Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

No, k sm še bl frišn pr motorji me zanima če je kaka razlika med mitotom ki pa 6 prestav al pa med mitotom z 7 prestavmi, predvsem me zanima končna hitrost :rolleyes:

7 speed je hitrejši ;) malo zaradi prestave viška in prenosov, predvsem pa zarad fergazerja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cilindr od 7speed je VELIKO močnejši(da veliko več moči) kot cilinder od 6speeda ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak veliko pa spet ni ker tudi ni tak vlke razlike med 6-speedom in 7-speedom... 7 speed je MALENKOST hitrejši ;) razn v ekstremnih primerih se najde par mitotov ki letijo ko prasice :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak veliko pa spet ni ker tudi ni tak vlke razlike med 6-speedom in 7-speedom... 7 speed je MALENKOST hitrejši ;) razn v ekstremnih primerih se najde par mitotov ki letijo ko prasice :)

jst sm kupu 7speeda pol mi je pa jebu pa ribu pa tko pa sm dau od 6speeda cilindr gor k ma za tretjino vsaj manjše kanale ;) in je šel FUL manj pol ;) verjem men da sm čutu razliko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm kupu 7speeda pol mi je pa jebu pa ribu pa tko pa sm dau od 6speeda cilindr gor k ma za tretjino vsaj manjše kanale ;) in je šel FUL manj pol ;) verjem men da sm čutu razliko :)

važno da si ti napisu FUL z VELIKIMI ČRKAMI :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm kupu 7speeda pol mi je pa jebu pa ribu pa tko pa sm dau od 6speeda cilindr gor k ma za tretjino vsaj manjše kanale ;) in je šel FUL manj pol ;) verjem men da sm čutu razliko :)

ti si še tut zarad česa poleg (beri: vseh drugih napak) čutu razliko :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no definiraj napake ;)

meu sm razmerje za bolše pospeške...drgač bi pa še manj šlo...sej ne rečem...končna je bla fajn...sam kar se tiče pa pospeškov sobli pa v kurcu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no definiraj napake ;)

meu sm razmerje za bolše pospeške...drgač bi pa še manj šlo...sej ne rečem...končna je bla fajn...sam kar se tiče pa pospeškov sobli pa v kurcu ;)

to nam lahko tut đeri pove :D

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to nam lahko tut đeri pove :D

to smo že 10x predebatiral ;)

lej usi vemo kakšn je biu moj ferg ;) pa sej nima veze..priznau sm poraz...razlika je bla MALA in ni bla tko k 125 prot 50 ccm ;) tko da ne bo pomote ;)

pač naštelan motor pa me je dol poču..pa kaj? sm ga pa pred njim dau na kolen..in to z mojimi 7let starimi gumami :D no sejnevem zakaj se to hvalm k se je hitr končalo moje veselje :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšno majo zaj vezo gume in kolenčkanje :P malo si se htel zaj na hitro potolažit, priznaj :D doro da neom off topic od kolenčkanja, jaz sem ga dal pred vama obema ;) :D

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšno majo zaj vezo gume in kolenčkanje :P malo si se htel zaj na hitro potolažit, priznaj :D doro da neom off topic od kolenčkanja, jaz sem ga dal pred vama obema ;) :D

ti si pred obema meu kombinezon :)

jst sm pa takoj k sm meu kombi ga dau na kolenđijo ;) glede kolenčkanja se ne tolažm...sam pač večji car je tisti k se bolš odpele k tist k na ravnini enga dol poč :)

rtm =*

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to je tanov mito? upejmo :D

Popravljeno . Popravil FiFtY_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to je tanov mito? :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :kva2: :kva2: :wub: :wub: :wub:

resno upam, ker je RES lepo tole. dvomim sicer.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od spredi zgleda k pujs, drgač pa je hud :worship:

to ni tisti k je biu objavljen pol leta nazaj to je že druga verzija (wanabe 1098)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti vodno hlajeni 4t majo tud krnekejpotenciala in takoj komot prideš preko 20 konjev, to pa je že tud nekej. Solidno se da peljat sigurno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti vodno hlajeni 4t majo tud krnekejpotenciala in takoj komot prideš preko 20 konjev, to pa je že tud nekej. Solidno se da peljat sigurno.

sam še zmer nemore bit isto kot 2T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!