Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

folk kko bi jst zrihtu da bi mitotu u prometnem pisal 11kw...mislu sm da bi ga odjavu (da se unič prometno) pol bi pa ponaredu homologacijski kartončk tko da bi notr pisal 11kw in bi ga še 1x pršu registrirat...mogoče bi pa šlo :naughty: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

težko ga boš ponaredu ker je gor štampiljka od uvoznika, in se takoj vidi če ni prava + to da je motor že v bazi podatkov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dobr tist žig se da rešt (pa tut če ga s krompirja zrežem hehe) sam a če odjavš motor ne gre pol tut z baze podatkov?? kdo ma kakšno zamisu kko bi se dal to realizirat??? aja a kdo ve kako piše u tistem katalogu k ga majo tm na tehničnih kolk kw ma mito 98 letnik?? ker če tm piše 11 pol bi ti ga mogli fuknt na 11kw. Drgač kolk se pozna na končni med tastarim (7 speed) mititoam pa tistm tanovm??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dobr tist žig se da rešt (pa tut če ga s krompirja zrežem hehe) sam a če odjavš motor ne gre pol tut z baze podatkov?? kdo ma kakšno zamisu kko bi se dal to realizirat??? aja a kdo ve kako piše u tistem katalogu k ga majo tm na tehničnih kolk kw ma mito 98 letnik?? ker če tm piše 11 pol bi ti ga mogli fuknt na 11kw. Drgač kolk se pozna na končni med tastarim (7 speed) mititoam pa tistm tanovm??

na moči se ful pozna 6 al pa 7 speed ;) ti povem iz izkušenj ;)

drgač pa niso mel usi 98 letniki 11kw ;) čist odvisno za ker trg je biu narjen ;) a si že kupu mitota al ga boš še kupu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma denzi me je zajebu ga je prodou kr enmu drugmu tko da grem ju3 verjetn po tistga od _mali_-ja sam me skrbi kr nima 11kw u prometnem drgač pa sploh nevem kaj bi naredu na avtonetu so večinoma sam sfukani edn pa je 2003 letnik sam nevem rad bi meu 7speed...edino če kupm enga poceni pa pol nardim generalko tkoj na začetku in bom isto pršu skos kokr da bi kupu enga uredu zrihtanga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma denzi me je zajebu ga je prodou kr enmu drugmu tko da grem ju3 verjetn po tistga od _mali_-ja sam me skrbi kr nima 11kw u prometnem drgač pa sploh nevem kaj bi naredu na avtonetu so večinoma sam sfukani edn pa je 2003 letnik sam nevem rad bi meu 7speed...edino če kupm enga poceni pa pol nardim generalko tkoj na začetku in bom isto pršu skos kokr da bi kupu enga uredu zrihtanga

denzi te ni nč zajebu...pač prodal ga je za več keša ;) tko k bi vsak naredu ;) ne kupuj motorja k nima 11kw ;) my advice ;) sfukani so itak vsi mitoti ker jih je ful mal, mulcev k bi radi pa zgonil ta jajca je pa ful velik ;) kup enga FUL pocen ampak res FUL pocen..pa zrihti pa se boš vozu k car ;)

kup enga za dobrih 1k € pa je to to ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

denzi te ni nč zajebu...pač prodal ga je za več keša ;) tko k bi vsak naredu ;) ne kupuj motorja k nima 11kw ;) my advice ;) sfukani so itak vsi mitoti ker jih je ful mal, mulcev k bi radi pa zgonil ta jajca je pa ful velik ;) kup enga FUL pocen ampak res FUL pocen..pa zrihti pa se boš vozu k car ;)

kup enga za dobrih 1k € pa je to to ;)

jest sm ga kupu za 1500€ 2000letnik pa ga ze skor pou leta stimam k ni dnarja k je use tko drago...do zj sm zmetou 800€,poj pa racunej an,bol bi se mi splacal enga zrihtanga kupt kokr pa tega...moje mnenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm ga kupu za 1500€ 2000letnik pa ga ze skor pou leta stimam k ni dnarja k je use tko drago...do zj sm zmetou 800€,poj pa racunej an,bol bi se mi splacal enga zrihtanga kupt kokr pa tega...moje mnenje

mah sej al dam za njega 2500€ al pa kupm enga za 1000€ pa fuknem notr še 1000€ kr tut če dela bi na začetku naredu komplet generalko (no ja pol usaj vem da je use uredu z motorjem in bo delal) a se da mogoče fuknt 7mo brzino u 6speed mitota??? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se da mogoče fuknt 7mo brzino u 6speed mitota??? :whistle:

da se,pomoj je ceu menjalnik drgac sam nc nam govoru k se nism vidu od 7speeda menjalnika,pa uprasanje ce bi ti 6 pa 7 prestavo razletu,k je od 7speeda mocnej cilindr

Popravljeno . Popravil mulej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej kje bi lohka tole kupu k je na sliki?

Un želez na zajli, krivino al kako se temu reče?

U italiji kr niso mel :headbang:

Na geiwiz si že kej gledov?

A hodš kej v italijo? Po odpadih? A bi lohka kdaj, če boš še kej šu ke, pogledov če majo kkšne ročke za bremzo pa sklopko, sam za cagivo supercity? :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na geiwiz si že kej gledov?

A hodš kej v italijo? Po odpadih? A bi lohka kdaj, če boš še kej šu ke, pogledov če majo kkšne ročke za bremzo pa sklopko, sam za cagivo supercity? :worship:

hmm fingi.. a nimaš ti to že zrihtan neki? te ročke :) mislm tko.. pač da jih dobiš? k tista ročka za spredno bremzo k jo maš, je res mal nevarna :unsure: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk povejte realno ceno tega mitota (menjana tesnila in clindr) pa brez šipce

http://www.avto. net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=1500984

hm, v živo še hujši zgleda... sm ga vidu v podnartu.... pomoje ga tip čist nč ni šparov :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk povejte realno ceno tega mitota (menjana tesnila in clindr) pa brez šipce

http://www.avto. net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=1500984

kaj am to za ene gume toti namotorju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo..., malo offtopic...

A na starejše modele Cagive Mito (1993- okrogle luči) paše plastika te novejše izvedbe po 1995 in ali se razlikuje plastika sam v sprednjem delu ?

Kot drugo pa me zanima, če imajo omenjeni starejši modeli pod 1995 stabilizator krmila?

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, v živo še hujši zgleda... sm ga vidu v podnartu.... pomoje ga tip čist nč ni šparov :headbang:

sej če je sam mašina sfukana pol je ql sam če so še kšne vilce pa taka sranja... gume so pa itak za menjat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo..., malo offtopic...

A na starejše modele Cagive Mito (1993- okrogle luči) paše plastika te novejše izvedbe po 1995 in ali se razlikuje plastika sam v sprednjem delu ?

Kot drugo pa me zanima, če imajo omenjeni starejši modeli pod 1995 stabilizator krmila?

LP!

Glede plastik loh po slikah vidš da se use razlikujejo, drgač pa pašejo ja k je gištel isti.

Glede stabilizatorja krmila pa tud loh po slikah vidš da ga majo od 95 letnika naprej.

Popravljeno . Popravil zyabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede stabilizatorja krmila pa tud loh po slikah vidš da ga majo od 95 letnika naprej.

A mi lahko nekdo prosim pokaže kaj in kje se ta stvar sploh nahaja.I AR NOOB. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kere gume maste kej na mitotih pa kolk ste dal za nih (oziroma kere se mi splača dt gor)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!