Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

dobr zate je 4k k se lih smejs;) :winkiss: :winkiss: :winkiss:

pridem ju3 po njega :D :lol1: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kup kdo mitota?? cena 3500€ :winkiss:

Malo pretirana se ti ne zdi?

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kup kdo mitota?? cena 3500€ :winkiss:

Rs125 letnik 2006 dobiš za tako ceno :winkiss: si pa optimist

Popravljeno . Popravil Stroj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kup kdo mitota?? cena 3500€ :winkiss:

:lol1: :lol1: :lol1:

a ti to resno al kaj :lol1:

dam ti 1700... nč več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1:

a ti to resno al kaj :lol1:

dam ti 1700... nč več

ajd za 2k ga loh komor proda ;) za kej več se prav 2k -2.5k je pa čist odvisn kok bo nekoga nategnu ;)

od 2.5k dalje so pa itak sam komedije :D že 2.5k je nemogoče :D

đeri dej ti na net za 3.5k :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst za 99 2300

brodar pa isto za 99 2500

jst pa brodar sva ZELOOO dobro prodala...no brodar še 10x bolš k jst...sam rozle ti pa dej ceno 2.3 pa boš prodau ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dam par € zravn (res sam par € ) pa dobim Z-ja 750 letnik 04 z 12k km :)

večina mitotov je precenjenih...eni preveč cene napihujete :) in seveda dost 16 letnih mulcov se sicer da nasrat :) tak da vi kr :D

Popravljeno . Popravil D_u_H_e_C
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja en mej klicu pa je reku da mi da 2800 zanga tko da nevem no ja ce je dubu za 99 2500 pol je to ciz kulj :evilgrin:

dam par € zravn (res sam par € ) pa dobim Z-ja 750 letnik 04 z 12k km :)

večina mitotov je precenjenih...eni preveč cene napihujete :) in seveda dost 16 letnih mulcov se sicer da nasrat :) tak da vi kr :D

no ja sej tko fak zakaj nebi dubu nevem 3k € al pa 3,5 ce je kdo tok naivn da da zakaj pa ne heh tok bols za prodajalca

jst za 99 2300

brodar pa isto za 99 2500

jst pa brodar sva ZELOOO dobro prodala...no brodar še 10x bolš k jst...sam rozle ti pa dej ceno 2.3 pa boš prodau ;)

no ja reesko pa ne bomo u tem v kasnem stanju je biu tvoj ane :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja doooost u tem *** toj tud sam tok da vidm ce mi da kdo tok zanga ga prodam drgac ne sam to je lep pozdrav

sam sm neumn k to tuki pism haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sj drgac dj ceno 3500 ali po dogovoru

just a thought, jest sm meu tut ceno 3000 pol pa 2600 dau sm pa za 2000 pol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne sj drgac dj ceno 3500 ali po dogovoru

just a thought, jest sm meu tut ceno 3000 pol pa 2600 dau sm pa za 2000 pol

mja te ljudje tuki niso ekonomiki :D

offtopic*

ej se neki mi povejte a izpit se dubi pr 18ih za 25 kw al kako al res uno dve leti neki???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja en mej klicu pa je reku da mi da 2800 zanga tko da nevem no ja ce je dubu za 99 2500 pol je to ciz kulj :evilgrin:

no ja sej tko fak zakaj nebi dubu nevem 3k € al pa 3,5 ce je kdo tok naivn da da zakaj pa ne heh tok bols za prodajalca

no ja reesko pa ne bomo u tem v kasnem stanju je biu tvoj ane :headbang:

v kakšnem? par malenkosti je blo še za popravt...drgač je meu pa menjanih tok stvari k jih tvoj tud prbližn tok nima ;) sej jih bo še meu...al zdele v kratkem al pa mal kasnej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v kakšnem? par malenkosti je blo še za popravt...drgač je meu pa menjanih tok stvari k jih tvoj tud prbližn tok nima ;) sej jih bo še meu...al zdele v kratkem al pa mal kasnej :)

če bi gledli kolk stvari je menjanih oz novih in bi po tem postavljali cene, bi moj motor biu vreden vsak 2,5k€ :)

ampak to kaj menjaš ne more dosti vplivat na ceno...nekaj malega že ampak ne pa vlko :)

so pa cene sploh za 125ke v sloveniji prenapihnjene, vsaj za polovico motorjev

Popravljeno . Popravil D_u_H_e_C
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi gledli kolk stvari je menjanih oz novih in bi po tem postavljali cene, bi moj motor biu vreden vsak 2,5k€ :)

ampak to kaj menjaš ne more dosti vplivat na ceno...nekaj malega že ampak ne pa vlko :)

so pa cene sploh za 125ke v sloveniji prenapihnjene, vsaj za polovico motorjev

tako je sej kaj kupca boli kurac kaj si ti menu ce si notr ulozu deset mutorjou...bo kupc vedu da ni biu kul mutor daj biu ribnn pa nevem ka jse an heh sploh nima veze kok je blo uluzen notr an***

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi gledli kolk stvari je menjanih oz novih in bi po tem postavljali cene, bi moj motor biu vreden vsak 2,5k€ :)

ampak to kaj menjaš ne more dosti vplivat na ceno...nekaj malega že ampak ne pa vlko :)

so pa cene sploh za 125ke v sloveniji prenapihnjene, vsaj za polovico motorjev

hehe...sej tvoj bi biu 2.5k ...moj bi biu pa 4k ;) DOBESEDNO 4k ;) in vem da nikol ne bom dobu...ampak kok vložiš pa velik vpliva ;) ker lej...nobena stvar ni večna..sploh pa na ne takih motorjih...in če sm jst že use menju pomen da tistmu k je kupu ne bo treba več tega ;) in zato je zelo pomembno ;)

sej jst nočm tok k sm jst vložu...ampak hočm več kot ostlai k niso nič menjal ;)

tako je sej kaj kupca boli kurac kaj si ti menu ce si notr ulozu deset mutorjou...bo kupc vedu da ni biu kul mutor daj biu ribnn pa nevem ka jse an heh sploh nima veze kok je blo uluzen notr an***

hehe...ti si tud čudak..prej na MSNju si mi govoru da si zdej vložu na motor 100 kosov plus da bi še zaslužu rd zravn..hehe...čudnoo...enkrat ma velko vezo kok si vložu v motor(takrt k ti prodajaš) cene ostlaih pa se ne smejo zvišat če kaj notr vložiš :D

aja no zrihtite mi hondo crx zelene barve vti POLNO opreme...za isti keš k una k nima nč notr... kva je fantje a ne bo šlo a ? pizda ste glupi...več dnarja več muske ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kup kdo mitota?? cena 3500€ :winkiss:

že 2500 je prenapihnjena cena ampak mogoče ti rata... razumem da vsak postavi večjo ceno da bi v redu prodal, to pa je 5 kratno pretiravanje... 7 let stara 125ka ki je bla že razbita, štrihana, ... s 30 000 kilometri... svaka čast :worship: nov pa je 5 čukov

jst za 99 2300

brodar pa isto za 99 2500

jst pa brodar sva ZELOOO dobro prodala...no brodar še 10x bolš k jst...sam rozle ti pa dej ceno 2.3 pa boš prodau ;)

2450 sem jaz samo dobo :D

am to je cagivina tema*** :evilgrin: :naughty:

tak kot si reko, ne pa moto štosi

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!