Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Nek me zanima v zvezi s ketno in zobinik. Namerav vse to zamenat pa nevem kje nabavt, kero firmo vzet, kake zobnike vzet (št. zob)....sploh nevem če se da dobit tele zadeve za mojga mitota (na sliki) ) Drgač pa je 93 letnk. Če se da dobit prosm povejte okvirne cene!!!!! :whistle:

Jest sm pr serviserju za Cagive naroču komplet, od DID, pa me je pršlo 86€ :D

Zobnike najbolj da pustiš original, zdej, če ti 7mo prestavo zvrti do konca, lahko brez skrbi daš zadi manjšega, al pa sredi večjega, največ je pa odvisno od tvojih zahtev. Samo ne pretiravej, je reesko dal na svojga mitota spredej dost manjši, zadaj pa večji zobnik (razlike je blo se mi zdi kar nekaj zobov) pa je prišlo do tega da je bilo že preveč prestavljanja, in tud ni šlo tolk kakor bi pričakoval. (reesko, če sem se kje zmotil v telih podatkih, me prosim popravi, ni blo namerno :grrr )

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm pr serviserju za Cagive naroču komplet, od DID, pa me je pršlo 86€ :D

Zobnike najbolj da pustiš original, zdej, če ti 7mo prestavo zvrti do konca, lahko brez skrbi daš zadi manjšega, al pa sredi večjega, največ je pa odvisno od tvojih zahtev. Samo ne pretiravej, je reesko dal na svojga mitota spredej dost manjši, zadaj pa večji zobnik (razlike je blo se mi zdi kar nekaj zobov) pa je prišlo do tega da je bilo že preveč prestavljanja, in tud ni šlo tolk kakor bi pričakoval. (reesko, če sem se kje zmotil v telih podatkih, me prosim popravi, ni blo namerno :grrr )

je blo tko ja...uglavnm ORIGINAL pustite ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm pr serviserju za Cagive naroču komplet, od DID, pa me je pršlo 86€ :D

Aja, pozabu sm povedat da je blo to za Cagivo Supercity... isti jajc k Mito... (sploh v ribanju)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je meu keri kurac od tu gor že odklopljeno pumpico za olje??

ker jaz sem namreč ugotovil da ko odhaklam zajlo iz pumpice, mi gas ne skače nazaj.... sam jaz sumim da mam gas zajlo v k...., druga stvar je.. da če bi pumpico dol uzel bi pomojem pr onem zobničku, olje iz menjalnika ven teklo, ker je drugač tam neka dihtunga in pomojem bi no.. :D..

tretja možnost je... da še enkrat razderem blok in ven uzamem tist palstičen zobčenik, ki poganja pumpico in postim pumpico gor in mi bo posledično zajla nazaj skakala :D

4 možnost je, da jo ma kdo za prodat :D

LP

P.S:

kje najceneje kupim dober akumolator....tega namreč tut rabim...

Jest mam pumpo za ole vn uzeto.tm k pride pumpa morš nardit ploščico pa dihtngo daš umes pa je zadeva rešena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim de jo prjatu na avtonetu prodaja L98, pravkar narjena generalna, lepo ohranena mislim da za 1550€!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim de jo prjatu na avtonetu prodaja L98, pravkar narjena generalna, lepo ohranena mislim da za 1550€!

a ti misliš tisto ko je bla mavrica edišn? samo prste stran od tiste... če boš kupoval, kupi od carlazara tisto z dvema izpuhoma pod ritjo ;) drugače pa meni je všeč tista 00 letnik za 2150 € čeprav ne vem v kakem stanju je... če hočeš dobro cagivo počakaj da se bo moja bivša prodajala pa jo kupi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz ti jo prodam.. sam boš mogo čez 2-5k km bat menjat.....pa aku ne fila. je pa sicer novi. 2 dni star...... regler ni hin... drugače pa so gume gor 70 %, pa 50% disk ploščice, pa jolly moto....

Več na pm....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti misliš tisto ko je bla mavrica edišn? samo prste stran od tiste... če boš kupoval, kupi od carlazara tisto z dvema izpuhoma pod ritjo ;) drugače pa meni je všeč tista 00 letnik za 2150 € čeprav ne vem v kakem stanju je... če hočeš dobro cagivo počakaj da se bo moja bivša prodajala pa jo kupi ;)

Ne mislim da si napačno mislu, o tej ko sm govoru je še zdej na avtonetu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mislim da si napačno mislu, o tej ko sm govoru je še zdej na avtonetu

Letnik: 1998 (rabljeno)

1.registracija:

Veljavnost TP: 8/2008

Prevoženi km: 18000

oblika:

barva: rdeča

menjalnik:

Ohranjenost: dobro ohranjeno

tale an... za 1550€..

.ja... mavrica edition :grim :grim

= prste stran O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha...jst sm hotu mavrico kupt...joooj to bi šele crkval :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

djte mi povedat če kdo ve za kako cagivo ko se prodaja pa da je lepo ohranjena :D

ti kr novo kup letnik 2006-4500€.....2007-5400€ :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej kok zob majo original zobniki?

A je treba kej več olja za mešanco če maš kit na motorju?

je treba več olja ja ker je tudi večja prostornina (predvidevam da 160) in potrebuje VEČ olja pa še bolj navito je vse skup :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha...jst sm hotu mavrico kupt...joooj to bi šele crkval :D :D :D :D

Še zdej ne razumem zkej mu mavrica pravte? Resni mi jasno :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zdej ne razumem zkej mu mavrica pravte? Resni mi jasno :headbang:

Ker je bil prej v barvah mavrice :P

Še zdej ne razumem zkej mu mavrica pravte? Resni mi jasno :headbang:

Ker je bil prej v barvah mavrice :P Sam od takrt je že zamenu lastnika enkrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CITAT(_luke_ @ 10 Oct 2007 @ 19:56) post_snapback.gifŠe zdej ne razumem zkej mu mavrica pravte? Resni mi jasno :headbang:

sej če ga bi ti tud rad vido v teh barvah , preprosto skadi kakiga :whistle: :krneki: joke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti misliš tisto ko je bla mavrica edišn? samo prste stran od tiste... če boš kupoval, kupi od carlazara tisto z dvema izpuhoma pod ritjo ;) drugače pa meni je všeč tista 00 letnik za 2150 € čeprav ne vem v kakem stanju je... če hočeš dobro cagivo počakaj da se bo moja bivša prodajala pa jo kupi ;)

je že prodana (oo-letnik)!!

Popravljeno . Popravil brzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš spredaj že LED, pa boš dal še zadaj LED, ti bodo veliko hitreje utripali kot navadno. Potrebno je zraven vezati še upore, da zadeva spet normalno funkcionira. Zato ker, led diode imajo veliko manjšo porabo kot pa navadne žarnice (recimo navadne - 2x 11w , LED pa recimo 2x~1w )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!