Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Aha to se pravi da so ostali na 2T. Matr se mi zdi da še res samo Cagiva pa Aprilia znata stvarem strečt. Nova Yamaha yzf 125 r bi bla bomba če bi bla 2T. Tak pa mislem da bo nov mito ob normalni ceni postal prodajni hit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tanov Mito mi je pa tko grd :BUA: mislm nevem kva dizajnerji misljo ampak vse bolj vesoljske stroje delajo.Preveč znanstvene fantastike je po tvju :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuuuu črno-srebrna kombinacija zmaga :wub:

ni dvakrat za rečt da ne bo čez nekaj časa prišel ven power commander za to stvar :naughty:

merilniki mi delujejo nekam retro :BUA: gištel je enak, vilice, zavore tudi, spremenili so le izgled in napajanje mašine

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je pa ta kr lep :) čeprou tastr mi je biu čiiiist lepši :) mogl bi kopirat ducatija 1098.. to bi zažgal sceno s tistmu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuuuu črno-srebrna kombinacija zmaga :wub:

ni dvakrat za rečt da ne bo čez nekaj časa prišel ven power commander za to stvar :naughty:

merilniki mi delujejo nekam retro :BUA: gištel je enak, vilice, zavore tudi, spremenili so le izgled in napajanje mašine

kva je to power comander? oprostite mi za nevednost

lp venčica Boh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KLIK

no na kratko je to dirkalni ECU, power commanderIII (najnovejša različica) pa ima možnost priklopa na USB da si na računalniku sam programiraš parametre, ogromno jih je pa tudi že na internetu tako da sam mapo naložiš gor, priklopiš nazaj na motor in gas, so pa mape različne glede na znamko aftermarket izpuha ki ga imaš gor, ali imaš šp. filter,...

se pravi isto kot je menjava diz in igel na furgazorjih je tukaj menjava stock ecu-ja za power commander

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kere prenose predlagate, za 30KM. Najrajši bi vzel D.I.D. verigo in zobnike pa me zanima kašne so cene, kje se dobi... Sklopka je povsot enaka (od 92-98letnka)? LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prenose dej za pospeške, če ma original 14/41 dej 14/43 ali kaj podobnega

ja k pol bo še s tretjo po zadni letu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm dau za komplet D.I.D - 14-41 se mi zdi da je blo, pa me je pršlo okol 80€

Kdo ti je pa zakovičil verigo? Ali je imela vezni člen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kje si staknu did za 80€. Jst dobim eno x znamko rc al nek tazga za 100€ komplet?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ti je pa zakovičil verigo? Ali je imela vezni člen?

nardiš špico z glavo 90° uameš kladu in jo zabijes skup... treba je samo pazt da enakomerno delas :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RC sploh ni tok xy firma ;)

Pravš de ni tok slaba?

Prodajalc mi pravi de DID bi mogu čakat 3 mesce (nima na zalogi), to ketno pa dobim drug tedn...pravi tudi da naj bi bla bolše kakovosti kot DID?! LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ni RC ampak je RK :whistle:

kukr sm slišov, niso slabe, sam zdej ne najdem linka. Majo pa en kup vrst ketn, od tistih za cestake do tistih za kros mašine...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi lahko kdo pove kako imate priterjene nosilce za tablico.. ker jaz mam vse orginal pa čudno zgleda..

povejte svoje ideje ali pa kako imate sami narejeno

tnx za odgovore :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!