Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

ja no...šlo je lepo počas pa previdno :P

ma kurac...imam novo pravilo..po naseljih OBVEZNO 50km/h in tud pikce več ne :winkiss:

ne bom več sodnikov pa kazni meu...ne bom dleu za državo..tist k ma dnar si pa nej to prvoš :P

še slikca da boste verjel da sm se res vozu po rakitni :P

post-6806-1182113320_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšne dimenzije gum ma cagiva mito (zanima me predvsm širina)?

110/70/17-spredna

150/60/17-zadna

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kurac...imam novo pravilo..po naseljih OBVEZNO 50km/h in tud pikce več ne :winkiss:

ne bom več sodnikov pa kazni meu...ne bom dleu za državo..tist k ma dnar si pa nej to prvoš :P

še slikca da boste verjel da sm se res vozu po rakitni :P

post-6806-1182113320_thumb.jpg

Ejga ejga, tle je pa clo rdeč :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga ejga, tle je pa clo rdeč :devil:

haha...celo en opazu :P

sej sm se hotu pohvalt pa sm biu tih :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

juhuu js mam tud rdecga :naughty: ressko a si kej prasu za vizir?

a rdečga maš..ne verjamem..boš pokazu :evilgrin:

amm un kr neki bluzi...za kocija morm za enga koleg apa še zate...mu bom reku da ga bom fajn našešku če ne bo hitr :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kurac...imam novo pravilo..po naseljih OBVEZNO 50km/h in tud pikce več ne :winkiss:

ne bom več sodnikov pa kazni meu...ne bom dleu za državo..tist k ma dnar si pa nej to prvoš :P

še slikca da boste verjel da sm se res vozu po rakitni :P

hehe reesko na tej slikci se še vid da maš cagivo gay edition :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

rabš kkšno tako nalepko še za u pasuš??? hehe :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaoo sam kritizirate sej dobr zgleda :worship:

ne sej mito hudo zgleda sam poglej u 125ke javte se

k ma nalepko pod cagiva pa pod mito... povsod zrawn še piše gay edition....ni mišlen zrd barve ampak reeskota

ane reeski??? :winkiss: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povejte mi ki(kir servis)prodaja dele za mitota

hvala za odgovore

a ti je zaribu al so ti plastike šle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NIČ OD TEGA,zadn bremz celindr je crknu :rolleyes:

če rabš celo čeljust poklič: 031 425 704--> aleš

pa povej d ti je simon kocjan reku, d bo vedu od kje veš za čeljust, pa vsaj zdi se mi d jo ima (90%)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slišal sem, da ima cagiva mito boljšo vodljivost od drugih 125cc

kuko je kj s tem?

Hvala

vodljivost...če s tem mislš da je motor vodljiv, pol se motš... k so zihr use endure + usi super moto + cross + tuono oz. vsi z višjimi belancami bolj vodljivi kukr cestaki kot npr. rs + mito... :trance_33_sleep: :trance_33_sleep: :trance_33_sleep: :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slišal sem, da ima cagiva mito boljšo vodljivost od drugih 125cc

kuko je kj s tem?

Hvala

jah tko ti bom reku..če hočš kolenčkat pol je mito al pa rs zakon..če se mislš igrt pol je kšn SM(tomos al pa husa kul) če hočš pa offroad pol je pa kšn DT al pa kej tazga...je pa tud odvisn od vsazga posameznika...men položaj na rs-i ful ne odgovarja...pa mislm da ne sam zato k mam mitota...ker ostlai motorji so mi kul..sam na rsi položaj mi res ni ušeč...sam ostaim pa vidm da je kul tko da jst sm pač izjema k jo pozab..sta pa oba motorja kul...in mito in rs ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah tko ti bom reku..če hočš kolenčkat pol je mito al pa rs zakon..če se mislš igrt pol je kšn SM(tomos al pa husa kul) če hočš pa offroad pol je pa kšn DT al pa kej tazga...je pa tud odvisn od vsazga posameznika...men položaj na rs-i ful ne odgovarja...pa mislm da ne sam zato k mam mitota...ker ostlai motorji so mi kul..sam na rsi položaj mi res ni ušeč...sam ostaim pa vidm da je kul tko da jst sm pač izjema k jo pozab..sta pa oba motorja kul...in mito in rs ;)

no no reesko...da se tut na drugih kolenčkat....js bi z mojim komat lah zanč...če bi meu hlače z drsniki...

drgač glede sedenja ma pa rska mal viši belanco k mito tko da kukr ti odgovarja na čim več motorjev se used...probi kako ti je....

če ti je na cestaku bedno sedet na endurci pa hudo ni pointa da kupuješ cestaka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no reesko...da se tut na drugih kolenčkat....js bi z mojim komat lah zanč...če bi meu hlače z drsniki...

drgač glede sedenja ma pa rska mal viši belanco k mito tko da kukr ti odgovarja na čim več motorjev se used...probi kako ti je....

če ti je na cestaku bedno sedet na endurci pa hudo ni pointa da kupuješ cestaka...

sej a sm kej drugač reku?sej sm mu reku..tist kar mu bl sede tist si nej kup ;)

je pa res da je mito al pa rs velik lepši k ostali..vsaj za moj okus :P

poleg SSa pride pa še SM :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej a sm kej drugač reku?sej sm mu reku..tist kar mu bl sede tist si nej kup ;)

je pa res da je mito al pa rs velik lepši k ostali..vsaj za moj okus :P

sploh rozast :winkiss: :evilgrin: :evilgrin: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

njegov mito je ziher lepši od tuonota ;) ne vem zakaj si mu zdaj mogo to napisat saj ti nič ni reko ni pa on kriv da maš belanco v višini ram pa da ti se celi auspuh pa krivina pa vse ven vidi ko da si plastike zgubo :doze: ahh naked... :yawn: ti kr kupi cestaka če ti je mito všeč niaš kaj zgrešit samo probaj čimbolj ohranjenega dobit, zavedaj pa se seveda stroškov ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!