Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

ej pazi da ti ne bo olja za mešanco zmankal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj mešam tts zraven na roko, se ne zanašam na pumpo :D

hahahah :D

dej greva drugam smetit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje.. jaz sem dobo mail nazaj od ZUPIN-a in je napisal da zajle za števec ni mogoče dobit za mojga...

a niso števci skos isti sam, da barve na 00 so drugačne? v čem je finta ,v polžu??

al pa če kdo ve za koga v ok. mb da popravlja stare oz. nardi novo...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje.. jaz sem dobo mail nazaj od ZUPIN-a in je napisal da zajle za števec ni mogoče dobit za mojga...

a niso števci skos isti sam, da barve na 00 so drugačne? v čem je finta ,v polžu??

al pa če kdo ve za koga v ok. mb da popravlja stare oz. nardi novo...

LP

se mi zdi da je na forumu ena tema prov od teh zajl za števce na motosvetu...

drgač pa sm 99.9% prepričan da paše od ush mitotov...jest mam na moji cagivi od cagive canyon zajlo pa je uredu :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ziujo! A kdo od vs sliucajno ve ke je na mitotu alternator?? A je na levi strani k je ''KAPA'' od motorja gor??

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ziujo! A kdo od vs sliucajno ve ke je na mitotu alternator?? A je na levi strani k je ''KAPA'' od motorja gor??

LP!

ja mas na levi strani ampak je v masini oz.prsraufan na levem bloku tm k je zobnik za starter gor zasraufan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mas na levi strani ampak je v masini oz.prsraufan na levem bloku tm k je zobnik za starter gor zasraufan

aham se to mi povej a morm kej pazt pr temu zobniku k ga odsraufam dol??

ne vem na kerem zzobu more bit al pa kej??

pa ce je se ksna taksna stvar k morm pazt ce mi prosm poves da ne bom kej zjeb**!! :worship: :worship:

Popravljeno . Popravil cagivamito
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mito nima alternatorja ampak navadno navitje kot 4ka

je pa na levi strani (pred prednjim zobnikom za ketno, odprt morš un pokrov k gor cagiva piše, sej boš vidu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nc se ti ni treba pazt na kermu zobu je sam k bos sestaulou glj da bo tavelk zobnik lepo sedu na zobnik starterja

Popravljeno . Popravil mulej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emm ja sm razstavu pa je to use kul heh zdej pa res ne vem kaj jeee na robeee jaao heh...a mi lahko kdo se kej pove kaj naj prooobam jao k vn iz te tuljave grejo steri zice dve rumeni in dve rdeco-crne in na teh dveh rdeco-crnik ko zmerm napestost przganga motorja naraste voltaza z nic na 16 V na rumenih se pa zdvigne za skorej nic ?? kdo ve...kaj bi lahko blo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emm ja sm razstavu pa je to use kul heh zdej pa res ne vem kaj jeee na robeee jaao heh...a mi lahko kdo se kej pove kaj naj prooobam jao k vn iz te tuljave grejo steri zice dve rumeni in dve rdeco-crne in na teh dveh rdeco-crnik ko zmerm napestost przganga motorja naraste voltaza z nic na 16 V na rumenih se pa zdvigne za skorej nic ?? kdo ve...kaj bi lahko blo??

k sm zanč šefa prašu, je reku, da možno da je šla diodna ploščica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k sm zanč šefa prašu, je reku, da možno da je šla diodna ploščica.

ke pa je to grci??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pa si provov zamenjat enosmerna/ izmenična napetost na multimetru??? drgac pa diodna plocscica to se slisi kot gretzov spoj (izmenična napetost -->enosmerna napetost)

Popravljeno . Popravil Fric
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pa si provov zamenjat enosmerna/ izmenična napetost na multimetru??? drgac pa diodna plocscica to se slisi kot gretzov spoj (izmenična napetost -->enosmerna napetost)

ja sm meru in izmenicno in enosmerno pa ni blo razlike :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje....jst bi rd naredu en preizkus...CTS ventil (to je ventil ki ga odpre na 8k rpm) bi rd dau vn da probam če bo motor kej bolj šou...a če da čist odšraufam pa dam vn pa probam se vozt boto kej narobe??al je to tko k pr rs-kah k loh daš ta ventil(tm se imenuje rave) vn pa se vozš dalje?

kvik ensvr pliz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje....jst bi rd naredu en preizkus...CTS ventil (to je ventil ki ga odpre na 8k rpm) bi rd dau vn da probam če bo motor kej bolj šou...a če da čist odšraufam pa dam vn pa probam se vozt boto kej narobe??al je to tko k pr rs-kah k loh daš ta ventil(tm se imenuje rave) vn pa se vozš dalje?

kvik ensvr pliz

poskušaš, pa poskušaš ---> nikol ne boš aprilie dol poču :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

hehe

oz. usaj z mitotom ne:)

(no ja mene ja)

Popravljeno . Popravil Gizmo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...men se ne gre sam zarad aprilij( no ja jernejčiju bom še vrnu) sam tko ane...zakaj mi ne bi moor vleku k kurba če pa lahko...zakaj bi šenku 5 konjev če jih je že tko premal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...men se ne gre sam zarad aprilij( no ja jernejčiju bom še vrnu) sam tko ane...zakaj mi ne bi moor vleku k kurba če pa lahko...zakaj bi šenku 5 konjev če jih je že tko premal?

če bi rd +5 konjev kup er5 hehe, če bi pa še več kup pa ninjo... :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am, če bi ga dau vn, bi pol meu lukno v izpušnmu kanalu :rolleyes:

ja bi meu lukno ja...sej aprilije majo tud ne?

če bi rd +5 konjev kup er5 hehe, če bi pa še več kup pa ninjo... :evilgrin: :evilgrin:

bom ninjo kupu...sam se mi gre k bi rd že na teh jajcih meu max kar se da izkoristt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!