Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

hej reesko ti pa nocs noslica ane :>

aaaaaaaaaaaaaaa...meu bi ga ja :kva2:

a boš dons naredu? :devil:

(aja vegla pa itak ni nč doma...skoz neki po dalmaciji hod)

ko to mislis da ni v fazi a da je zjebana al kaj?za luft sm pogledou mau ga ma levo pa desno,gor dol pa nima nc lufta

ni v fazi...notr so eni zobniki...k morjo bit naštimani po cahnih...in če niso..si ga nafuku...in maš vibrator :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ulet sm :> do stirih sm doma :P

aaaaaaa

zdele bom matexa nategnu...( v vseh pomenih te besede :devil: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rajs rec da ga bos natagnu na mitotu....vsaj ne bo offtopic :>

to da ga bom na mitotu nategnu je pa itak samoumevno...ej majstr okol 15čez 1 greva mi2 gor..pa glej da boš dosegljiv na telefon da bova sploh vedla kam pridt..

moja cifra je 051 245 039

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni v fazi...notr so eni zobniki...k morjo bit naštimani po cahnih...in če niso..si ga nafuku...in maš vibrator :D

in to se kr samo od sebe razštela po domač povedan ?oz zaradi okvare na cilindru?

Popravljeno . Popravil mulej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in to se kr samo od sebe razštela po domač povedan ?oz zaradi okvare na cilindru?

samo od sebe se naj ne bi...sam loh da si meu za en zob sam premaknen...in to pol loh da dela uredu neki cajta..pol loh pa trest začne...men je drgač ful tresl predn mi je ojnca zagrabila :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo od sebe se naj ne bi...sam loh da si meu za en zob sam premaknen...in to pol loh da dela uredu neki cajta..pol loh pa trest začne...men je drgač ful tresl predn mi je ojnca zagrabila :D

in ali ti je ojnica zagrabila zaradi unih zobnikov al zarad kej druzga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ali ti je ojnica zagrabila zaradi unih zobnikov al zarad kej druzga?

zagrabila je ker nismo menal ležajev na ojnci...in je šlo use v kurac :headbang: :headbang:

no ja...zdej je bolš sestavlen tko da zdej more delat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zagrabila je ker nismo menal ležajev na ojnci...in je šlo use v kurac :headbang: :headbang:

no ja...zdej je bolš sestavlen tko da zdej more delat :D

hmm a misls da bi se men kj podobnga lahk naredl ? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej reesko ti pa nocs noslica ane :>

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

ga že mam doma...tnx tnx tnx

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

hmm a misls da bi se men kj podobnga lahk naredl ? :?

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam uprasou bi ce kdo ve ke se da cilindr obnovit?enkat sm neki slisou da to neki u kranju delajo sam za nikasil ne vem a to tut tam delajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam uprasou bi ce kdo ve ke se da cilindr obnovit?enkat sm neki slisou da to neki u kranju delajo sam za nikasil ne vem a to tut tam delajo

si kr prov slišov :P mal naprej od kranja, duplje :) hartchrom Rendulič :) ne delajo pa z nikasilom, sm jih že jest klicov. Nanos nikasila, oz. obnova cilindra je pa okol 200€, jest sm klicov v langus motocenter in so mi rekl da pošlejo zupinu v nemčijo, s tm pa ne vem u kero državo že, nekam gor na sever :doze: tko da ... se dolg čaka pa še velik € pride .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si kr prov slišov :P mal naprej od kranja, duplje :) hartchrom Rendulič :) ne delajo pa z nikasilom, sm jih že jest klicov. Nanos nikasila, oz. obnova cilindra je pa okol 200€, jest sm klicov v langus motocenter in so mi rekl da pošlejo zupinu v nemčijo, s tm pa ne vem u kero državo že, nekam gor na sever :doze: tko da ... se dolg čaka pa še velik € pride .)

ejga da pa langusu kej dam u roke s pa raj jajca dam odrezat

ne hec drgac an mene sam zanima kje u SLO na novo nikasil nanašajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga da pa langusu kej dam u roke s pa raj jajca dam odrezat

ne hec drgac an mene sam zanima kje u SLO na novo nikasil nanašajo

jest tud nočem tm nč pušat na servisu, izkušn z nemu glede servisa nimam, ampak frend mi je pravu da je kdaj vgradil kkšne rabljene dele, računov pa nove - ne vem če je to res, amapk...pr serviserjih je vse možn an

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si kr prov slišov :P mal naprej od kranja, duplje :) hartchrom Rendulič :) ne delajo pa z nikasilom, sm jih že jest klicov. Nanos nikasila, oz. obnova cilindra je pa okol 200€, jest sm klicov v langus motocenter in so mi rekl da pošlejo zupinu v nemčijo, s tm pa ne vem u kero državo že, nekam gor na sever :doze: tko da ... se dolg čaka pa še velik € pride .)

ej drgač ti v italiji dajo nov nikasil gor...ti "poflikajo" za đabe skor ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi pravjo pr nastavitvah za zrk, pru do fula zašraufat, pa pol 2.5 obrata pa se pol bl na fino štela... je možn da mam jest sam kšn 1 obrat pa pol ?

Ker pr 2.5 sem mel črno svečko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi pravjo pr nastavitvah za zrk, pru do fula zašraufat, pa pol 2.5 obrata pa se pol bl na fino štela... je možn da mam jest sam kšn 1 obrat pa pol ?

Ker pr 2.5 sem mel črno svečko...

pr mitotu je okol en obrat pa pol ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbol optimalčna nastavitev pr mojmu je bla 1.5 obrata za zrk,igla pa na sredin.

hm, ker frgazr si pa mel? ker jest mam dellorto 34, pa nism nč vidu da bi se višino igle kej dal spreminat? :blink: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, ker frgazr si pa mel? ker jest mam dellorto 34, pa nism nč vidu da bi se višino igle kej dal spreminat? :blink: :blush:

Mikuni 35,tist k je orginal za seven speed.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sm klicou langusa in ni vedu kva so lamele za frgazr :lol1: tak folk ti poj motor popraula :headbang:

Popravljeno . Popravil mulej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!