Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

na mašino ja sam pol naprej kak je z nosilcim naprej :?

tm k mas nrjen nosiuc na auspuhu nek na konc resonance nrdis iz pleha un spacer al pa ce ga mas zravn auspuha,pa prsraufas na gestel,sam nevem ce ma gestel raptor/planet(sam pomoj da je isti gestel k sm sam na slikah vidu ta motor in nism preprican!) nrjen un nosiuc.Nism za gvisn

Popravljeno . Popravil mulej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tm k mas nrjen nosiuc na auspuhu nek na konc resonance nrdis iz pleha un spacer al pa ce ga mas zravn auspuha,pa prsraufas na gestel,sam nevem ce ma gestel raptor/planet(sam pomoj da je isti gestel k sm sam na slikah vidu ta motor in nism preprican!) nrjen un nosiuc.Nism za gvisn

pase brez problema :yes: sm zj slike gledou

dons sm dobu reglr sm placou 105€...nism si mislu da je to tok drago...

Popravljeno . Popravil mulej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am, svečka je takele barve, no mal sm ukol prej že ponesreči ubrisov, je bla malenkostno bl črna...notr pa taka kavno rumeno/rjava... a je uredu al je mal preveč zraka? :unsure:

post-11961-1181131616_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am, svečka je takele barve, no mal sm ukol prej že ponesreči ubrisov, je bla malenkostno bl črna...notr pa taka kavno rumeno/rjava... a je uredu al je mal preveč zraka? :unsure:

Je kar vredu mogoče bi lahko bla malo bolj temna na sredi. Za pikico še obogati mešanico z bencinom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej reesko dj prosm cimprej najd kapo k se ne morm furat,k mam zj kapo od kita gor pa ankamr ne gre!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am, svečka je takele barve, no mal sm ukol prej že ponesreči ubrisov, je bla malenkostno bl črna...notr pa taka kavno rumeno/rjava... a je uredu al je mal preveč zraka? :unsure:

ne preveč zraka ni... ker bi bla pol bela... bo kr u redu pomojem :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej reesko dj prosm cimprej najd kapo k se ne morm furat,k mam zj kapo od kita gor pa ankamr ne gre!!

hehe reesko je ne bo našu pomojem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne preveč zraka ni... ker bi bla pol bela... bo kr u redu pomojem :grim

ma ja, vem da bi bla bela, sam sm mislu da bi mogla bit malenkostno bl temno rjava... mogoče bom mal več bencina odpru, se mi zdi da je kr blizu optimuma :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ni mijlo. ampak 3900€ kar še zdaleč ni 1 mio..

pa cena novega ni 1miljo sto ampak 5390€ kar znese 1.291.660,00 SIT

torej on ga prodaja 1500€ ceneje kot novga, kar je pomoje kr realna cena.. pa še kakih 100€ bi pomoje se dalo zbit...

tak da za 1500€lahko menjaš gume, ploščice, bat, cilinder, ojnico...pa si še 500€na boljšem, če že hočeš met glih nov motor...

toj sam moje mnenje..

Popravljeno . Popravil kukec1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce kdo rab regler naj mi pise na PM

a nisi glihkar ti novga kupu??

al jih lahk zrihtaš še več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nisi glihkar ti novga kupu??

al jih lahk zrihtaš še več...

teb regler ni šou...ker un regler k teb ni delu men dela..torej maš napako tako k cagivamito..zdej pa loh ugotovita kaj je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teb regler ni šou...ker un regler k teb ni delu men dela..torej maš napako tako k cagivamito..zdej pa loh ugotovita kaj je to

a ti še rabš olje al ne? :krneki: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti še rabš olje al ne? :krneki: :whistle:

valda da rabm...sej najbrž jutr prletim...sm meu en velk problem pa me zato ni blo nč :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

valda da rabm...sej najbrž jutr prletim...sm meu en velk problem pa me zato ni blo nč :closedeyes:

kwa pa je biu ta problem?

že zvedu

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

valda da rabm...sej najbrž jutr prletim...sm meu en velk problem pa me zato ni blo nč :closedeyes:

a si spet slikce od shreka gledu???

Popravljeno . Popravil Ven0m
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!