Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

fantje a veste neki k je blo govora u ajnšpricu v mitotu- no ni res. ima samo isti elektronsko krmljen fergazer dellorto 28 kot ga imajo 07+ modeli rs.

pa enako zagiftan avspuh od zacetka do kraja. iz istega razloga kot pri rs- euro3

tko da to ni noben bau bau.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kle je končno končna hitrost uradno podana. Jest vam povem iz izkušenj, chesterfield gre s svetlobno hitrostjo mimo :naughty:

Pa čeprav samo po števcu 170

Popravljeno . Popravil DejaVu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja oh snap ane... pac gre samo 165. sam morte vedt da je gustinčič konj.

pomoje gre enih 175-180 z primerno lahkim voznikom pa mal mn benza pa to...

je pa lepo vidt 5.9 do 100 :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je zej kle na mito forumu...nima nobedn nobenih problemov :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj je zej kle na mito forumu...nima nobedn nobenih problemov :OK:

NE

noben nima več mitota :lol1: :lol1: :lol1: usi zakurl :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imamo še, imamo, in bo spet zalaufal kot urca... samo letos je pa skrajni čas pri meni za menjavo bata.....po 15k prevoženih, je samo še vprašanje časa kdaj zariba... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj ma novo srčko to sezono...zdej bi mogla bit razlika občutna :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imamo še, imamo, in bo spet zalaufal kot urca... samo letos je pa skrajni čas pri meni za menjavo bata.....po 15k prevoženih, je samo še vprašanje časa kdaj zariba... :D

zakaj bi menjavou če ti vredu dela?mito je itak narjen da se vrti :whistle: pr men je bla sam ena generalna pa je meu ogromnu km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče zato, ker je tako predvideno v servisnih intervalih in ker je ceneje ce zdaj zamenja bat, kot potem ribato rihtat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam možnost poslat po prjatlu cilinder v vertex italija, kjer vstavjo novo pušo...cca 150€, pol pa še bat 80€, pa kaki ležaji....bolš de menaš bat :winkiss:

Sm mal gledal zapiske (zapisoval sem si kilometre in porebljen bencin) in sm ugotovu de mi pije 12.2l/100 :eek: Kaj sam meni tok pije al je normalno (je pa starejši mito z 30KM)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je tudi tam nek okul 7(seven speed)...no pa da še mal nostalgije obudim kolk vam kej potegne mito v četrti do konca po števcu seveda? :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Em ej a kdo od vs ve ke bi lahko dubu nalepke za plastike na mitotu n sicer nalepke od AGIPA BREMBOTA USAG-a in tist napis k pise CAGIVA

thx***

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dol u italiji se da naročt vse nalepke...sm jst enih par

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dol u italiji se da naročt vse nalepke...sm jst enih par

aham kasna je pa kej cena?? pa ce je razumljiva mi poves kako se nrdi to:D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, takrat sm se sam nek martrov (največji problem je blo sploh z italjani se kej zment), pol sm pa kar u NITRO.SI (naša trgovina :worship:) zna prodajalc italjansko in iz italije nasploh vse prpele kar čš. Samo njega kontaktirej (je tulifonska na tej strani) in se zmeni. Cena pa ni bla prehuda kot bi prčakval :winkiss:. Sam se ne spomnem kok je blo, bolš da se sam zmeniš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni jih je :wub: reesko :wub: mastno drago prodal.....sej za to bo še dobo svoje :naughty:

haha on je itaq en lopou hehe:D

drgac pa razmislam da bi jih dou nrdit heh sam k nevem kako bi mi lahko tm iste nrdil...:D hehe kako da poberm mere od nalepk itd... tko da ja neda se mi lih jebat z unimi italjani tko da ce pozna kdo se ksno vrjanto naj mi pove :worship: :worship: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni jih je :wub: reesko :wub: mastno drago prodal.....sej za to bo še dobo svoje :naughty:

un k je delu mi je dvojno jih naredu..dau sem ti po manj kot polovici cene... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!