Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Jest bi reku da kšna Yamaha RD350... 2t, vzporedni 2 valjnik... ker ma ta YPVS - yamaha power valve system... moč je pa lih okol 50KM/zadnji gumi, kar je dost možno, glede na to da je original mašina dosegala 48KM. :worship:

64 mu jih kaže na dynotu ;)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

55 na zadni gumi ;) 64 na gredi ;) 60 na menjalniku :whistle:

ulgavnm.. dobr mašinca :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

MATEX

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi lahko kdo pove kolko % mešanco moreš delat , če odklopiš olno pumpo :alien1:

3%

10 L benza je to 3 dcl olja :winkiss:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3%

10 L benza je to 3 dcl olja :winkiss:

si sigurn da 3%?..ne bom trdu k nimam več mitota sam useen men se zdi da sm kr ene parkrat tankau predn sm porabu en litr olja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si sigurn da 3%?..ne bom trdu k nimam več mitota sam useen men se zdi da sm kr ene parkrat tankau predn sm porabu en litr olja

lohk delaš tud 1% sam pol si morš zrihtat uvoznika za bate :winkiss:

bo kr 3% u redu ... to je tam cca. 35L benza s čim nardiš slabih 500km... kar je za 1 L olja odlično :)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ole je blo zmer sam motul, ko ga je blo premal sem dolil :)

So mi vsi jamral da jim gre liter po 500km, pa sem pr svojmu preveru kje je tista zareza in je štimal, prav tako je prejšnemu lastniku stankal tolk olja(na 1kkm). Motor pa tud ni šel tko slabo :), sploh ko je mogu mene gor met :D, šparov pa tud nisem nkol motorja.

Mogoče sem mel pa namest EVO verzije, EKO model ;)

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabim eno mlenje; kaj predlagate narest da bo u prometnem pisalo 11kw namesto 23kw (trenutno), Kolk bi me koštalo če bi ga pelal servis de ga zablokirajo? In kok bi koštala homologacija? Obstaja še kaka druga možnost? LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poišči temo o blokadah in homoligacijah v splošno al pa v motociklih, da zveš za ceno.

Obstaja pa še ena šansa, sam je malo vrjetna, če poznaš kašnega na tehničnih, da ti vpiše ob novi prometni manjšo kw notri, se zgovarjaš da je napaka(piše recimo tud da ma 170kg motor :D). Jst sem šel enkrat prosit, k sem mel tud mal več k 11kw, pa je pogledal v računalnik in je res pisalo 11kw, ne pa tko kot pri meni, sam pol sem mu pa povedu da mam homoligacijski krtonček, tam je pisalo pa mal več in je pol reku.. Nč ne bo in mi dal telefonsko, kam lahko pokličem za homoligerat :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabim eno mlenje; kaj predlagate narest da bo u prometnem pisalo 11kw namesto 23kw (trenutno), Kolk bi me koštalo če bi ga pelal servis de ga zablokirajo? In kok bi koštala homologacija? Obstaja še kaka druga možnost? LP

ja mene tud to zanima skus ja !! :? pizda vsi majo več ko 11kw... js sm klicu na en servis za cagivo če bi lohk dal elektronsko blokado

not na 11kw pa je reku da lohk da pa pride tam okol 40 eurov, sm pol je reku da nwm če bi šlo čez a test... sm vrjetn bi sm ka je problem ka morš dolg

čakat da te vzamejo za homologacijo :( nwm če ker več ve nj plis pove

...

aja homolgacija bi pa tam okol 150 eurov pršla sm problem je ka bi mogu dolg čakat, sicer pa itak bo zj počas zima tak da np :D :OK:

Poišči temo o blokadah in homoligacijah v splošno al pa v motociklih, da zveš za ceno.

Obstaja pa še ena šansa, sam je malo vrjetna, če poznaš kašnega na tehničnih, da ti vpiše ob novi prometni manjšo kw notri, se zgovarjaš da je napaka(piše recimo tud da ma 170kg motor :D). Jst sem šel enkrat prosit, k sem mel tud mal več k 11kw, pa je pogledal v računalnik in je res pisalo 11kw, ne pa tko kot pri meni, sam pol sem mu pa povedu da mam homoligacijski krtonček, tam je pisalo pa mal več in je pol reku.. Nč ne bo in mi dal telefonsko, kam lahko pokličem za homoligerat :rolleyes:

ja za novo prometno pa da ti napiše not drugač kot je v stari pa negre več tko!!!!!! :( včas je blo tko ja zj pa majo posebne programe tak da je vse že vpisan not in da nemorš nč spreminjat nažalost .) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst vam tko rečem... če ni vez je ta zadeva;

IZVEDLJIVA ampak totalno brezvezna, ker je tok enga dnarja in cajta energije živcev stran vrženih

fantje raj RS ko kupte, majo use 11kw v prometni pa to je to gre pa itak isti k...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!