Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

okoli 2k jo cenim, mogoče kakih 100€ manj..........fermy ni problema, pridi iskat in plačaj, potem pa jo zarad mene lahk zakurš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z mitjatom? Msn na PM

Z njim se poznam ker zraven žviva, od tega iz novga mesta (prejšni lastnik od koci-tovga mitota) pa sm dobil štavilko!

Dej koci mene bi zanimale slike od tega tvojga mitota, kr ga očitno še nism vidu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z njim se poznam ker zraven žviva, od tega iz novga mesta (prejšni lastnik od koci-tovga mitota) pa sm dobil štavilko!

Dej koci mene bi zanimale slike od tega tvojga mitota, kr ga očitno še nism vidu...

A ni bil prejšni lastnik gapi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej koci.. kolko lastnikov je že mel tvoj mito

sj to se da tm na interenetni strani pogledat. nevem kera je že :) utiškaš pač številko prometne pa registracijo, in napiše kolkrat je biu registriran oz. kolk lastnikov je meu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se da ja ampak tle je ena fora, če si motor odjavu in ga nato spet prjavu (pa ni nujn da je motor zamenu lastnika) se šteje en lastnik več :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj to se da tm na interenetni strani pogledat. nevem kera je že :) utiškaš pač številko prometne pa registracijo, in napiše kolkrat je biu registriran oz. kolk lastnikov je meu :)

a keri lastniki so bli tud pokaže? k bi jest rad najdu pruga lastnika, dej če kdo najde to stran nej prpopa link nekam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a keri lastniki so bli tud pokaže? k bi jest rad najdu pruga lastnika, dej če kdo najde to stran nej prpopa link nekam

nop lastnika ne napiše. ker to so tajni podatki :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni prov napiše, de sm 3 lastnik kokr mi je prejšni lastnik tudi povedal...žal pa je tudi kle preveč kilovatov kakor tudi u prometnem (sm upal da je mnj :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koci... a lahko enmu kolegu predlagam tvojga mitota.. :) če ja mi lahko kako sliko pošleš ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko zarad mene, sam sliku bom pa jutr k bo dan

ej koci majketi zažgi ga ... da vidm kak gori mito :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej še meni pošli slike, me res zanima :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ga nimaš ti že? :krneki: :unsure:

Pa sej veš kako je...morš spoznat konkurenco :worship: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!