Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

jaz pa bi se na njegovem mestu zdaj spravil njegove felne barvat (na črno, rdečo, srebrno, ... ) da bo vsaj nekak zgledal motor ker res ni to za gledat plave felne na tistem rdečem motorju...

ja tist je aprilia kr konkretno zajebala...k se jim ni dal jebat še s tole poslikavo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa če je meu lorenzo tut modre.... dobr sej mate prov sploh ti k0ci k si tak racer... na mobikrogu s tako gp pozo še mal plevela populu :winkiss: nakano gp :worship:

FlamE#20

Popravljeno . Popravil reesko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa če je meu lorenzo tut modre.... dobr sej mate prov sploh ti k0ci k si tak racer... na mobikrogu s tako gp pozo še mal plevela populu :winkiss: nakano gp :worship:

FlamE#20

Flame čist užaljen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brodar to sem jaz doživel takrta ko smo se skupaj furali. mi je pri 200 začelo to delat. ajme sem bil trdi samo sem glih tak brez stabilizatorja preživel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brodar to sem jaz doživel takrta ko smo se skupaj furali. mi je pri 200 začelo to delat. ajme sem bil trdi samo sem glih tak brez stabilizatorja preživel

meni se je tudi zadnjič zgodlo na eni ravnini pune po gasu pa neravnina na cesti pa je malo dvignilo sprednje kolo potem pa sem se kar namučil da sem ga poravnal. morš samo z močjo rok lepo poravnat pa utrdit belanco da je pri miru... je pa kar nekaj metrov bilo grdih, se lahko hitro primeri da izgubiš kontrolo nad motorjem. da se rešit iz situacije tudi brez njega, ampak je pa zelo dobrodošel ker pomaga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo redko mi strese balanco..

Mogoče sem pa samo toliko počasen...

600 itak "nikamor" ne gre...

Je pa seveda bolje, če ga imaš!

Lp, O-O :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo redko mi strese balanco..

Mogoče sem pa samo toliko počasen...

600 itak "nikamor" ne gre...

Je pa seveda bolje, če ga imaš!

Lp, O-O :winkiss:

se je res za bat ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KLIK

iz tlele naroč, jest sm naroču bat+cilindr pa sm dobu v roku 4ih dni :D

Ej Fingi kok si dau pa za poštnino?

Kok mislš da bi jst dau za bt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragi fant uglašenost motorja nima nobene veze... saj boš sam videl ko boš vozil 600 kubikov ;) pri kakem ostrem pospeševanju ko recimo dvigne sprednje kolo in potem ko nazaj pristaneš ali pa naprimer ko zelo ostro pospešuješ in priletiš na kakšno neravnino na cesti rabiš kar nekaj odločnosti in moči v rokah da ga spet umiriš in takrat bi ti še kako prišel prav blažilnik krmila, ker te ta tank slapper konkretno zmede in ga ni tako lahko umiriti, če je malo močnejše sorte... ampak če ostaneš miren in ne paničariš, se da iz vseh takih situacij rešit če le ni dosti prevelika hitrost in če pravilno ravnaš ;)

:yes:

meni se je tudi zadnjič zgodlo na eni ravnini pune po gasu pa neravnina na cesti pa je malo dvignilo sprednje kolo potem pa sem se kar namučil da sem ga poravnal. morš samo z močjo rok lepo poravnat pa utrdit belanco da je pri miru... je pa kar nekaj metrov bilo grdih, se lahko hitro primeri da izgubiš kontrolo nad motorjem. da se rešit iz situacije tudi brez njega, ampak je pa zelo dobrodošel ker pomaga

Če doživiš tank slapper, NE SMEŠ z močjo rok uravnavati krmila, ker s tem še pripomoreš k večji moči slapperja. Balanco moraš samo spustit, da se umiri.

Blažilec krmila pa pomaga pri visoki frekvenci nihanja krmila levo in desno, če je pa motor na miru, pa ne opravlja nobene funkcije in se balanca premika neoteženo levo in desno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Fingi kok si dau pa za poštnino?

Kok mislš da bi jst dau za bt?

30-50€ je poštnina...

@grči : :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če doživiš tank slapper, NE SMEŠ z močjo rok uravnavati krmila, ker s tem še pripomoreš k večji moči slapperja. Balanco moraš samo spustit, da se umiri.

Blažilec krmila pa pomaga pri visoki frekvenci nihanja krmila levo in desno, če je pa motor na miru, pa ne opravlja nobene funkcije in se balanca premika neoteženo levo in desno.

če bi spusto belanco bi se razletel ko mačka ker bi belanca začela še bolj nekontrolirano tresti in bi zgubo kontrolo ;) pa sem se rešo tako da sem umiril vso zadevo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi spusto belanco bi se razletel ko mačka ker bi belanca začela še bolj nekontrolirano tresti in bi zgubo kontrolo ;) pa sem se rešo tako da sem umiril vso zadevo ;)

zmanši hitrost paj to to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Fingi kok si dau pa za poštnino?

Kok mislš da bi jst dau za bt?

jah, sej cene maš gor...okol 100€ je vse...odvisno pač če je bat navadn al pa kovan.

Poštnina je pa mene prišla 38€, čakal sem pa okol 3 dni od roka plačila.

če bi spusto belanco bi se razletel ko mačka ker bi belanca začela še bolj nekontrolirano tresti in bi zgubo kontrolo ;) pa sem se rešo tako da sem umiril vso zadevo ;)

jest sm pomoje čist narahlo držav... pa nekak probov gas dodt, da bi razbremenil spredn del...amapk pr 120-130km/h to ni več tok lahko...

tk da, se kr samo tud poštima

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pomen da ne kupuj tega motorja ;)

ce pa noces da ga kupum ga pa ne prodajaj!!!se posebj pa za tako visoke cene...Sej bo un hmau pogruntou da se je FEJST nategnu,da je kupu mitota za tak dnar,pa se dost star je biu kokr se spomnem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če doživiš tank slapper, NE SMEŠ z močjo rok uravnavati krmila, ker s tem še pripomoreš k večji moči slapperja. Balanco moraš samo spustit, da se umiri.

Blažilec krmila pa pomaga pri visoki frekvenci nihanja krmila levo in desno, če je pa motor na miru, pa ne opravlja nobene funkcije in se balanca premika neoteženo levo in desno.

Ti si ziher že doživu ful shimmyev ane?

Ali iz knjige prepisuješ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi spusto belanco bi se razletel ko mačka ker bi belanca začela še bolj nekontrolirano tresti in bi zgubo kontrolo ;) pa sem se rešo tako da sem umiril vso zadevo ;)

sm delu seminarsko nalogo na temo tank slapperja, pa sm se kr dost pozanimov, prebrau par tekstov v angleščini in enga prevedenega iz nemščine in povsod je pisal, da ne smeš balance držat, ker s tem povečaš moč tank slapperja.

Ti si ziher že doživu ful shimmyev ane?

Ali iz knjige prepisuješ?

tak ˝profesionalc˝ bi lahko vedu, da je razlika med shimmy efektom in tank slapperjem.

Če se prav spomnim je delal seminarsko na to temo :rolleyes:

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL

Valda, da je...

Se mi zdi, da še shimmya nisi doživu, kaj šele tank slapperja

Večina vas sploh ne ve, kaj je tank slapper...

Pa vsi ste ga že doživel...

Če te tank slapper strese je ZELO ZELO velika verjetnost, da boš na tleh

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL

Valda, da je...

Se mi zdi, da še shimmya nisi doživu, kaj šele tank slapperja

Večina vas sploh ne ve, kaj je tank slapper...

Pa vsi ste ga že doživel...

Če te tank slapper strese je ZELO ZELO velika verjetnost, da boš na tleh

a je kdo reku, da sm ga? Me je pa ta tema zelo zanimala in sm se o tem mal pozanimu in je bla moja tema za seminarsko nalogo. Ti pa zgleda nisi niti doživu, niti prebrau.

Je zelo velika verjetnost da boš na tleh, če ne znaš pravilno ukrapat. Itak pa teli mitoti pa to niso kej preveč izpostavjeni tank slapperjem, ker so ˝prešvoh˝.

ne da se mi s komerkol kregat. Če bo kdo hotu, bo že kej prebrau, se kr neki tekstov najde glede tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mislem da sem ga doživu s Cagivo :). Je glih en tak ovink ki sem ga dober poznal, pa pregleden je, pa spomnem se da z skuterjem nisem rabu čez cel ovink spustit gasa. Pa sem reku grem pa še s tem probat, a glej ga zlomka na že tko sfukanem asvaltu je bla še lukna, ki sem jo nekak uspel zapet. Motor je oreng streslo, res občuteš težo motorja k je kar oreng sila, sam sem jst še večja :D, pa se je kar kmal umiril. Pa sreča je bla da ni blo nobenega avta nasproti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk nujno rabm enga dobr ohranjenga mitota za prodat... ma kdo msn od tistga _mali_ al pa če ker proda mitota

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk nujno rabm enga dobr ohranjenga mitota za prodat... ma kdo msn od tistga _mali_ al pa če ker proda mitota

zilka.meglic@telemach.net

sorry mali upam da nisi jezn ker tvoje podatke posredujem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk a se da kje dobit original barvo za feltne od mitota pa plastike??? men se zdi da je reesko kupu original sam pol je bla pinky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk a se da kje dobit original barvo za feltne od mitota pa plastike??? men se zdi da je reesko kupu original sam pol je bla pinky

Jah ta firma je ena rešitev...lahko pa pelješ k kšnemu dobru ličarju pa bo čist enako barvo namešu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!