Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

dobr no sej vem kam cilate ampak jebiga eni smo mal perfekcionista :whistle:

Ja no, vsak pač drgač gleda na vse skupej. Men recimo bi blo bolš če bi šel mogoče malo manj, pa da bi res hudo zgledali te auspuhi :rolleyes:

Vsakemu svoje :whistle: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no da ne bomo kej prevec glasni brodar :winkiss: js sam hotu pokazat kako zgleda ce je kej druzga gor

mogoce ti bo tale bl simpaticna :evilgrin:

sv40000414cam.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao, pa kaj ti je fora dajt nalepko Akrapovič gor k se itaq ve da akrapotov ni za 2t mašine :headbang:

kšn se še zmer najde pa vrjame da je res akrapo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no no da ne bomo kej prevec glasni brodar :winkiss: js sam hotu pokazat kako zgleda ce je kej druzga gor

mogoce ti bo tale bl simpaticna :evilgrin:

sv40000414cam.jpg

in kaj bo če bom preveč glasn, ha? še zdaj ne vem kaj si hoto pokazat ker si dal spet isto sliko gor pa nič posebnega na njej :doze: ta izpuh smo že vidli ali je tukaj kaj drugega?

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj bo če bom preveč glasn, ha? še zdaj ne vem kaj si hoto pokazat ker si dal spet isto sliko gor pa nič posebnega na njej :doze: ta izpuh smo že vidli ali je tukaj kaj drugega?

jes ti glup jaao un model je reku da bo dou nou avspuh gor dou sm mu zamisu kaj lahko nrdi ane k so se neki u ceveh pogovarjal da bo original ne pa da bi jo podalsal jaaao kok ste eni NEpismeni tuki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes zvedel kaj je z mojim mitom:

ojnica je šla, tko da jo bo treba menjat........menjat pa bo treba tudi bat, ležaje na gredi, semeringe ter tesnila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pri tebi je kriv altenator da ne fila aku?....

aja pa še nekaj... pr kom se da naročit dele.. rabil bi dihtungo za auspuh....ma kdo kak kontakt langus al nekaj ste omenjali, pa če pošlejo po pošti.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pri tebi je kriv altenator da ne fila aku?....

aja pa še nekaj... pr kom se da naročit dele.. rabil bi dihtungo za auspuh....ma kdo kak kontakt langus al nekaj ste omenjali, pa če pošlejo po pošti.....

aham baje da je su alternator zdej pa reku mi je ta k popravla da stane prblizn 50€ da ga da previt zdej pa ne vem a se mi bl splaca previt al da novga kupm oz rablnga??? svetujte hwala :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo proda ceuga mitota hehe :whistle: ej car lazar a ti prodas zaribanga mitota??

Popravljeno . Popravil Fric
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aham baje da je su alternator zdej pa reku mi je ta k popravla da stane prblizn 50€ da ga da previt zdej pa ne vem a se mi bl splaca previt al da novga kupm oz rablnga??? svetujte hwala :winkiss:

če daš previt imaš potem v bistvu novega, le da je staro ohišje

jaz bi na tvojem mestu sigurno dal previt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če daš previt imaš potem v bistvu novega, le da je staro ohišje

jaz bi na tvojem mestu sigurno dal previt

aham okj hwala pol bo pa dubu novo plenicko...fric pocaki se to pa se eno sezono pa je tvoj hehe =P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aham okj hwala pol bo pa dubu novo plenicko...fric pocaki se to pa se eno sezono pa je tvoj hehe =P

ja jst bi velik lažje počaku če bi meu še aprilio (zdej pa senima niti skom prevažat) zto zm tako nestrpn...pač ene 5x zm biu zjeban u nulo pr nakupu motorja (zdajšnjega)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!