Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

ja da ni ki samo zarad kape že kr 7 speed... tudi če dobiš fergazer mikunija večjega pa vse še vedno so druga prestavna razmerja itd itd

drugače pa tut 6 speed mitotu nič ne fali ne vem zakaj tak hočeš 7 speed ker pač malenkost bolj leti... pa še doooosti lepše felne ma 6 speed ;)

jst sm meu 7speeda s 6speed feltnami :evilgrin: sem bil edini? :P

drgač pa ja...kupu sm 7speeda sam pol je zaribu pa je ratu 6.5 speed...med 6 in 7 speed :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

idi z njim raj punce šmekat....deluje :naughty:

meni pa vse zdaj pravijo, da je zdajšnji motor fuuul lepši od prejšnjega pa nasploh je baje oh in sploh :P pač tak pravijo, saj jaz ne vem :whistle: no čeprav za mitota so tut ene pravle da je fejst lep :P

1. jst sm meu 7speeda s 6speed feltnami :evilgrin: sem bil edini? :P

2. drgač pa ja...kupu sm 7speeda sam pol je zaribu pa je ratu 6.5 speed...med 6 in 7 speed :D

1. si bil očitno edini ja :D limited :D

2. hahahahahahahahahahahahahahaha :worship:

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pisto z brodajem strinjam :worship:

Bogi tisti mito ko ga boš kupo...boš eno vlko samokolnico vun naredo...tak pusit kot je pa idi z njim raj punce šmekat....deluje :naughty:

hehe sej jst tok predelujem da na koncu pride res ponavad use bl tko čudno za oko sam pa leti, pač neki morm šart po motorju kr drgač je dovgcajt (kaj bom jst pol delov k bom 4t mašino kupu) hehe drgač pa nevem no rajš bi a mi motor mal bl leti kokr pa da nevem kako bombastično zgleda da use pičke padajo na njega hehe drgač je pa glavn da gre več od rs-ke (v kar ne dvomim hhee)

Popravljeno . Popravil Fric
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej dosadni ste ze s tem dejte saj kej pamtnga povedat ce je ze tko c-c-c :krneki: :krneki:

dej mulc da te ne bom našešku :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej dosadni ste ze s tem dejte saj kej pamtnga povedat ce je ze tko c-c-c :krneki: :krneki:

a ti ga je štromar že previl :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti ga je štromar že previl :naughty:

hehe ne bos vrjeu da ga grem dons iskat ob dveh hehe baje use dela kokr se sika:D:D jeeej spet se bomo ganjal na povno hehe

reeesko ti pa uno tvoje seskanje.......paazi see mwa***

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejj mudeli use dela ko novo hehe:D

kaj sm hotu rect a lahko kdo zrihta zadne pakne za mitota ?? pa po kasni ceni?? k ta mi je nabou da stanejo 35€ luuuudoooo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejj mudeli use dela ko novo hehe:D

kaj sm hotu rect a lahko kdo zrihta zadne pakne za mitota ?? pa po kasni ceni?? k ta mi je nabou da stanejo 35€ luuuudoooo :naughty:

20€ v louisu...

jest pa ne vem kje bi sprednje ploščice dobu :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

euroton, motomat itd...pa tm zravn k ti motor parkiraš...motacc group majo...pridš povej za cagivo mito letnik 2000 in ti da po katalogu...in greš...zamenjaš pa v 2eh minutah... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

euroton, motomat itd...pa tm zravn k ti motor parkiraš...motacc group majo...pridš povej za cagivo mito letnik 2000 in ti da po katalogu...in greš...zamenjaš pa v 2eh minutah... :winkiss:

a pa to original?? pa povej mi se ke so te stacune da grem kupt:D :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pa to original?? pa povej mi se ke so te stacune da grem kupt:D :wub:

jah original nevem če so...sej nima veze..lucas je čist kul.. drgač en euroton je na brezovci...pa poglej na netu mal...v gugla upiš euroton itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah original nevem če so...sej nima veze..lucas je čist kul.. drgač en euroton je na brezovci...pa poglej na netu mal...v gugla upiš euroton itd...

a nima nc veze?? emm jaja sm lihkr gledu da so na vicu ja:D na trzaski no se bom ke zapelu enkrat paj to to:D:D kasna je cena kej ves? mwa***

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kako je kaj s servisom in deli za mitota? (okolica celja) oz. kako je z dobavo delov pri nas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kako je kaj s servisom in deli za mitota? (okolica celja) oz. kako je z dobavo delov pri nas?

dele se ti splača naročat z nemčije http://www.geiwiz.de/shop/catalog/index.ph...49&Ignition al pa če greš u italijo kupovat (sam teb je prva bolša k si delč od italije)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velik stvari se lahk dobi rabljeni, k se mitoti redno sesuvajo :rolleyes:, potrošni materijal, ploščice, svečke, ketne to itak dobiš povsod. Je tud zdej nek uradni zastopnik, ki lahko dobi vse dele(zupin), kak bat ti lahk tud kak serviser zrihta, drugače pa še vse v Italiji, tko da delov ne manka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kako je kaj s servisom in deli za mitota? (okolica celja) oz. kako je z dobavo delov pri nas?

tak da bi bil kir poblaščen serviser ga js ne poznam . ker teh motorjev se dost folka izogiba žal tut tvoj sosed ko zna popravlat mi je reku da če mam cagivo aprilio ... naj ne hodim k njemu ker se ne prtakne italijana :unsure: .)

drgač pa deli se dobijo ni tak problem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!