Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Vem, to že štirka od kolega.. sam tisto pa trga ane :worship:

Ka se poznava? (pa puste tomose) Mito forum kle :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no fantje.. dans sem po kakem tednu zalaufal motor.... in že sprva ko je bil hladen je mel nek čudn zvok.... pr sklopki je mal glasneje ropotalo, pa iz izpuha je bil tišji.... no ko sem ga malo ogrel. in navijal gas, sploh ni dal pravega zvoka od sebe... in sklopka je klenkala samo v leru ko pa sem jo v prestavi spuščal in pri speljevanju je utihnila... nakar malo navijam gas in poslušam motor.. naenkrat, krršš nardi in normalno spet naprej... in čez nekaj časa isto... na to sem raje ugasnil motor in prišo zdaj sem.... a mislte da je pri sklopki kak lager šov al so šli na gredi??.... ker izpuh je bil kr precej tišji pa neke rahle vibracije so se čutile po okvirju......olja je dovolj v menjalniku, to sem preveril...

sej bom itaq pogladau ko bom mel cajt, samo me zanima če je že kdo mel tak primer....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa še to... ko sem prek šraufncigerja poslušal zvok po desnem bloku, se je slišalo klenkanje in šumenje.. ko stara golf 2 :D

pomojem so šli neki lagerji u kurac....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo zadost... sam da generalko nardim pa prodam....

ej ko se ti bom smejau k bo tvoja crx-a 92 mela več problemov k pa mito... :D

hec piki, hec :D

ne bit jezn :P :P :P

ma če bo jebala bom obolu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism jezn.... sej kar je res je res.. tak da :winkiss:

sej spomladi vrjetno nebom več spraševau kaj pa je to narobe, zakaj to tak.. ipd. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism jezn.... sej kar je res je res.. tak da :winkiss:

sej spomladi vrjetno nebom več spraševau kaj pa je to narobe, zakaj to tak.. ipd. :D

hehe...veš kaj je smeh...ker spomlad bom jst crxa ubodu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kukec1 ... jaz pa sn mislo da bomo šli na kako turo drugo leto :D pa vidim da nebo nič zaradi simptomov golf 2-jke :evilgrin: :unsure: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no fantje.. dans sem po kakem tednu zalaufal motor.... in že sprva ko je bil hladen je mel nek čudn zvok.... pr sklopki je mal glasneje ropotalo, pa iz izpuha je bil tišji.... no ko sem ga malo ogrel. in navijal gas, sploh ni dal pravega zvoka od sebe... in sklopka je klenkala samo v leru ko pa sem jo v prestavi spuščal in pri speljevanju je utihnila... nakar malo navijam gas in poslušam motor.. naenkrat, krršš nardi in normalno spet naprej... in čez nekaj časa isto... na to sem raje ugasnil motor in prišo zdaj sem.... a mislte da je pri sklopki kak lager šov al so šli na gredi??.... ker izpuh je bil kr precej tišji pa neke rahle vibracije so se čutile po okvirju......olja je dovolj v menjalniku, to sem preveril...

sej bom itaq pogladau ko bom mel cajt, samo me zanima če je že kdo mel tak primer....

aja pa še to... ko sem prek šraufncigerja poslušal zvok po desnem bloku, se je slišalo klenkanje in šumenje.. ko stara golf 2 :D

pomojem so šli neki lagerji u kurac....

emmm a je podoben zvok kot je biu pri meni takrat ?? :D meni je sfukalo ležaje pa glavno gred je čist dol pobralo :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a misliš da bom zdržau brez motorja? :naughty:

jst zdržim :naughty:

prve 14dni je velka kriza pol se pa navadš :P

ja ja sej vem....nikol nism biu pravi motorist (ane nejko pa čamy) :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emmm a je podoben zvok kot je biu pri meni takrat ?? :D meni je sfukalo ležaje pa glavno gred je čist dol pobralo :unsure:

am, niti najmanj :D je blo kr orng tišje in ne dolgotrajno...

jst zdržim :naughty:

prve 14dni je velka kriza pol se pa navadš :P

ja ja sej vem....nikol nism biu pravi motorist (ane nejko pa čamy) :D :D

am sej z 125ko nemorš bit pravi motorist.... pr men je bla cel tedn u garaži, pa skos lepo vreme, pa me ni mikalo se vozit it... če pa bi bil kaki stroj pa bi se z največjim veseljem vozo... ne pa tu ko morš tiščat do konca pa sam čakaš kdaj boš ležaje pa bate pa obročke pa to za sabo pobiral.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am sej z 125ko nemorš bit pravi motorist.... pr men je bla cel tedn u garaži, pa skos lepo vreme, pa me ni mikalo se vozit it... če pa bi bil kaki stroj pa bi se z največjim veseljem vozo... ne pa tu ko morš tiščat do konca pa sam čakaš kdaj boš ležaje pa bate pa obročke pa to za sabo pobiral.....

sej zato sm jst nek odpor dobu...sploh pa tele nesreče mi ga morijo :closedeyes:

ah sej bomo vidl ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tam sem razdr okol sklopke in ni kaj videt, oz ni videt da bi kak ležaj biu hin.. in mam pa en drug problem ki v sebi skriva nekaj dobrega....

jebemo mater sranje od japonskega mikunija, da jebem kitajce vse pa korejce folk čoravi.... sem pumpico gor namontiral in ko sem vijake šraufal je sam krrr, naredlo.. in sem mislo.. tak pa je šel navoj... ampak huje... tista uhica je počla... in zdaj svinja ven teče marš......

bom vsaj ziher da nebo crknla med vožnjo....

lahko pa mi jo keri za male pare proda če jo ma :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst zdržim :naughty:

prve 14dni je velka kriza pol se pa navadš :P

ja ja sej vem....nikol nism biu pravi motorist (ane nejko pa čamy) :D :D

jaz sn zaj že slabi mesec sni brez motorja in se mi bo preprosto povedano vtrgalo, verjetno ne bom zdržal do spomladi, ko bom neki keš dobo bom gumo kupo pa se ob priliki malo naganjal, pa makar brez tablic :D

...aja drugač pa risko, sej ti ne rabiš bit pravi motorist, važno da si ti moj pikec :wub: :lol1: :lol1:

am, niti najmanj :D je blo kr orng tišje in ne dolgotrajno...

am sej z 125ko nemorš bit pravi motorist.... pr men je bla cel tedn u garaži, pa skos lepo vreme, pa me ni mikalo se vozit it... če pa bi bil kaki stroj pa bi se z največjim veseljem vozo... ne pa tu ko morš tiščat do konca pa sam čakaš kdaj boš ležaje pa bate pa obročke pa to za sabo pobiral.....

ja 125-ka je bolj tak ja, čeprav mito kar leti no kolk tolk, samo kukec če nama boš htel resno parirat s čamčijem drugo sezono, nabavi neki stroj ne, s toto pokalico bo bolj po polževo vse skup hehehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je meu keri kurac od tu gor že odklopljeno pumpico za olje??

ker jaz sem namreč ugotovil da ko odhaklam zajlo iz pumpice, mi gas ne skače nazaj.... sam jaz sumim da mam gas zajlo v k...., druga stvar je.. da če bi pumpico dol uzel bi pomojem pr onem zobničku, olje iz menjalnika ven teklo, ker je drugač tam neka dihtunga in pomojem bi no.. :D..

tretja možnost je... da še enkrat razderem blok in ven uzamem tist palstičen zobčenik, ki poganja pumpico in postim pumpico gor in mi bo posledično zajla nazaj skakala :D

4 možnost je, da jo ma kdo za prodat :D

LP

P.S:

kje najceneje kupim dober akumolator....tega namreč tut rabim...

Popravljeno . Popravil kukec1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene bi zanimalo tole od akomulatorja (cena, trgovina).

Jst sm dns predelal luči iz navadnih žarnc na H4 (avtomobilske žarnce), sveti veliko bolje, poraba tmtm. Žarnca se že sama not vleže v ležišče, za jo prov fiksirat je polhno možnosti, ena je ta da vzameš fedr podložki od jugota (prav tako jih ma za šponat žarnco) in je zadeva ql! Za parabolo nevem kako je pri novejših mitkotih, moj ki ma okrogle luči ma parabolo kukr treba,... :worship: Če bi kdo rabu sliko te podližke nej javi de jo limam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda akumolator je okol 20€ ... pol pa sam še nesš nekam da ti kislino nalijejo.. al pa še bolš... kr tja k kisline nalivajo pejt pa tastarga mej sabo pa reč : " tazga rabm pa ne najdražjega ."

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni še zaj ni doben poveadl če je kaka vrjanta da preveriš če ti olna pumpa dela :S :whistle:

aja pa kaj vse mitote ko so hladni pri 5000 obratov trese :winkiss: al samo moj to :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...veš kaj je smeh...ker spomlad bom jst crxa ubodu :P

92 letnika? :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nek me zanima v zvezi s ketno in zobinik. Namerav vse to zamenat pa nevem kje nabavt, kero firmo vzet, kake zobnike vzet (št. zob)....sploh nevem če se da dobit tele zadeve za mojga mitota (na sliki) ) Drgač pa je 93 letnk. Če se da dobit prosm povejte okvirne cene!!!!! :whistle:

post-12955-1191433038_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni še zaj ni doben poveadl če je kaka vrjanta da preveriš če ti olna pumpa dela :S :whistle:

aja pa kaj vse mitote ko so hladni pri 5000 obratov trese :winkiss: al samo moj to :P

preveri tak da nalij olje pa se mal furej... če boš naredu čez 30km pol dela :grim če se pa prej ustavš pol pa ne dela :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!