Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

a-a nea vrjamem, ker nad 9k jo mam sam par sekund...

jo maš moj kurac...ker ko smo šli v maribor in nazaj...pa se je jernejči hotu frajerja delat pa si ti za njim potegnu...pa da sm jst pol isto hitr vozu sm rabu met kr čez 9k rpm... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jo maš moj kurac...ker ko smo šli v maribor in nazaj...pa se je jernejči hotu frajerja delat pa si ti za njim potegnu...pa da sm jst pol isto hitr vozu sm rabu met kr čez 9k rpm... ;)

ti maš drgačne zobnike :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma toj res...sam tok se pa ne more poznat

ma ne vem no kuko je pr teb, sam jest se pr 100km/h po števcu pelem v 7. pri 7k obratih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no imam omenjen motor letnik 98 in ima polini 160 cilinder.Tezave so sledece:

-motor se ne zavrti cez 7k RPM in povzroca zelo mocne vibracije sumim da je ležaj na gredi

-od štroma nč ne dela razn štoplampa pa štarter(pomoj je posledica vibracij)

to se je zacelo ene par dni nazaj in zmeri slabš vleče,motor imam ze 3 leta sm ga kupu ze s kitam in je delou normalno.

Prosim vas za pomoc,ce je kdo ze imel izkušnje kako se popravi

Lp

Tomaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

s5 bom mogo napast nekoga :angry:

pa pi**a zakaj morte vedno nove teme odpirat. kaj ne vidis da tema o mitotu ze obstaja?! tud ce si nov na forumu pa vse, to ni opravicilo, da odpiras nove teme!

VPRASAJ V ZE OBSTOJECIH TEMAH!!! ZATO MAS TUDI ISKALNIK

klonk :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mitota letnik 98 in ima polini 160 cilinder.Tezave so sledece:

-motor se ne zavrti cez 7k RPM in povzroca zelo mocne vibracije sumim da je ležaj na gredi

-od štroma nč ne dela razn štoplampa pa štarter(pomoj je posledica vibracij)

to se je zacelo ene par dni nazaj in zmeri slabš vleče,motor imam ze 3 leta sm ga kupu ze s kitam in je delou normalno.

Prosim vas za pomoc,ce je kdo ze imel izkušnje kako se popravi

Lp

Tomaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap:

s5 bom mogo napast nekoga :angry:

pa pi**a zakaj morte vedno nove teme odpirat. kaj ne vidis da tema o mitotu ze obstaja?! tud ce si nov na forumu pa vse, to ni opravicilo, da odpiras nove teme!

VPRASAJ V ZE OBSTOJECIH TEMAH!!! ZATO MAS TUDI ISKALNIK

klonk :kva2:

se oproscam sem ze urihtou lahko zbrisete temo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fingi ga pa itak odpira tko ga je kul..a mislte da tud men dela na 10k šele?

ker lani moj motor ni biu nikol pod 10k rpm pa je biu zmer kul aku...letos je pa večino časa na 6-7k

Kolkr jz vem vsem šele na visokih obratig začne filat, men je tut tm okol 10k začel!

Mi je fotr daju pridige da ga morš dat u obrate da se fila :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolkr jz vem vsem šele na visokih obratig začne filat, men je tut tm okol 10k začel!

Mi je fotr daju pridige da ga morš dat u obrate da se fila :D

jah ze ane sam ne bos ga skoz gonu na 8-9 k ubratov heh to kokr so rekl mogl bi v stant gasu dovajat lih tok elektrike da se ne sprazn pac da jo proizvede tok kokr se nafila cim pa bi prsu pod mal vecje obrate 4-5k bi pa mogl zacet filat...zej ne vem a je kej s stromom narobe al kako heh bomo dons upam da bo reeeesko najdu KLUCE ANE se enkrat probal heh....vi pa k naj bi vm delal POMERTE :slap: :slap: .....

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mitota letnik 98 in ima polini 160 cilinder.Tezave so sledece:

-motor se ne zavrti cez 7k RPM in povzroca zelo mocne vibracije sumim da je ležaj na gredi

-od štroma nč ne dela razn štoplampa pa štarter(pomoj je posledica vibracij)

to se je zacelo ene par dni nazaj in zmeri slabš vleče,motor imam ze 3 leta sm ga kupu ze s kitam in je delou normalno.

Prosim vas za pomoc,ce je kdo ze imel izkušnje kako se popravi

Lp

Tomaž

antivibracijska gred ni v fazi....pa kšn bat menji če že nisi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ...proklet vegel še zmer ni šou v italijo... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po kaj bi pa mogo it v ita?

drugač pa ahči, men je počilo ohišje štarterja zarad tega tresenja. sem prej ugotovo :angry: ...pa še vrjetno marsikaj sam še nism ugotovo.....

Popravljeno . Popravil kukec1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po kaj bi pa mogo it v ita?

drugač pa ahči, men je počilo ohišje štarterja zarad tega tresenja. sem prej ugotovo :angry: ...pa še vrjetno marsikaj sam še nism ugotovo.....

mense pa jebe...karko lgre v kurac bo un častiu...ker je njegova napaka..pa še odpravla jo že 100let :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je mev mogoče kdo od vs mitodrajverjov dons parkiranga rdečga mitota ob okol pol 5h na želežniški postaji v LJ :?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

antivibracijska gred ni v fazi....pa kšn bat menji če že nisi...

ja dons sm cilindr dol uzeu pa sm vidu da je bat rahlo zariban iz cilindra pa je pobralo tut mal obloge na petih mestih pr izpušnmu kanalu pr pretočnih kanalih in pri lamelnem vsisu a je mozno da je to problem?a lahko to povzroci take vibracije da poč vetrobran pr šraufu?pa zanima me ali ima ta cilinder nikasilno oblogo?a se ga da pohonat in novo nikasilno oblogo?

Prosim za odgovore

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dons sm cilindr dol uzeu pa sm vidu da je bat rahlo zariban iz cilindra pa je pobralo tut mal obloge na petih mestih pr izpušnmu kanalu pr pretočnih kanalih in pri lamelnem vsisu a je mozno da je to problem?a lahko to povzroci take vibracije da poč vetrobran pr šraufu?pa zanima me ali ima ta cilinder nikasilno oblogo?a se ga da pohonat in novo nikasilno oblogo?

Prosim za odgovore

Lp

motorja več ne vžigaj ker je delno že ribno...ja se da na novo gor nanest

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motorja več ne vžigaj ker je delno že ribno...ja se da na novo gor nanest

sej ga ne mislm :) najprj postimat poj pa naprej mene samo zanima ce je to lahko posledica tako mocnih vibracij k so me ze po 10 minut dougi voznji prsti boleli ubistvu ko da bi sedu na štamfarju za pesek teptat :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ga ne mislm :) najprj postimat poj pa naprej mene samo zanima ce je to lahko posledica tako mocnih vibracij k so me ze po 10 minut dougi voznji prsti boleli ubistvu ko da bi sedu na štamfarju za pesek teptat :blink:

ja itq da pride do močnih vibracij v tem primeru...ker glede na to da je bat mal uničen že pa cilinder pride do ful vlkega trenja in posledično s tem pridejo hude vibracije...js bi še ojnico prevero ker lahk da je ojnca dobla luft pa tak vibrira...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

velik verjetnosti je da je še ojnca dobila luft...poglej kok lufta ma...pa KJE GA MA

men je zaribu zarad tega ker smo doma šraufal pa mi je šla ojnica k kao nej ne bi mela lufta...mi jo je pa utrgal pol pa use skup zagrabil :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ga ne mislm :) najprj postimat poj pa naprej mene samo zanima ce je to lahko posledica tako mocnih vibracij k so me ze po 10 minut dougi voznji prsti boleli ubistvu ko da bi sedu na štamfarju za pesek teptat :blink:

vibracije so zato ker glavna gred ni v fazi... sm meu enka problem... kot ga sedaj ima tudi reesko... to ti na servisu zrihtajo... lohk pa to tud doma delaš... sam ne priporočam da novš kej sfukov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@jerči

jah če veš kaj delat loh komot doma...če pa neveš je pa servis tvoj prjatu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vibracije so zato ker glavna gred ni v fazi... sm meu enka problem... kot ga sedaj ima tudi reesko... to ti na servisu zrihtajo... lohk pa to tud doma delaš... sam ne priporočam da novš kej sfukov :)

ko to mislis da ni v fazi a da je zjebana al kaj?za luft sm pogledou mau ga ma levo pa desno,gor dol pa nima nc lufta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!