Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

o legenda tnx..

čuj :D ka tote žmigavce mi prodaš :D:D :naughty: al pa povej vsaj ki si jih kupo :D

take dobiš za zlo pocen v louisu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o legenda tnx..

čuj :D ka tote žmigavce mi prodaš :D:D :naughty: al pa povej vsaj ki si jih kupo :D

v louisu sm dou (za rs ko ) okol 20€za dva žmiguca... tam so res pocen..

nosilc pa kar sam naredi iz enga pleha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kaj j zej to...mito forum čisto zamru pa glih zdej ga je treba začet rihtat :naughty: ....

1.)Je že kdo kdaj menjaval semeringe u sprednjih vilcah? Kok morjo kej stat?

2.)Kašn fi lonca priporočate de ne bo prevelik in ne premajhen, kašna dolžina???? (za mitota seveda)

3.)KUPIM ELEKTRONIKO ZA CTS VENTIL (sam škatlco ki se nahaja pr olju in vodi) NI GLIH SILE SAM DE JO MAM DO NOVE SEZONE

LP :worship:

Popravljeno . Popravil _luke_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj j zej to...mito forum čisto zamru pa glih zdej ga je treba začet rihtat :naughty: ....

1.)Je že kdo kdaj menjaval semeringe u sprednjih vilcah? Kok morjo kej stat?

2.)Kašn fi lonca priporočate de ne bo prevelik in ne premajhen, kašna dolžina???? (za mitota seveda)

3.)KUPIM ELEKTRONIKO ZA CTS VENTIL (sam škatlco ki se nahaja pr olju in vodi) NI GLIH SILE SAM DE JO MAM DO NOVE SEZONE

LP :worship:

lahko ti povem kok sm jo jest stran odžagou

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. če nista semeringa kaj posebnega, več kot 5 € ne morta stat...

2. a to misliš dušilec?? če ja, pol kr orginal mere, je pa na jolly moto dušilec kr krepko manjši od orginala....tak da ga morš prilagodit resonanci...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet se jst javlam, k sm prej nek palamudu de ni kej pisat, zdej mam dost teme...

Imam mitota s tastarim cilindrom. Cts mi ni delal (ni odpiralo in zapiralo). Dns sm vse skup razdru in ugotovu de motorček cts (na cilindru) in ventil nista spojena temveč zlomlena.... :headbang: . Kle še ni konc problemov...dobil sem drugi ventil da ga bi zamnjal pol pa ugotovim de se tastarga sploh ne da vn dobit???? :alien1: Mislu sm de bom kej izumu ku sm enedve uri probiral na vse možne načine. Na zdolni sliki je ta zadeva, sicer mal slabše vidno ampak zadosti da se vidi problem.

post-12955-1196629353_thumb.jpg

-Z tanko rumeno šravfiran ventil

-debelo rumeno rob ventila

-vijolčno kašn nej bi bil ventil

-črna šravfura bi bil bat

V belem krogcu je problem...tisti robčekk ne pusti de bi ta ventil šou vn :whistle: ma de mu matr jebeš. Sm dobu idejo de bi ga udaru in poču (kr zgleda tnk)(sploh ni debel kakor obični), pa bojo pol kaki koščki not u cilindr popadali pa je možnost da zariba. PROSIM ČE JE KDO TO ŽE DELAL NEJ POVE KWA NAREST! LP

Popravljeno . Popravil _luke_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej ni tak kot ta tvoj na sliki, tazga ma za not ugradit! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim de je možno de bi šov namesto skozi odprtino za cts skozi sam cilindr vn. Sam cilindr dol jemat... nove dihtunge pa še kej bi se najdlo :unsure: Res ni še nobedn starejšga mitota razditov? :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom probal slikat ventil z digitalcem de bo vsaj kej videt :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamenjal sem star model vilc z novim modelom (upsidedown) in je pr tanovh osovina večja. Mogu sm menjat ležaje, zdej pa je polž problem...če bi jst nabavu polža za novejše vilce in prklopu na moj star števc bi narobe kazlo? Kaj pa če postružu tastarga polža (kamr je osovina)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja novo bom kupaval....sm čisto na koncu. Še dobro de je sezone konc kr nimam za tank benza :worship: :headbang:

Ventil pa je druga zgodba...sm dol cilindr snel in ista zgodba...nkamr neče.... bom slikal ko ga vn dobim sam pomoje ne bo polhno ostalo kr ga bom mogu vrtat skozi in skozi dokler ga ne počim :krneki: Tko de sam nevem kj naj nardim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja novo bom kupaval....sm čisto na koncu. Še dobro de je sezone konc kr nimam za tank benza :worship: :headbang:

Ventil pa je druga zgodba...sm dol cilindr snel in ista zgodba...nkamr neče.... bom slikal ko ga vn dobim sam pomoje ne bo polhno ostalo kr ga bom mogu vrtat skozi in skozi dokler ga ne počim :krneki: Tko de sam nevem kj naj nardim!

nasprejaj vredi z nekim sprejem ko razžira mast pa to.Pa naredi si neki vzvod pa vleči ven. zna bit fajn zapečeno noter. sem imel isti problem na rski, ko sem odstranjeval blokado

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zamenjal sem star model vilc z novim modelom (upsidedown) in je pr tanovh osovina večja. Mogu sm menjat ležaje, zdej pa je polž problem...če bi jst nabavu polža za novejše vilce in prklopu na moj star števc bi narobe kazlo? Kaj pa če postružu tastarga polža (kamr je osovina)?

Ni mi še nobedn povedal če mi bo števc deloval če nanj priklopim drugega polža (na starejši števc z manjšo osovino in polžem bi zdej prklopu na isti števc večjo osovino in večji polž!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!