Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Kukec se opravičujem če sem te užalil, saj veš do če si zamorjen in ti nekdo tako prbije te zamori.

Moja cagiva je letnik 92. in ima prevoženih 35000 ,najbrš prejšnji lastnik ni preveč šparou.

Najhuje je to ker mam jo en mesec pa sploh še nisem občutil njene moči, baje naj bi med 125kami bila pri vrhu.

Mel sem Jamaho pa mi ni šla preveč dobro ,rad bi svojo CAGIVO čez zimo popravil še enkrat prosim za pomoč. In če ve kdo kakšno številko (tel) ,od kakšnega ugodnega serviserja naj mi jo da HVALA :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kukec se opravičujem če sem te užalil, saj veš do če si zamorjen in ti nekdo tako prbije te zamori.

Moja cagiva je letnik 92. in ima prevoženih 35000 ,najbrš prejšnji lastnik ni preveč šparou.

Najhuje je to ker mam jo en mesec pa sploh še nisem občutil njene moči, baje naj bi med 125kami bila pri vrhu.

Mel sem Jamaho pa mi ni šla preveč dobro ,rad bi svojo CAGIVO čez zimo popravil še enkrat prosim za pomoč. In če ve kdo kakšno številko (tel) ,od kakšnega ugodnega serviserja naj mi jo da HVALA :rolleyes: .

cagiva je ne pri vrhu ampak je SAM VRH 125k ;)

lih me je klicu moj bivši serviser :P povej s kje si pa ti loh mal bolj pomagamo s serviserji ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reesko Objavljeno Danes, 02:04 PM CITAT(UMIC1 @ 7 Nov 2007 @ 09:11) post_snapback.gifKukec se opravičujem če sem te užalil, saj veš do če si zamorjen in ti nekdo tako prbije te zamori.

cagiva je ne pri vrhu ampak je SAM VRH 125k ;)

ful lepo poveadno! :rolleyes: :winkiss:

Popravljeno . Popravil fermy19
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reesko Objavljeno Danes, 02:04 PM CITAT(UMIC1 @ 7 Nov 2007 @ 09:11) post_snapback.gifKukec se opravičujem če sem te užalil, saj veš do če si zamorjen in ti nekdo tako prbije te zamori.

cagiva je ne pri vrhu ampak je SAM VRH 125k ;)

ful lepo poveadno! :rolleyes: :winkiss:

hihihi :P

komi čakam da đeri tole prebere :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cagiva je ne pri vrhu ampak je SAM VRH V RIBANJU 125k ;)

lih me je klicu moj bivši serviser :P povej s kje si pa ti loh mal bolj pomagamo s serviserji ;)

:grim

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cagiva je ne pri vrhu ampak je SAM VRH 125k ;)

lih me je klicu moj bivši serviser :P povej s kje si pa ti loh mal bolj pomagamo s serviserji ;)

je vrh pa tut dno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak pa veš da je tud dno a si mel kdaj mitota ?? al si samo slišal

Popravljeno . Popravil fermy19
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak pa veš da je tud dno a si mel kdaj mitota ?? al si samo slišal

ni imel mitota, ima pa aprilio kar je dovolj dober razlog za prepiranje :P

tlele ns je več takih k smo mel prej Cagivo, pa smo pol zamenal... :winkiss: :glare:

jaz sem imel cagivo pa nimam nič čez njo za rečt :) razen to, da je res za odtenek bolj pokvarljiv motorček, ampak druge pozitivne lastnosti prevagajo tehtnico na drugo stran :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

jaz sem imel cagivo pa nimam nič čez njo za rečt :) razen to, da je res za odtenek bolj pokvarljiv motorček, ampak druge pozitivne lastnosti prevagajo tehtnico na drugo stran :)

Sej se da kej čez njo rečt... recimo, to da se malenkostno bolj kvari ne gre spregledat. Samo ja, kot si rekel... je veliko več pozitivnih kot negativnih lastnoti...

Tako da, pomoje, če bi bil dve leti mlajši, bi 100% kupu še enkrat Cagivo, samo da bi tokrat Mitota :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zmeraj nisem dobil kako številko od kakega mačka ,ki se spozna na cagive (mito)??????????

jst ti zamenam bat pa cilindr :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni imel mitota, ima pa aprilio kar je dovolj dober razlog za prepiranje :P

jaz sem imel cagivo pa nimam nič čez njo za rečt :) razen to, da je res za odtenek bolj pokvarljiv motorček, ampak druge pozitivne lastnosti prevagajo tehtnico na drugo stran :)

ko bom meu nalednic par tisoc evrou si bom kupu spet kupu mitota....pa magar 525sp za preganjat po pistah :)

Še zmeraj nisem dobil kako številko od kakega mačka ,ki se spozna na cagive (mito)??????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko bom meu nalednic par tisoc evrou si bom kupu spet kupu mitota....pa magar 525sp za preganjat po pistah :)

eee če bi mel dovolj denarja bi jaz tudi še imel mitota doma :) bomba motorčič :) pa še kaj drugega... kak supermoto ktm ali husqvarna, hard enduro ktm, kak ducati, mv agusta, bimota,... :P

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak pa veš da je tud dno a si mel kdaj mitota ?? al si samo slišal

no,

res da nisem imel nikol (hvala ti alah, bog jahve, kakorkoli ga Poimenujete :worship: )

ampak če pri tem motorčiču nimaš sreče z delovanjem (reeskopress),

si RES v riti...

lp bučka Boh :whistle: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no,

res da nisem imel nikol (hvala ti alah, bog jahve, kakorkoli ga Poimenujete :worship: )

ampak če pri tem motorčiču nimaš sreče z delovanjem (reeskopress),

si RES v riti...

lp bučka Boh :whistle: :winkiss:

to je res...se strinjam...sam zavedaj se da je pri apriliah isto..oz pri vsakem motorju ;)

poglej justaboya kako mu je delala rs-ka...3x zaribal..men je "samo" 2x :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reesko povej ti meni nekaj .. kolko keša si vložo ti v tvojo cagivo :D

hihi..preveč :D

1x sm se razbiu..komplet štrom mi je šou...2x generalna...pa use kar je od potrošnega materiala(žarnice zajle itd) use mi je crknl :P

res me je jebal use..sam dobr...zdej dela.. :P vsaj s tem se tolažm :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!