Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Ej kok more bit velka taglavna diza če daš polini kit na motor?

Pa a more bit glava predelana?

sam neee polinija hehe :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah sej če bi loh izberu ga nebi uzev, sm je že biu na motorju. :headbang:

cjoo pol pa hitr novo masino gor =P hehe hec hec :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej kok more bit velka taglavna diza če daš polini kit na motor?

Pa a more bit glava predelana?

Za polini cilinder more bit orginalna glava predelana.Zravn cilindra dobiš mere za predelavo.Če tega ne narediš gre velikk slabš zarad kompresijskega razmerja.Dizo pa menaš po potrebi.(Noben motor ne dela isto z istimi nastavitvami)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo spet jas... če nebi blo problemov nebi mel mitota....

dans po dolgem cajtu zakurblam mašinco...

je encajt rabo da je vžgal pa ok....

dam zaug obrati narastejo na 5k... ga izklopim je na 3k.... (nekam visok štangas)

ok to požrem... ko dodajam gas... je kr boo delalo.. tak da sem ga pustil laufat na prostem teku... čez par sec. ugasne.. taki čudn zvok koda bi mu nogo na auspuh dal gor(ne ni blo nobenga okol mene :D) ok vžge, normalno... laufa 5 min.. peljem po dvorišču par krogov da se ogreje.. in dela vse normalno....razn štangas visok... ok se peljem.... sprva počasi do 7k pol pa začnem v obrate.. in po 500 m "teranja" sam boooooo naredi..... ugasne... bencina je dovolj... cevka ni nikjer prekinjena... probam vžgat... ne vžge... verglam 1min.... upali.... se peljem 5km počasi z polovico gasa... začnem terat spet isto po nekaj cajta.. kaj je to narobe?? vmes sem še šrauf za zrak malo zategno.. pa isto dela....

P.S ne mi pravit naj prodam, ker ga šparam za moje otroke :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo spet jas... če nebi blo problemov nebi mel mitota....

dans po dolgem cajtu zakurblam mašinco...

je encajt rabo da je vžgal pa ok....

dam zaug obrati narastejo na 5k... ga izklopim je na 3k.... (nekam visok štangas)

ok to požrem... ko dodajam gas... je kr boo delalo.. tak da sem ga pustil laufat na prostem teku... čez par sec. ugasne.. taki čudn zvok koda bi mu nogo na auspuh dal gor(ne ni blo nobenga okol mene :D) ok vžge, normalno... laufa 5 min.. peljem po dvorišču par krogov da se ogreje.. in dela vse normalno....razn štangas visok... ok se peljem.... sprva počasi do 7k pol pa začnem v obrate.. in po 500 m "teranja" sam boooooo naredi..... ugasne... bencina je dovolj... cevka ni nikjer prekinjena... probam vžgat... ne vžge... verglam 1min.... upali.... se peljem 5km počasi z polovico gasa... začnem terat spet isto po nekaj cajta.. kaj je to narobe?? vmes sem še šrauf za zrak malo zategno.. pa isto dela....

P.S ne mi pravit naj prodam, ker ga šparam za moje otroke :D

prodaj :D

jOK3

ma ej js bi razdrl fergazer...preveri vse dize :) si ga mel ki v hladnem prostoru?? pol je v tistem prostoru zaj ziher blo dost vlage ker je vune vročina :) če neo to pomagalo pa nevem :) poglej še v kakem stanju je filter, če je čist suh itd...pa operi gobico po potrebi :) svečka je ql???probaj jo menjat za foro :) pa bo vrjetno delalo s5 ql :D

če neo to pomagalo pa nevem :D vrži mašino v grabn D :winkiss: :naughty:

Popravljeno . Popravil D_u_H_e_C
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej morm fergazer dol uzet... sam se mi ne da... sem pa mel fergi narazn pred 2 mescoma in spucal vse in nastavo tak kot treba.. filer je pa tut spucan....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo spet jas... če nebi blo problemov nebi mel mitota....

dans po dolgem cajtu zakurblam mašinco...

je encajt rabo da je vžgal pa ok....

dam zaug obrati narastejo na 5k... ga izklopim je na 3k.... (nekam visok štangas)

ok to požrem... ko dodajam gas... je kr boo delalo.. tak da sem ga pustil laufat na prostem teku... čez par sec. ugasne.. taki čudn zvok koda bi mu nogo na auspuh dal gor(ne ni blo nobenga okol mene :D ) ok vžge, normalno... laufa 5 min.. peljem po dvorišču par krogov da se ogreje.. in dela vse normalno....razn štangas visok... ok se peljem.... sprva počasi do 7k pol pa začnem v obrate.. in po 500 m "teranja" sam boooooo naredi..... ugasne... bencina je dovolj... cevka ni nikjer prekinjena... probam vžgat... ne vžge... verglam 1min.... upali.... se peljem 5km počasi z polovico gasa... začnem terat spet isto po nekaj cajta.. kaj je to narobe?? vmes sem še šrauf za zrak malo zategno.. pa isto dela....

P.S ne mi pravit naj prodam, ker ga šparam za moje otroke :D

pa dobiva zadost bencina?? mogoče ga pri visokih obratih dobi premal, zato pa crkne, al pa bat u pizdi! tko ti bom povedu k drugi... forgazar razdri!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak problem sm meu js pr apriliji.

spucej fergazar, dizo mal poglej itd. itd. :D

kup aprilio za otroke :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kup aprilio za otroke :evilgrin:

a da bo mogu skos poslusat da jih je en z mitotam nascau :evilgrin:

Popravljeno . Popravil mulej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a da bo mogu skos poslusat da jih je en z mitotam nascau :evilgrin:

:OK: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a da bo mogu skos poslusat da jih je en z mitotam nascau :evilgrin:

dobra, dobra :D :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ziher imate kakšna smetišča tam... kar tja odpelji :grim

Popravljeno . Popravil FlamE#7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejga pazi ka govoris

:lol1: :lol1: :lol1: đabe ti to flamčiju govoriš :P :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ziher imate kakšna smetišča tam... kar tja odpelji :grim

ej pa nimaš ti na msn-ju napisan da sovražiš aprilio :P :D da ne bota kr oba furala na smetišče :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....daj te raj meni pripeli!!!..rabim par delov :rolleyes: .....bi mogo doma samokolnico popravit :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....daj te raj meni pripeli!!!..rabim par delov :rolleyes: .....bi mogo doma samokolnico popravit :whistle:

jst bi bremze rabu za ponija k sm zadnič zajlo strgov :( zajlo pa bremzo bi rabu pa felge pa gume tud :grim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi bremze rabu za ponija k sm zadnič zajlo strgov :( zajlo pa bremzo bi rabu pa felge pa gume tud :grim :D

nimam več cagive sam so pa usen bedne tele prijave

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimam več cagive sam so pa usen bedne tele prijave

ah ankar ne jamrj,ce pa nimas vec mitota pa misls da se ni vredno kregat z aprilio :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan!

Konec Julija bi si rad kupil motor! Razmišljam o tejle Cagivi, pa me zanima oz. vas prosim če mi lahko poveste, kaj vi menite o njej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!