Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

vrjetno je ventil ker v knjigi piše da se odpre med 6&7 tisoč obratov. če češ ti skeniram stran iz knjige samo je v ang. ( iz mito ev owner's manual)

Popravljeno . Popravil fermy19
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je to lahko svečka. To je meni delal. ni šans da spraviš čez določene obrate.

Možno je pa tudi, da ti CTS ne dela, in je skoz zaprt...

druge ni... svečka al pa CTS, sem skoraj 100%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam pa tastar model mitota s 30KM, in mi do 6.5k obratov ne vleče nč, šp 6.5k pa zčne vlečt ko snet. Sm odšravfal cts dol s cilindra, in je tista loputca v cilindru, se je ne da vn snet! Pomoje bi to moglo bit skupej spojeno in zato mi tudi ne dela prov! Mogoče kdo ve kaj je narobe? Odšravfano, odlomljeno? Kok stane nov? LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne vem kaj hočeš s temu povedat. A se loputca premika al ne? al pa, k daš kontakt, a ti nrbi bzzz bzzz al nč? Loputca se more premikat, pod 7k je spuščena, nad 7k se pa dvigne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če gdo ve zakaj moja cagiva začne pri 7 tisoč obratih trokirat do 7 lepo dela prosil bi vsakršno pomoč

mojmu kolegu k sm dau za pelat je isto trokirau ni znau čez 7 spravt..meni se je redko zgodlo to...če pa se je šaltej iz 3 u drugo pa bojo obrati

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje hvala s svečko sem probal pa ni, še z ventilom bom probal.Sam ko dam kontakt mi jo obrne gor in dol bom pa pogledal če jo pri sedem tisoč odpre . A ma kdo kakšno v delih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, to je pa zanimivo. Ponavad je tko da če ventil ne dela, tud ne naredu bzz bzzz :D

A to ti že skoz dela, al je šele zdej to začelo? Imaš mogoče še zablokirano?Kakšna nemška verzija?

Mogoče bi lahko probal, da bi dal CTS vn, pa samo en kovinski pokrovček tam čez, da nimaš lukne, tok da probaš če bi pol delal. Seveda bi bil potem pod 7k skoraj ne vozen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

loh da ti ventil dela pa ti g ane odpira do konca...tko je blo pr men...sm razdru pa fajn spucu...in je čiiist zabasan blo use skup od teh saj pa te pizdarije...pol je pa 100x bolš šlo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak še vedno slabina :rolleyes:

no ja...potem ko sm z đerijem dragu sm šele to delu...in verjem da se ej ful poznal ;) pa še fergi sm mal naštimu sam še zmer je biu obup...zdejšn latnik je pa enmu dau naštelat fergazr in je reku da gre sploh k svina ;) kljub temu da se je že 100x navadu motorja je reku da je bla očitna razlika po naštelavanju ;)

tko da psssst ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jure dej ti kontakteri zdejsnega lastnika prosm da gremo pol pomlad probat "proznost motorjev" =) sej tvoj bo gut k je top end mito =D

lp rž Boh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jure dej ti kontakteri zdejsnega lastnika prosm da gremo pol pomlad probat "proznost motorjev" =) sej tvoj bo gut k je top end mito =D

lp rž Boh

matic sem mu že omenil in se strinja...ne rečem...sej najbž da ga boš ti dol poču...ker moj ni taprav 7speed odkar je nazadnje mi zaribal ker ma 6speed cilinder...sam jebiga za 6speeda gre velik ;)

in ne...moj NI top end mito..je samo mito...bosta se pa drug let motorja postavla bok ob bok ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja naj ta lastnik pride na forum :) jaz sploh ne verjamem da tisti motor še sploh laufa :D

dela noč in dan ;) in nima časa za forum...ma on še hondo civic predelano k svina tko da je kr težko za vzdrževat 2 raketi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam vedi da on ni vložu v motor, delov za preformance, tak da bo dirka stock mito vs. tuned rs...

faj pa bi blo sprobat od d€nzija mitota- k ga je po števcu gnal 210, za več kot 20 pa ziher ne laže števec... tvoja aprilija pa dvomim da gre tolk realnih..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam vedi da on ni vložu v motor, delov za preformance, tak da bo dirka stock mito vs. tuned rs...

faj pa bi blo sprobat od d€nzija mitota- k ga je po števcu gnal 210, za več kot 20 pa ziher ne laže števec... tvoja aprilija pa dvomim da gre tolk realnih..

denziju je baje šel tud 220 po števcu...in ja...več kot 20-30 preprosto NE MORE lagat ;) torej 190 REALNIH mu ne uide ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi od mitofreaka mislim da je motor letel ko svinja ;)

ja tist je biu tud uredu motor ja...mi je reku vegl k mu ga je tud šraufu da je edn najbl ohranjenih ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V primeru, da ti je crknu motorček ga lahko tako odpreš. Odklopiš elektro motor iz štroma (sam iztakneš tist kabl), pa odpreš tisto bunkico na motorčku in je notri ena tuljava. Tisto tuljavo ročno vrtiš tako, da videš da se loputa odpira, ko je do konca odprta, zapreš bunkico in ker ni prkloplen motorček bo ventil ostal odprt, pa si rešen :)

Vseeno pa probej spucat, če ne druzga se lepš spelje.

O driskotovem mitu je pa tko, jst sem saj že ene 25krat brebral kolk je pa zdej razlika, pa kolk zdej bol leti, tko da mislem da gre že čez 300 :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O driskotovem mitu je pa tko, jst sem saj že ene 25krat brebral kolk je pa zdej razlika, pa kolk zdej bol leti, tko da mislem da gre že čez 300 :D

ti drisky :D

pr men je bla fora da k sm eno stvar poštimu mi je druga crknla :D tko da če ne bi sprot rihtu bi šel vsakič manj :D zato je šou pa skoz isto hehe :D sam dobr ker sm tok stvari zamenju pol valda da zdej dela in da gre spodobno...in ja gre SPODOBNO ne gre največ ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matic sem mu že omenil in se strinja...ne rečem...sej najbž da ga boš ti dol poču...ker moj ni taprav 7speed odkar je nazadnje mi zaribal ker ma 6speed cilinder...sam jebiga za 6speeda gre velik ;)

in ne...moj NI top end mito..je samo mito...bosta se pa drug let motorja postavla bok ob bok ;)

dobr ampak useen je pa 7speed.

sam vedi da on ni vložu v motor, delov za preformance, tak da bo dirka stock mito vs. tuned rs...

faj pa bi blo sprobat od d€nzija mitota- k ga je po števcu gnal 210, za več kot 20 pa ziher ne laže števec... tvoja aprilija pa dvomim da gre tolk realnih..

no poglej... ni glih stock mito k 2007model. pac je stock kot 94 model al kok je ze. seprav original hud ror k en gianelli 7 speed pa se 35 ferg. da ne recm da mata in 6speed in 7 speed vecje pretocne pa tko naprej...

cist verjamem da je sla denziju 190realnih seprav enih 10-15 vec k men realnih. to je cist mozno razlozit z prenosi k so na mitotu pac daljsi pa se s5 7speed cly pa tko naprej....

no lp

kumara Boh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!