Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Dan!

Že pred časom sm spraševal če kdo ve kje bi kupu ročico od žlajfa (samo uno k stisneš) za cagivo? Na njej piše še brembo :whistle: (d bo ja oriđinale)

Objava prestavljena in popravljena iz teme 125ke javite se by Roky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan!

Hvala za prejšnji odgovor! Zdaj me zanima pa kje bi lahko kupu une trakove k pridejo po dišku -> rimtape. Pa uno nalepku bi tui rabu od agipa k pride nalepljena na bok. Hvala za odgovore že vnaprej! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, nalepko od agipa ne vem kje bi lahko dobil. Mogoče bi bilo najceneje če se pozanimaš kje izdelujejo nalepke, po moje nebi prov drago prišlo če bi jo kr naresti dal.

Tist ''rimtape'' oz pač trak za rob feltne pa lahko naročiš pri nitro-tu, oz. en s foruma je zelo lepo naredu tud iz ene folije, k pa ne vem kje bi jo lahko dobil, sem tudi že sam iskal neki okoli tega.

Naslov teme je pa "pobarvan rob platišča" , tle not maš vse o tem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja u nitrotu jih ma, 6m 15€...sm vsak drugi dan tm :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo NejcZ . Poznaš ti koga iz slovenske bistrice ko ma istega tomosa kot ti?

aja pa v mojem albumu maš sliko .. poglej mogoče ti bo koristlo kaj

Popravljeno . Popravil fermy19
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nea poznam, sm ga pa dostkrat videl v Zrečah dol pr šradionu, pa fotr ga dostkrat vidi k je trener tam. Polet sm ga parkrat sreču v Zrečah ja, poznam pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nej mi eni prosim fotkne zavorni dilindr od Mitoja, da vidim če bi lahko to spravil na Tomosa :whistle:

lahko jutr, kaj pa češ da slikam, nosilce :?

pa prvega sigurno ne boš spravil gor ker ima tomos radialne čeljusti, mito pa navadne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

M-1015.jpg

evo to je to, fi cevi balance je pa 21mm, mislim pa da bi se dalo dat na balance od 20-22mm, če rabiš lahko kaj zrihtam, komplet ročko, rezervoar in pumpico, sam morm vprašat če ma še kaj

post-9362-1198246498_thumb.jpg

post-9362-1198246519_thumb.jpg

post-9362-1198246535_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuuu, točn tako ročko rabm jest, koci dej zrihtej al pa vsaj povej kje se dobi :), sam jest nebi črne barve . A drugače je to od mitota?

Popravljeno . Popravil mad driver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k0ci vprašej če ma komplet, pa za simbolično ceno kupm :whistle: K tule mi en ponuja komplet 10 let star za 100€ :rolleyes: , za tak dnar pa so že 3 kompleti od AJP-ja z radialno ročko.. Vem da ni za primerjat, sam tko ane :=)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k0ci vprašej če ma komplet, pa za simbolično ceno kupm :whistle: K tule mi en ponuja komplet 10 let star za 100€ :rolleyes: , za tak dnar pa so že 3 kompleti od AJP-ja z radialno ročko.. Vem da ni za primerjat, sam tko ane :=)

dej ga praš za kolk da sam ročko

P.S a si že dobu pošto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo NejcZ . Poznaš ti koga iz slovenske bistrice ko ma istega tomosa kot ti?

aja pa v mojem albumu maš sliko .. poglej mogoče ti bo koristlo kaj

jas ga poznam, moj kolega je, drugač je pa on iz konjic... ma pa tomos sm125cup varianto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas ga poznam, moj kolega je, drugač je pa on iz konjic... ma pa tomos sm125cup varianto

am... tomos je ql sam 10KM bi rabo več..

ti maš derbija?

P.S.: opet jaz, kdo ma zajlo za števec, in pumpico za olje za prodat??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem mislo iz konic ampak iz slovenske bistrice :D

Popravljeno . Popravil fermy19
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaja, poleti ko sm delal na bazenu v Zrečah, cel mesc sm bil dol sm ga parkrat popoldne videl, če ne videl pa slišal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!