Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

lp fantje :D

djte mi povedat če kdo kako ohranjeno cagivo prodaja?:D ,

zj nameravam prešaltat iz honde nsr na mitota, a je sploh pametno?:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp fantje :D

djte mi povedat če kdo kako ohranjeno cagivo prodaja?:D ,

zj nameravam prešaltat iz honde nsr na mitota, a je sploh pametno?:D

je pametno, ker nsr je ena večjih jajc med 2T 125kami ;) mito pa je za 2T 125ko zakon :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pametno, ker nsr je ena večjih jajc med 2T 125kami ;) mito pa je za 2T 125ko zakon :)

hehe...RAVNO OBRATNO :P

ostani na nsr pa špari za 600 ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz ne bi šel iz nsrke na drugo 125ko ampak bi šel raje na 600 ;) je pa res da je mito proti nsrki bomba ;)

če dela je res BOMBA..če pa ne pol pa pač ni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...RAVNO OBRATNO :P

ostani na nsr pa špari za 600 ;)

hehe:D ja sj bi šparu za 600 sm kurc ke je šele to :( predolgo,

treba zj uživat ne pol čez par let:D res pa da bi mel tud več stroškov ja .) sm šlo bi pa tud bul:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe:D ja sj bi šparu za 600 sm kurc ke je šele to :( predolgo,

treba zj uživat ne pol čez par let:D res pa da bi mel tud več stroškov ja .) sm šlo bi pa tud bul:D

dej kup da se ti bom loh smeju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No bom akr sem napisal, ker mi v temi od cagive planet noben ne odpiše in je zelo nujno, sej mašina je ista. V glavnem včeri se pelam z motorju se začnem lepo ustavljat pred garažo nakar naenkrat začne pokat in ropotat po mašini, se ustrašim ugasnem motor čez nekaj sekund prižgem nazaj motor in še kar ropota zelo grdo. Čez 5 minut sem ga prižgal in je nehalo. Ko sem ga parkiral sem malo pregledal in opazil da nimam olja v menjalniku ker mi je steklo vn. Ali je bilo to ropotanje zaradi menjalnika lai je bilo kaj drugega. Nujno rabim odgovor :slap: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No bom akr sem napisal, ker mi v temi od cagive planet noben ne odpiše in je zelo nujno, sej mašina je ista. V glavnem včeri se pelam z motorju se začnem lepo ustavljat pred garažo nakar naenkrat začne pokat in ropotat po mašini, se ustrašim ugasnem motor čez nekaj sekund prižgem nazaj motor in še kar ropota zelo grdo. Čez 5 minut sem ga prižgal in je nehalo. Ko sem ga parkiral sem malo pregledal in opazil da nimam olja v menjalniku ker mi je steklo vn. Ali je bilo to ropotanje zaradi menjalnika lai je bilo kaj drugega. Nujno rabim odgovor :slap: :(

SMEH ;)

če ni blo olja kaj pol misš zakaj je biu tak zvok ? ker ti je menjalnik mal ribu ;) OLJE NOT pa je to to pa se vozi dalje ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj pa vidiš da je to malo manjši ducati :) že zaradi tega se uvršča med sanjske motorje :P

ja malo manjši dukati ja, s tem da v leru ma taki zvok ko da bi čebulo pražo...hahah...kuj neke cvrči ven iz avspuha haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš da mi je kej zobnike tud pobralo ?

če boš odpru boš vidu :)

drgač če ti je sam malč zaškrtal pol je kul...če ti je pa več cajta škrtal pol pa gasa išči nov menjalnik :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rečmo da vse skupi ene 10 sekund. Ne smem šarat po motorju če ne mi gre garancija. Pa v tem primeru če mi je zjahalo menjalnik a mi krije garancija

Popravljeno . Popravil TrEp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja malo manjši dukati ja, s tem da v leru ma taki zvok ko da bi čebulo pražo...hahah...kuj neke cvrči ven iz avspuha haha

:D haha :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!