Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

bat in obročki so ql

klik

huh, to je pa zanimiv. Ponavad je tko ja, da če maš zjebane obročke/bat karkolpač, pr niskih obratih slabo dela...

Sam pr teb ga pa kr odklop, nč da bi ga kej zamoril :blink: :unsure: :unsure: Da bi blo s svečko kej narobe ni možn? al pa ventil? Druzga se pa ne morm več spovnt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kot da mu štroma kr naenkrat zmanka.... če pa fajn gas obrneš pa se sliši kak ga zamori ko crkne...

svečka je nova . še sploh delal ni na njo :D... ventil se odpira....zdej naj se malo vreme umiri pa grem proti večeru frgazer dol vzet... ker prej ko sem auspuh dol jemau sem u garaži bil pa je teklo vse iz mene :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ribno ni ker če ne ne bi delal, pomojem maš nekje pri dovodu goriva zapacan, oziroma bi si upal kar sigurno trdit da je to. Ker počasi vleče bencin tko da ko ga mal nakaple užge pa dela mal, ko dodaš gas ga pa zmanka. Če nimaš filtra goriva na cevki, lahko da se je kej diza zapacala al pa kej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kot da mu štroma kr naenkrat zmanka.... če pa fajn gas obrneš pa se sliši kak ga zamori ko crkne...

svečka je nova . še sploh delal ni na njo :D... ventil se odpira....zdej naj se malo vreme umiri pa grem proti večeru frgazer dol vzet... ker prej ko sem auspuh dol jemau sem u garaži bil pa je teklo vse iz mene :D

fergazer in dovod goriva oreng spucaj in preveri še sesalne lamele.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker frgazr pa maš? Jest mam dellorto 34 pa je filtr v njem. Jest sm ga meu totalno zabasanga, tko da če sm se vozu nad 7k je sam crknil vse skp, k sm pa spucov je pa bp delal :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak fantje....meu fergazer narazn.. vse zgleda ok.. diza nič zapacana, bencin teče po cevki normanlo, plovčka sta tut ok....

aja mikunija 35 mam drugač....

sedaj še sam štrom ostane... iskra hm.... močna je dobolj.... a vendar nekak čudna.. kr u eno leti, bolj malo preskakuje.. kot da bi v eno bila...a je to vredu?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak fantje....meu fergazer narazn.. vse zgleda ok.. diza nič zapacana, bencin teče po cevki normanlo, plovčka sta tut ok....

aja mikunija 35 mam drugač....

sedaj še sam štrom ostane... iskra hm.... močna je dobolj.... a vendar nekak čudna.. kr u eno leti, bolj malo preskakuje.. kot da bi v eno bila...a je to vredu?

LP

kuko si mislu to z iskro? more it iz une špičke čist tenke do unga zakrivlenga lulčka :blush: če gre drgač, svečka ni dobra...

Še to bi te uprašov, tm k pride cevka za bencin na frgazr, a maš mogoče še kšn filtr tm? Tak čist mejhn, jest vem da ga mam, sam, maš ti mal drgačn fergi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je iskra slaba se splača preverit tut kabl od cinšpule do kapce, pa tut kapco preveri...sam to se ti pa čudno dogaja z motorjem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm... kapca pa kabl iz cinšpule sta nova, ngk, 20€ sem dau :D

res nwm kaj bi lahko to blo...

kaj če bi se do kakega serviserja oglaso ? :D bi mislim da prej zvedel kaj je narobe kot pa da tak na slepo vsi ugibamo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte no, sej mate kšni okol tud kšnga mitoita al rsko, pa mal zamenite fergije, da se vid a je v štromu al v fergiju fora :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok to bo v najslabšem primeru če nebom pogrunta. ker tu pr nas je bolj bogo z tem sranjem..

serviserju pa ne milim bv plačevat da bi mi zamenjal pol motorja da bo zgruntal kaj je narobe....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mi prosim povedat, kakšna bi bila spodobna cena za stransko zgornjo in spodnjo plastiko za Cagivo Mito l. 1993, lahko tudi za kakšen drugi letnik, saj cene so verjetno podobne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte mi prosim povedat, kakšna bi bila spodobna cena za stransko zgornjo in spodnjo plastiko za Cagivo Mito l. 1993, lahko tudi za kakšen drugi letnik, saj cene so verjetno podobne.

Huh, so zlo drage... jest mam sicr Cagivo supercity, pa bi me stranska plastika prišla ena 70k :eek: za cestaka je pa vrjetno še malenkost dražje :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejjj kok casa traja da ti alternator previjejo?? tko najvec pa najmn k js sm dou u petk previt in klicm zdej servisera in kr nabije da bo sele u cetrtk?? aj to mozn???

Popravljeno . Popravil cagivamito
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aham nima veze...em povejte mi kako se najbl enostavno odvije un vijak k je nosiln za alternator? k je tok zategnn da konc heh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aham nima veze...em povejte mi kako se najbl enostavno odvije un vijak k je nosiln za alternator? k je tok zategnn da konc heh...

jst sm na tomosu kr tadolgo svečko zašravfu notr pa je blo tle bi pa mogu kšn šravf kr je dolga svečka prekratka da bi zaštekala bat (zdej odvisn če si upaš kšn šravf notr dt hehe pomojm ni dobr to delat pr takih motorjih kr to ni tomos))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!