Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

valda da rabm...sej najbrž jutr prletim...sm meu en velk problem pa me zato ni blo nč :closedeyes:

call on me... call me, call on me... call me, call on me... call me bla bla :whistle: :whistle:

uglavnm, poklič k boš meu namen prletet, mam jutr tok upravkov da sm use pozabu pa pomešov :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teb regler ni šou...ker un regler k teb ni delu men dela..torej maš napako tako k cagivamito..zdej pa loh ugotovita kaj je to

ja sej to sem pogruntal...da nekaj druga jebe.. sam kaj pa, to pa še ne....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej to sem pogruntal...da nekaj druga jebe.. sam kaj pa, to pa še ne....

no ti kr ugutov hehe:D pol pa se men povej=P ejjj a se da ksnmu pomert: glej iz alternatorja vn pridejo 4 zice dve rumeni in dve vijolcni(neki podobnga tej barvi) in ce bi se dal ksnmu pomert k ma uzgan mutor kasna napetost prhaja vn is deh dveh zic... zmers pa tm k je na levi streni una crna zascitna kapa je en konektor in tm lahko pomers...Tko da se bi ksnmu dal naj prosm pomer da vidmo kaj je vzrok

Js sm pomeru in na vijlocnih zicah mi je vn prslo 16V na romenih pa skorej nc tko da ni omembe vredno se en volt ne tko da ne vem ke bi lahko bila tezava*

LP! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ti kr ugutov hehe:D pol pa se men povej=P ejjj a se da ksnmu pomert: glej iz alternatorja vn pridejo 4 zice dve rumeni in dve vijolcni(neki podobnga tej barvi) in ce bi se dal ksnmu pomert k ma uzgan mutor kasna napetost prhaja vn is deh dveh zic... zmers pa tm k je na levi streni una crna zascitna kapa je en konektor in tm lahko pomers...Tko da se bi ksnmu dal naj prosm pomer da vidmo kaj je vzrok

Js sm pomeru in na vijlocnih zicah mi je vn prslo 16V na romenih pa skorej nc tko da ni omembe vredno se en volt ne tko da ne vem ke bi lahko bila tezava*

LP! :naughty:

morm jst cifro od unga štromarja z dolgega mostu dobit pa bova šla kje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej reesko zgleda da nis vidu posta,tko da se enkrat :rolleyes: prosm cimprej zrihtj kapo k nujn rabm!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fantje mam en velk problem:

mito se mo ne zvrti vec kot 7k rpm

-ventil dela

-frgazr sm stelou,in ene parkrat spucou

-svecka je uredu

-use dela tko kot more samo ne zvrti se mi vec kot 7k rpm...

-mam obnovljen in ze ulaufan polini 160,in nou bat

-frgazr je dellorto 34

-svecka je NGK B95EGV(za novo sm dau 20€ in so mi rekl da so najbolse za visokovrtece masine)

-imam sportni filter,vendar ni razlike a se peljem z filtrom ali brez

-stroma se nism nc dotikou(predvzig)je se use original nastelano

predn sm delou generalko se je zvrtu do 11k rpm sam je bla antivibracijska gred razstelana,ampak pospesk je pa mu...zj se u leru zavrti do 10k u prestavu pa do 7k,pa koliko more met svecka razmaka med elektrodama??jest sm probou med 0.4-0.8mm pa je blo isto(ni su cez 7000rpm)

prosim vas za pomoc

hvala za odgovore

Lp,mulej

Popravljeno . Popravil mulej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že tistih 10 000 v leru je premalo... pa prej 11 000 je tudi premalo...

ja sej pravm da neki ni uredu...prej se ni zavrtu cez 11k zarad antivibracijske gredi,k se je razstelala,aja pa se ko se v leru do konca zavrti ga trokira,ko je bilo se normalno se mi je zvrteu 14k+

Popravljeno . Popravil mulej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej reesko zgleda da nis vidu posta,tko da se enkrat :rolleyes: prosm cimprej zrihtj kapo k nujn rabm!!!!!!

vidu sm post sej sm ti odpisu...gapi ma kapo in jo je zgubu..tko k ponavad pr njemu stvari zginjajo..itak pa tista kapa ni bla dobra...sej ti bo mojstr gapi več povedu...men je res žal, da ne boš mislu da sm te nategnu sam itak sva bla zmenjena da ti jo zravn šenkam...sam če jo je gapi spizdu ti je ne morm

:closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidu sm post sej sm ti odpisu...gapi ma kapo in jo je zgubu..tko k ponavad pr njemu stvari zginjajo..itak pa tista kapa ni bla dobra...sej ti bo mojstr gapi več povedu...men je res žal, da ne boš mislu da sm te nategnu sam itak sva bla zmenjena da ti jo zravn šenkam...sam če jo je gapi spizdu ti je ne morm

:closedeyes:

ej sj ni panike drgac an sam jest sm si jo od frenda sposodu an in on je pa motor ta cajt ze postimou an,sej jest sm zj dau kit obnovit in se ze vozm sam pohlej ene 2 posta gor in bos vidu kasne probleme mam,tko da tut tebe prosm za pomoc :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej sj ni panike drgac an sam jest sm si jo od frenda sposodu an in on je pa motor ta cajt ze postimou an,sej jest sm zj dau kit obnovit in se ze vozm sam pohlej ene 2 posta gor in bos vidu kasne probleme mam,tko da tut tebe prosm za pomoc :unsure:

zdej nevem a si biu to ti ampak vem da mam enga na msn-ju k ma isti problem...sam ga ma že neki časa...in isto s kitom..a si ti že prej to meu al šele zdej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti trokira je ferg, svečka al pa cinšpula

ej ne da ga samo trokira ampak sploh nima pospeska,ubistvu se sploh ne zvrti ce razumes...mam do konca gas pa gre do 7000 in tam ostane,najvec kar sm se pelou je blo u 6ti prestavi 100km/h po steucu,vec ni slo,ce bi bla spula bi mi pomoj ze prej to delou,se predem sm ga zaceu stimat

Popravljeno . Popravil mulej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce ti dela motorck od ventila si pogledu ane? ka pa ce se ti je staknla ploscica od ventila? da je skos dol?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja a do teh 7k obratov pa vleče normalno?

do 7k pride zlo hitr poj se pa obrati ustaujo,pa drzim do konca gas...ce pa sklopko stisnem se zvrti do 10k pa ga zacne trokirat poj ko pa pocas spuscam sklopko pa pade nazaj na 7k

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do 7k pride zlo hitr poj se pa obrati ustaujo,pa drzim do konca gas...ce pa sklopko stisnem se zvrti do 10k pa ga zacne trokirat poj ko pa pocas spuscam sklopko pa pade nazaj na 7k

nisi zastopu...

maš servo motorčk k ti odpira pa zapira cts ventil...to je tm k pride gor auspuh...in če ti tistga ne odpre pr 7k obratih ti ga mori...

glede na napisano bi reku da je to to

ups, sm mislu da si odgovoru na mitofreakov post glede cts ventila :blush: :blush:

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisi zastopu...

maš servo motorčk k ti odpira pa zapira cts ventil...to je tm k pride gor auspuh...in če ti tistga ne odpre pr 7k obratih ti ga mori...

glede na napisano bi reku da je to to

ups, sm mislu da si odgovoru na mitofreakov post glede cts ventila :blush: :blush:

CTS dela normalno in ni iztaknjen,sej zato me pa bega kaj je lahko narobe da nikamor ne gre

P.S:ce je kdo od vas blizu jesenic al pa na gorenjskem bi ga prosil za pomoc,magar jest pridem do vas(poracuna se pa v gostilni na piru)

Popravljeno . Popravil mulej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CTS dela normalno in ni iztaknjen,sej zato me pa bega kaj je lahko narobe da nikamor ne gre

P.S:ce je kdo od vas blizu jesenic al pa na gorenjskem bi ga prosil za pomoc,magar jest pridem do vas(poracuna se pa v gostilni na piru)

Kontaktiri d€nzija, ki je iz Žirovnice pa se zmenta...ima Mitota v tamalmu prstu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kontaktiri d€nzija, ki je iz Žirovnice pa se zmenta...ima Mitota v tamalmu prstu :)

hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni

ne vem,če to spada pod to temo,sam zanima me če ma mogoče ker uporabnik za prodat sprednji nosilec za luč,gre se pa za motor cagiva mito 98 letnik.Ali pa če mogoče kdo ve kje bi ga lahko dobil.hvala Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avto .net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=1472900 (med avto in pika je presledek, tako da presledek zbris, da ti bo link delal)

pa mislim da je edn na foumu prodajou dele, za 98ko, sam pomoje je nosilc za luci takoj sel :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo,ja sem gledu gor na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com),pa poklicu vse ko imajo oglase gor za dele,pa nažalost nima noben tega dela,tako da zdj iščemtu gor pomoč.hvala za pomoč. lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!