Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

dej kukec stesteri hitr...da če ti ne bo delal da predaš štafeto do mene v soboto :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej kukec stesteri hitr...da če ti ne bo delal da predaš štafeto do mene v soboto :P

Hehe no saj tak sma s kukecom zmenjena če ni regler kriv mi ga vrne, drugače mu ga prodam. Tak da če mu regler ne bo pomagal ga dam še tebi za probat pa če je to vzrok ti ga prodam. Samo ne verjamem na trenutno stanje da bo kukec hitro stestiral...

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jano sej vecjo voltazo ti more kazat uglaunm tm ukol 13.5 do 14 voltov heh:D meeeen pa ne kaze mislm kaze isto :cry: :cry: :cry: jaa res bi rabu en reglr ja

em ce ti akumulatorja ne fila je to 100% vzrok heh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe no saj tak sma s kukecom zmenjena če ni regler kriv mi ga vrne, drugače mu ga prodam. Tak da če mu regler ne bo pomagal ga dam še tebi za probat pa če je to vzrok ti ga prodam. Samo ne verjamem na trenutno stanje da bo kukec hitro stestiral...

bom jst že kukeca počaku za vogalom :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh jA NE vem a je sam reglr ce ne povne je krivo mugoce so krive tud ksne zice tm heh sam pomoje da ne...treba bi blo met en popovnoma nov reglr pa probat pa bi vidl heh a se stvar kej spremeni ane...deeej naj en od vs pomer k mu naj bi delal ane da vidmo heh...k kaj ves mugoce je tko prou da ko mutor stuji da se ne fila k se pa vozs pa se ceprou ne vem heh ( wox bi reku ''jebes ta italjanska sranja'' :BUA: :BUA: )

Popravljeno . Popravil cagivamito
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom jst že kukeca počaku za vogalom :grim

kdor čaka, dočaka pravijo :D

P.s: mater se je vlil dež tu pri nas zaj... pa ga že 5 min meče ko svinjo.. :\

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh jA NE vem a je sam reglr ce ne povne je krivo mugoce so krive tud ksne zice tm heh sam pomoje da ne...treba bi blo met en popovnoma nov reglr pa probat pa bi vidl heh a se stvar kej spremeni ane...deeej naj en od vs pomer k mu naj bi delal ane da vidmo heh...k kaj ves mugoce je tko prou da ko mutor stuji da se ne fila k se pa vozs pa se ceprou ne vem heh ( wox bi reku ''jebes ta italjanska sranja'' :BUA: :BUA: )

ja pod štant gasom se mi zdi da res ne fila, na ene 4k rpm pa bi že moglo it več ko 13 ali celo 14v

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pod štant gasom se mi zdi da res ne fila, na ene 4k rpm pa bi že moglo it več ko 13 ali celo 14v

ja sej tko ja mal ga mors na tunerat pa bi se mogla voltaza dvignt heh ampak pr men je isto al je pod stant gasom al pa pod 10k ubrati hehe... ne vem dej ce se da ksnmu naj pomer res bi rd vidu:D:D :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men pa kaže 11.9 pr 2k rpm al pa pr 6k rpm :D

jeboga regler :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men pa kaže 11.9 pr 2k rpm al pa pr 6k rpm :D

jeboga regler :headbang:

haha ristic :headbang: :headbang: :headbang: se mn kokr bi mogu met akumulator napetosti hehe smmmeh emm aja noo heh in to ne daje se prau su je reglr hehe kdo ve ke lahko kupm nouga?? al pa ce ga ma kdo za posodt da vidm ce je to res slo??? :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha ristic :headbang: :headbang: :headbang: se mn kokr bi mogu met akumulator napetosti hehe smmmeh emm aja noo heh in to ne daje se prau su je reglr hehe kdo ve ke lahko kupm nouga?? al pa ce ga ma kdo za posodt da vidm ce je to res slo??? :yea1: :yea1:

jst bom kukeca v vodo vrgu pa ga utopu pol mam pa jst regler od brodarja...in če dela je moj :P

ane kukec :P :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe... kdo pa ti bo pol regler dau če me boš vtopil??? sej za brodarjev regler ni ziher da dela, ker on je dal svojga ven pa drugega not......in tega mam zdaj jaz kaj ga je on ven dal......

fantje kaj če bi pritožbo poslal na cagivo... recimo da je 20 mitotov v sloveniji od tega smo štirje tu na forumu ko nam ne fila akumulatorja :D.. to se že smatra kot serijska napaka...:D

Popravljeno . Popravil kukec1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh jA NE vem a je sam reglr ce ne povne je krivo mugoce so krive tud ksne zice tm heh sam pomoje da ne...treba bi blo met en popovnoma nov reglr pa probat pa bi vidl heh a se stvar kej spremeni ane...deeej naj en od vs pomer k mu naj bi delal ane da vidmo heh...k kaj ves mugoce je tko prou da ko mutor stuji da se ne fila k se pa vozs pa se ceprou ne vem heh ( woox bi reku ''jebes ta italjanska sranja'' :BUA: :BUA: )

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe... kdo pa ti bo pol regler dau če me boš vtopil??? sej za brodarjev regler ni ziher da dela, ker on je dal svojga ven pa drugega not......in tega mam zdaj jaz kaj ga je on ven dal......

fantje kaj če bi pritožbo poslal na cagivo... recimo da je 20 mitotov v sloveniji od tega smo štirje tu na forumu ko nam ne fila akumulatorja :D.. to se že smatra kot serijska napaka...:D

haha...moj podpis že maš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tvojga bi lohk za več stvari ponucal :D :D :D

aja za kaj ze :lol1: :lol1: :lol1: smeeeh...em ja lahko bi kej ane hehe a'š kr take heh ne sam to pa res heh a kdo kej ve kasna je cena tuki pr ns ce gres reglr kupt :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi da je 35€ v DEU...to naročimo skup pa je...sam treba bo najrpej ugotovit če je res v reglerju problem ...pol pa TAKOJ nabaut...

a mislte da je loh slab stik problem?ker men je lani delal najprej 1 mesc...pol 2 tedna..pol 3 tedn...kukr se mu je zdel...letos pa sam 50km :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi da je 35€ v DEU...to naročimo skup pa je...sam treba bo najrpej ugotovit če je res v reglerju problem ...pol pa TAKOJ nabaut...

a mislte da je loh slab stik problem?ker men je lani delal najprej 1 mesc...pol 2 tedna..pol 3 tedn...kukr se mu je zdel...letos pa sam 50km :BUA:

ja preveri mal kable...greš lepo v ohm-metrom preverit če je vse tipi topi seveda pri vgašjenem motorju...in če ni ki stika lahk da je zarad oksidacije slaba prevodnost pa nea stalno prevaja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja preveri mal kable...greš lepo v ohm-metrom preverit če je vse tipi topi seveda pri vgašjenem motorju...in če ni ki stika lahk da je zarad oksidacije slaba prevodnost pa nea stalno prevaja...

uhh ja js sm use precekeru heh paj isti k****...hehe reesko pomoje je reglr heh 1000% (skor :lol1: :lol1: ) ne vem heh jaja ce bo se zko bomo skupi narucil jap :OK: da se bomo saj normaln vozil ane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje to zmerte?? ker mam to stvarco doma pa nwm kam naj kontakte prklopim na aku?

JA rdečo klemo daš na + črno pa na -(Območje na volte pa enosmerno napetost) prklopš pa seveda na akomulator.

Popravljeno . Popravil Wilzz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se prav sam na klemo od aku-ja?

pol je tko k sm jst mislu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!