Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Če se ene 3 odločte za nove reglerje jih lahk uvozm.Ceno povem naknadno k jo zvem.

jah najd se dva hehe js sm ze en tak k bi ga pac rabu ane heh :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah jst sm tud za...sam ni še 100%...prosu sm fingija če bi mi njegovga posodu..zdej pa nevem a je on za al ni...ni se mi zdeu prepričljiv :?

če bo posodu pa da bo pol delal pomen da je moj regler kriv...če ne je pa neki druzga :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah jst sm tud za...sam ni še 100%...prosu sm fingija če bi mi njegovga posodu..zdej pa nevem a je on za al ni...ni se mi zdeu prepričljiv :?

če bo posodu pa da bo pol delal pomen da je moj regler kriv...če ne je pa neki druzga :nono:

ja sej resko k ti bo posodu bos prletu do mene da bo s prerisu nalepke ane :D pa umes bova se pr men sprobala okej da vidmo ce je pr men tud to tezava sam ce ne fila aku sm 1000000000% daj to krivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej resko k ti bo posodu bos prletu do mene da bo s prerisu nalepke ane :D pa umes bova se pr men sprobala okej da vidmo ce je pr men tud to tezava sam ce ne fila aku sm 1000000000% daj to krivo

mah pr men je to fora k loh da je slab stik..k sm že meu probleme s štromom...in lani mi je delal...enkrat ja enkrat ne...je pa res da sm meuz čist suh pa zjeban aku...sam letos more delat pomoje...bomo vidl..bom jutr si uzeu cajt apa še kšn grčar bo ulet da vidm če je slab stik... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reesko, ta tedn nimam popoldne nč za delat tko da lohka prideš že ta tedn kdrkol, pa še un vezn člen mi prpel, pa bova sprobala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reesko, ta tedn nimam popoldne nč za delat tko da lohka prideš že ta tedn kdrkol, pa še un vezn člen mi prpel, pa bova sprobala :D

kul pikc...pa še tvoj fotr je štromar ga bomo mal ponucal :P :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kul pikc...pa še tvoj fotr je štromar ga bomo mal ponucal :P :whistle: :whistle:

čuj, mene lohka nucaš :blush: :devil: sam mojga fotra pa nea mešej v tote tvoje packarije :devil: :devil:

hecam se, valda ni problema bomo že poštimal tk da bo delal :OK:

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sam da heh pa ce bos meu resko pol gor un reglr mas da prletis dooo mene pa se grci bo prsu hehe optimisti=P=P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sam da heh pa ce bos meu resko pol gor un reglr mas da prletis dooo mene pa se grci bo prsu hehe optimisti=P=P

grčar ti bo pa use skuru...tko k je meu feltne z bremzoljem mazu :nono: :nono: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grčar ti bo pa use skuru...tko k je meu feltne z bremzoljem mazu :nono: :nono: :slap: :slap:

kurci eni še men povejte kdaj se dobite da pridm mal pogledat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons ub pol 6ih :D ke pa...pa ne vem :blush:

am tok btw... tle u lj ščije ko svina... mislm ne vem men je useen ;) :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grčar ti bo pa use skuru...tko k je meu feltne z bremzoljem mazu :nono: :nono: :slap: :slap:

hahahahahahaha :OK: :OK: :OK: :OK: :worship: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am tok btw... tle u lj ščije ko svina... mislm ne vem men je useen ;) :winkiss:

ja sm slišou...zdej čakam da vidm kva bo...vrjetn dons odpade an :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej zdej je vreii tuki v lj ... že sonček sije... če se dobite nej me pokliče algrči al pa jurčy :winkiss: :whistle: ;)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej zdej je vreii tuki v lj ... že sonček sije... če se dobite nej me pokliče algrči al pa jurčy :winkiss: :whistle: ;)

te bom poklicu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grčar ti bo pa use skuru...tko k je meu feltne z bremzoljem mazu :nono: :nono: :slap: :slap:

grčar je bral navodila na plastenki, TI si pa feltne polerov ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grčar je bral navodila na plastenki, TI si pa feltne polerov ;)

:devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vreme je biu kr kul hehe :D :D sam sej veste kot mi doktorji smo zrihtal NČ haha reeeesko se klucou ni najdu hehe....tko da ej modeli z mitoti dej lepo vs prosm sposodte si od ksnih kolegov volt metre pa probite na akumulatorju k mate motor przgan ce vm ga fila k fingiju je zacel filat sele pr 10k ubratov tko da ga prej mal ugrejte pol pa probite pa ga kr mal navite heh... :( :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fingi ga pa itak odpira tko ga je kul..a mislte da tud men dela na 10k šele?

ker lani moj motor ni biu nikol pod 10k rpm pa je biu zmer kul aku...letos je pa večino časa na 6-7k

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matr...jest sm biu kr presenečen k je res šele od ene 9,10k obratov začel filat...

sam k se pa normaln vozm se pa zmeri v nižjih obratih vozm pa je še useen nafilan :blink:

nč mi ni jasn :) ampak dokler dela... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!