Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

waaaa wi folk k mate za svoje bejbe mitoteeee:D:D mam problem hehe:D in sicer su mi rele za uzig ane:D tm k pride derekt iz akumulatorja na rele=P (un je su9 :headbang: :headbang: :headbang: emm ja ke bi ga lahko kupu ce ma kdo rablna naj mi javi pove ceno in se bomo zmenil hehe....pol mam pa se en problem ane zdej ne veeem a mi je su regler ane sam pac men akumulatorja neee fila kriza spet :headbang: :headbang: :headbang: emm ce mi lahko kdo pove ce j emogoce problem se ke drge kokr v reglerju ane pa ce je ni pac mi se povejte ke naj ga kupm pa tko da bo cim bol ugodn :OK: :OK: :OK: emm jaa lepo se furite hehe pa se slismo meybiiii vidmo :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na aškerčevo...

no sej drgač glede polnenja aku-ja sm mu že reku kaj pa kako..edin un rele za vžig če kdo ve kje se ga da dobit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fantje men se izpušn ventil ne odpera (motorčk se ne vrti) in sm zamenu une 3 stvari k so na sliki in še kr ne dela, kva bi blo to pol narobe?

(Pa k sm motor kupu je biu un motorčk izkloplen in pol sm ga jst uklopu (zajle sm dau dol) in pol se je zmer k sm dau kontakt zavrtev v smeri uringa kazalca za 1cm, k so pa une lukne za zajle gor gledale sej je pa ustavl in pol če sm ročno mal naprej zavrtu je pol spet isto začel delat. Sm to zdej ne dela več, pa če mam svoje stvari al pa une druge.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rele mogoce dobis u hte-ju tm na roški al pa ic-elektronika tm nekje u bezigradu drgac pa stne najvec 5€ :OK:

Popravljeno . Popravil Fric
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fantje men se izpušn ventil ne odpera (motorčk se ne vrti) in sm zamenu une 3 stvari k so na sliki in še kr ne dela, kva bi blo to pol narobe?

(Pa k sm motor kupu je biu un motorčk izkloplen in pol sm ga jst uklopu (zajle sm dau dol) in pol se je zmer k sm dau kontakt zavrtev v smeri uringa kazalca za 1cm, k so pa une lukne za zajle gor gledale sej je pa ustavl in pol če sm ročno mal naprej zavrtu je pol spet isto začel delat. Sm to zdej ne dela več, pa če mam svoje stvari al pa une druge.)

si že slišal kdaj da če je izpušni izklopljen da se zaje z oljem noter in pri tem ko ga nazaj montiraš moraš raztavit izpušni ventilj notri in ga lepo očistit. ker drugače sploh negre ga prrestavti al pa gre težje in posledično z tem skuriš motorček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si že slišal kdaj da če je izpušni izklopljen da se zaje z oljem noter in pri tem ko ga nazaj montiraš moraš raztavit izpušni ventilj notri in ga lepo očistit. ker drugače sploh negre ga prrestavti al pa gre težje in posledično z tem skuriš motorček

Aha dobr da si povedu, bom spucu. Ampak men se motorčk tud brez zajl gor ne zavrti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha dobr da si povedu, bom spucu. Ampak men se motorčk tud brez zajl gor ne zavrti.

al imaš skurjen motorček al pa ti štrom nedela vredu. da ugotoviš če je štrom vzami kabel dol ko pride na motorček in gor priklopi 12V in če po potegnil pol dela. če ne je treba novega kaufen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo folk..Situacija skrajno resna!!!

Ima keri zajlo za Sklopko za prodat za mitota od 96letnik dalje ???

Če pa keri naj mi prosim sporoči...Nujno rabim :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če rabiš zajlo samo svojo sedanjo strgano nesi do kakega majstra pa ti bo novo naredil. Ponavadi se tko in tko strga pri bunkici, tko da je dolžina ista.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo folk..Situacija skrajno resna!!!

Ima keri zajlo za Sklopko za prodat za mitota od 96letnik dalje ???

Če pa keri naj mi prosim sporoči...Nujno rabim :(

original je italy...neoriginal je pa tko k ti je dolenc reku :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emm ja tezava z relejom je resena hehe :OK: :OK: ....em zdej me pa zanima neki glede reglerja... a vm pac k vm gori mutor kaze napetost vec k 12 v al enako 12 v taksna kokrsna je napetost akumulatorja(ce z volt metrom pomers na akumulatorju)??

Popravljeno . Popravil cagivamito
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

original je italy...neoriginal je pa tko k ti je dolenc reku :D

In pol je predolga....tko k je blo v tvojem primeru :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emm ja tezava z relejom je resena hehe :OK: :OK: ....em zdej me pa zanima neki glede reglerja... a vm pac k vm gori mutor kaze napetost vec k 12 v al enako 12 v taksna kokrsna je napetost akumulatorja(ce z volt metrom pomers na akumulatorju)??

k je motor pržgan, bi ti mogl kazat okol 14V, ampak če boš meru tko da bo na akumulator vezan ti bo sam 12V kazal,

morš odklopt tiste kable pr akumulatorju, pa pol šele pomert pa boš vidu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni res, kaže tudi če je aku priklopljen :grim

men se tut tko zdi, sam od fingija fotr je reku, da je treba aku. dol uzet, pa brez mert. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj fotr je pa štromar in jst sm že napol štromar pa verjetno vem zakaj se gre ne :D

voltmeter ti kaže napetost s katero se polni aku tudi če je le-ta priklopljen, sploh pa ni dobro snemat akuja ko motor dela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj je tud štromar, sicr, men se je tud mal smešn zdel da nebi kazal, ampak dobr :) če ste probal, pol je uredu, smo pač zajebal an :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja voltmetr preprosto kaze tolk voltaze kokr je gor sam ce se akumulator polni tak kaze vec voltaze kokr je u akumulatorju kr drgac se sploh nebi polnu :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj fotr je pa štromar in jst sm že napol štromar pa verjetno vem zakaj se gre ne :D

voltmeter ti kaže napetost s katero se polni aku tudi če je le-ta priklopljen, sploh pa ni dobro snemat akuja ko motor dela

ne da ni dobro ampak je zelo slabo met vžgan motor brez akuja... Lahko tudi regler skuriš kolko vem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam jst bom popizdu...a ma kdo kšn regler al pa kej...ker bom res ponoru :headbang:

prazn aku po 2eh dneh :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne da ni dobro ampak je zelo slabo met vžgan motor brez akuja... Lahko tudi regler skuriš kolko vem...

Brodar zakaj prodajas motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam jst bom popizdu...a ma kdo kšn regler al pa kej...ker bom res ponoru :headbang:

prazn aku po 2eh dneh :BUA:

Jaz mam še en regler doma, trenutno pa je pri kukecu da vidimo če je to vzrok njegovih težav.

Brodar zakaj prodajas motor?

Saj nea zares prodajam :P Pač dal sn gor tak oglas, če pa mi keri da dnar na roko pa mu ga tudi prodam... Nea pa zares prodajam da bi se odločo aha zaj pa ga neom več mel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!