo (mo) celo na vrnitev na ceste :evilgrin:

Boli me k... čez en let sm itak na 4T :evilgrin: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to maš 6 speed al 7 speed mitota?

to te najbrž zanima ker je njegova cifra precej nerealna a? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to te najbrž zanima ker je njegova cifra precej nerealna a? :D

Ti dam za pelat? Do 160 potegne čist lepo, pol počasi vleče dalje in tam na ravnini je prišla do 180 .) Me pa prav zanima kolko več gre tvoj 7speed... Če gre moj 180 po števcu bi mogo it tvoj ene... 200 ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prdodam..po delih....

[attachmentid=95256]

eh sej ne... motor gre k mehaniku, plastike pa na barvanje....

post-7857-1176115175_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti dam za pelat? Do 160 potegne čist lepo, pol počasi vleče dalje in tam na ravnini je prišla do 180 .) Me pa prav zanima kolko več gre tvoj 7speed... Če gre moj 180 po števcu bi mogo it tvoj ene... 200 ?

ja ampak on je menjal zobnike :) in je dal mal majnšega kolk vem da je na pospeških pridobo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ammm...jst mam zdej zadi večjega tko da so pospeški bolši :devil:

končno bova mela pa isto :P

ne sej verjamem...sam pol ti more kr lagt števc :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mito tuneri imam nekaj za vas:

polini 165 kitki je za pičlih 250 eurov vaš.

kopujem pa bat in gred seveda orginal . možna menjava za celinder.

post-4575-1176135206_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=95278]

kitty racing :devil: :devil: :devil:

post-6806-1176143909_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!