Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

meni tud ni jasno.. ju3 ti bom prilepo 1 sliko kaj piše meni na okvirju ;) glede mv agusta

Popravljeno . Popravil fermy19
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja na okvirju je nalepka ja ker včasih je (ali celo še) sej ne vem cagiva spadala pod to grupo (cagiva, mv agusta, ducati), tako da piše mv agusta na nalepki ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja na okvirju je nalepka ja ker včasih je (ali celo še) sej ne vem cagiva spadala pod to grupo (cagiva, mv agusta, ducati), tako da piše mv agusta na nalepki ja

dej mu veselje no :D

nej misl da ma makino :P

btw koci...a si ti že prodau sosedu al komu že mitota...nč nisireku?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja na okvirju je nalepka ja ker včasih je (ali celo še) sej ne vem cagiva spadala pod to grupo (cagiva, mv agusta, ducati), tako da piše mv agusta na nalepki ja

se mi zdi da je bla še husqvarna zravn... :unsure: (bla al je še :rolleyes: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej mu veselje no :D

nej misl da ma makino :P

btw koci...a si ti že prodau sosedu al komu že mitota...nč nisireku?

ne še, in tut ne bo kupu tak da mam še mitota

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne še, in tut ne bo kupu tak da mam še mitota

haha a pa sploh dela? mislm vem da si neki reku da ti je spet ribnu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha a pa sploh dela? mislm vem da si neki reku da ti je spet ribnu...

kaj mate take probleme s temi mitoti :P..jst res ne vem kaj delate

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj mate take probleme s temi mitoti :P..jst res ne vem kaj delate

čim manj takih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reesko says: been there.... done that :evilgrin:

ane jurči :lol:

hahahha :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oo fakec prejle se je moj frend razbou z mojim mitotom :headbang: :headbang: se je ustrašu v ovinku pa je poravnou pr 120 tko da se je razlepu na pouno!! sam dobr da njemu nč..je meu čelado pa še na njivo je odletu tko da je lpo odnesu...motor pa :blink: :xx: za zjokat... zdj me zanima če ma kdo desni bok za prodat...bi mi kr fajn pršu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oo fakec prejle se je moj frend razbou z mojim mitotom :headbang: :headbang: se je ustrašu v ovinku pa je poravnou pr 120 tko da se je razlepu na pouno!! sam dobr da njemu nč..je meu čelado pa še na njivo je odletu tko da je lpo odnesu...motor pa :blink: :xx: za zjokat... zdj me zanima če ma kdo desni bok za prodat...bi mi kr fajn pršu

funny :P

drgač pa sožalje za motor :closedeyes: :closedeyes:

za naslednič ti svetujem da daš takmu za vozt k ma mal več izkušenj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja sm mislu da bo šou počas..vsaj tko je reku pol sm ga pa vidu kko se je raztebanu motor se je 2x prevrnu sm mislu da je že vse šlo...pa sm ga prpelu domou pa ni nč razn bok je stoukl tok da se neda pošvasat...drugo je pa ql.sreča da je biu blat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja sm mislu da bo šou počas..vsaj tko je reku pol sm ga pa vidu kko se je raztebanu motor se je 2x prevrnu sm mislu da je že vse šlo...pa sm ga prpelu domou pa ni nč razn bok je stoukl tok da se neda pošvasat...drugo je pa ql.sreča da je biu blat

to se ti more pumoje kr srce trgat k vidš svoj motor, kuko ga premetava :closedeyes:

res sreča da ni kj zlo hujšga :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ustrašu sm se prvo zanjga pa še njegova pička je padla v jok k je tut vidla kko ga je razmetal :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj ti da kuponcek ad avta...izpista porocilo kot da se je on al pa nvm njegov foter vate zaletu nekje...pejte na zavarovalnico pa naj se oni jebejo z deli....pa se nove bos dubu....pa oba prideta vun cenej...:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej sam kwa pa ce pridejo avto pogledat, pa ne bo nč poškodovan? :hmm: z lopato nej ga enkrat udar nek :D . Aja sam se pomojm ne splača k lohk pol kšn še kazen dobi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej sam kwa pa ce pridejo avto pogledat, pa ne bo nč poškodovan? :hmm: z lopato nej ga enkrat udar nek :D . Aja sam se pomojm ne splača k lohk pol kšn še kazen dobi.

lahko reces da je pocas peljal u rikvec pa je zadel tvoj motor pa je tako nesrecno padu da se je tako razbil...toj moj sosolc naredu..noben ni prsu nic pogledat heh...dokler da kuponcek....noben ne dvomi v krivdo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Une slike k so od mitota, kukr je razvidno je zadeva solidno uštimana. Sam ni tok vredno vlagat v mitota rajš nek druzga kupš! Jst tudi lahko denem na mojga od hayabuse mašino pa bo....

KAJ POL NIMA NOBEDN LONCA ZA PRODAT?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Une slike k so od mitota, kukr je razvidno je zadeva solidno uštimana. Sam ni tok vredno vlagat v mitota rajš nek druzga kupš! Jst tudi lahko denem na mojga od hayabuse mašino pa bo....

KAJ POL NIMA NOBEDN LONCA ZA PRODAT?

ne mores. ker je masina tezja od ceuga mitota...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol si pa misliš da je tvoj mito dober .. pa ti tole dajo gor: http://www.bikepics.com/members/dougon2whe...=504677&s=0 :unsure: :unsure:

fajn bi bilo ,da kako rečete na to.. pa če ma kdo med vami tud tak narejeno :P

:worship: kero mašino ma to? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: kero mašino ma to? :hmm:

Jest bi reku da kšna Yamaha RD350... 2t, vzporedni 2 valjnik... ker ma ta YPVS - yamaha power valve system... moč je pa lih okol 50KM/zadnji gumi, kar je dost možno, glede na to da je original mašina dosegala 48KM. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!