Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

mito je tak ko stara honda, letnik 92 pa cene 3000€ € 95-98 pa od 5000-7000€, sam honda nebo crknla tak hitro ko mito, čeprav je navita......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha lol...sam je pa dobr opis... Okj pise nekaj karbona?? Ke pa je?? I don't see any :lol: :lol: :lol: :lol: ti fingi pravs da je njima sou nepredelan cez dvesto... okj neeeeeee a nista mela menjanih diz vecje fergije ipd.??? okj pa letnik 95. je tale smeh pa hoce zanga dva jurja em ja tu mac nimas kej... fajn boste :blush: :devil: :yea1:

karbon? na tank nalepki mas imitacijo... :)

smerniki so kar lepo klasicni.

200 kmh pa pri mitotih ni tezko vidit. vsaj na stevcu. :headbang: realnost pa je malce drugacna. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[error]

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cagivamito, mitoti, pod 98 letnikam majo v originalu 34 fergi, ne pa 28 kot poznejši :whistle: :whistle:

Dobr, jest lih menjavo diz ne štejem kot predelavo... zame je predelava menjava cilindra, auspuha...

kokr vem sta mela ubadva avspuhe druge... diza am ja to je predelava ja... sej zamene je predelava ze da sam neki v motor uluzis kar pac ni original :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

karbon? na tank nalepki mas imitacijo... :)

smerniki so kar lepo klasicni.

200 kmh pa pri mitotih ni tezko vidit. vsaj na stevcu. :headbang: realnost pa je malce drugacna. :whistle:

hehe tocn tko... po stevcu ze sam realno??? nimas kej morjo bit tud smesni oglasi fsm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menjava dize pomeni sam štelanje frgazrja :) :whistle:

mensezdi da bivši Mitofrik ni mel nč avspuha zamenanga...

no, pa sej ni važn, bosta že sama povedala, če bosta hotla :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tristo petindvajset tisoc seštodvaindevetdeset kmnhjev :)

po stevcu 220 ce se ne motim

sam da nau slucajn zdj kdo kj teziu k ga bom tepu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej meni je na yamahi dt50 :D kazalo včasih da sem se pelal 140 .. v resnici pa 70 , 80

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v nekem starejšem Tuttomoto cajtngu je bil velik test Cagive Mito EV l.95 in so jo zmeril serijsko 175 km/h, s tem da je števc kazal 191 :rolleyes:

moja je šla z nekom lažjim od mene po števcu v zavetrju avta na AC 195 po števcu, Denji ki jo je imel za mano je reku da je šla čez 200 :whistle:

pa če me spomin ne vara je mela moja 35 Mikunija gor

ne vem, je pa definitivno bl atraktivna in se bolš pelje od ostalih 125 :evilgrin: zato tud cena, sej tud Ducatiji 13 let stari niso pocen :naughty:

Popravljeno . Popravil kađiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato tud cena, sej tud Ducatiji 13 let stari niso pocen :naughty:

povej kaj hudiča mata ducati pa cagiva mito skupnega??!

poleg tega da sta oba italjana ki se kvarita (baje)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducati, Cagiva, MV Agusta pa Husqvarna je mende skupej...ko sm bt kupval od vertexa je gor pisalo za Mitota in za Husqvarno crosa (newem kerga točno)...

1)Bi mi lahko kdo prosim povedal mere ležajev za sprednjo feltno od 94l-naprej!!

2)A so feltne od mitou pr vseh letnikih enake (sprednje), predvsem me zanima če so ležišča enaka! LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povej kaj hudiča mata ducati pa cagiva mito skupnega??!

poleg tega da sta oba italjana ki se kvarita (baje)

obliko, bivše lastnike, italijansko dušo,...od komponent pa stabilizator krmila, štekarji, žmigovci, disk in čeljust, pokrovček za rezervoar,...to je na hitr...

sej kvarita se baje,to vsak reče -_- ...kaj od teh dveh znamk si pa že imel :naughty: no jz osebno 3 Cagive in zdej Ducatija :winkiss:

Popravljeno . Popravil kađiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!