Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

ej kere gume maste kej na mitotih pa kolk ste dal za nih (oziroma kere se mi splača dt gor)

a že maš mitota? am Dunlop qualifier sem jaz dal, ful zadovoljen - kontaktiraj justaboya ;)

srčno upam da nisi kupo tistega ko si na začetku te strani spraševal ker ne bi dal niti 500 € za njega...

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a že maš mitota? am Dunlop qualifier sem jaz dal, ful zadovoljen - kontaktiraj justaboya ;)

srčno upam da nisi kupo tistega ko si na začetku te strani spraševal ker ne bi dal niti 500 € za njega...

ej nevem drugi so usi prodani (no ja 2 masta pa 17kw u prometnem) tko da nevem če bom kupu tistga pol gre sigurno na začetko najprej >1300€ na njega komplet generalka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo potrpežljivosti. take jajce pa res ne kupuj, niti malo ni ohranjen tu lahko kr vse menjaš pomoje

nemorm čakat zato kr nimam motorja in s tem tut prevoznega sredstva hehe drgač pa me je čist zjebala ta šola k sm meu popravca in fotr ni pustu da bi kupu motor prej k ga nardim in pol so se usi ohranjeni mitoti prodal tko da morm zdej nujn neki kupt kr ne mislm čakat na drugo sezono

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka boš malijevga kupo?

bi ga če bi meu 11kw u prometnem (kr drgač bodo sigurn pizdarje s policijo kr na ridah te skos jebejo u glavo za usak kurac) tko da zdej morm enga k jih ma 11kw u prometnem pa 7speed bi bil zlo zaželjen seprav letnik 98

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha :worship: zelo kmalu ja :D :D :D

dej ti kakica odpri najprej svojo GREZNCO pol pa dalje govor ;)

moj mito DELA in sm skoz v stiku z zdejšnim lastnikom in je ful zadovoln z nakupom, ker sm itak jst že prej use zamenu...res da sm jst meu smolo sam zdej bo pa neki časa delal ;) k boš pa ti svojo kakico odpru ti bo pa prej zaribala k moj ex mito ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja kantica je ze odprta... nevem zakaj bi se mogu o tem hvalt :winkiss:

pol pa lepo da poveš javno da lažeš k prasica :winkiss:

če se mi še 1x zlažeš se ne pogovarjava več :winkiss:

msn, da ne bova tuki smetila ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pravte.. dva taka rora pod zicem mitota...

takšna bi bila pozicija

drugi auspuh zrcalno v drugi smeri....

post-7857-1184687107_thumb.jpg

post-7857-1184687142_thumb.jpgpost-7857-1184687245_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojejej luka kaj pa ti čaraš :D mam skoraj raje jollyja ob strani :D

To so pa soon to be KTM rori

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pismu men se pa sploh negre tok za ta izgled pa to.. bl mi pase da gre seprav ce je na mopedu nrjen da je ror ob strani nej bo ker je to najugodnejsa pozicija za pretok plinov vn pa not ane... in pac tko sej je tut od unga lepo k ma dva jollya dusilca pod zicom res zlo lepo ampak pac kok pa zgubi s tem k ma tko nrjen? aves ce je nrjen za obstran se mi zdi da tut najbol gre ob stran!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni res, krajsi kot je avspuh (naceloma) pri 2t, bolje gre. pa seveda mora imeti se resonanco lepo narejeno za pline.. seprav ce mas ti pol nakoncu cev speljano 2metra okoli je to zeeeelo dolga pot, logicno :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni res, krajsi kot je avspuh (naceloma) pri 2t, bolje gre. pa seveda mora imeti se resonanco lepo narejeno za pline.. seprav ce mas ti pol nakoncu cev speljano 2metra okoli je to zeeeelo dolga pot, logicno :slap:

cev pride max 10cm daljša (morš prov spelat ne po useh možnih ovinkih) pa če daš še mal šeršo cev je problem tkoj rešensploh pa če daš 2 avspuha fuknš tkoj za resonanco 2 cevi pa je pretok še enkrat večji ko prej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni res ker tista cev za resonanco je bols da je sploh ni :winkiss: tko k bo pr jolly corsa

ma če je velika cev ni problema sigurn...sploh pa to so tko majhne razlike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se zavedam da bo šlo majn ja kot pša z jollyem.....sej zaenkrat so še samo načrti.. je še treba par komponent dobit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!