Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Jst mam možnost poslat po prjatlu cilinder v vertex italija, kjer vstavjo novo pušo...cca 150€, pol pa še bat 80€, pa kaki ležaji....bolš de menaš bat :winkiss:

Sm mal gledal zapiske (zapisoval sem si kilometre in porebljen bencin) in sm ugotovu de mi pije 12.2l/100 :eek: Kaj sam meni tok pije al je normalno (je pa starejši mito z 30KM)?

Roko na srce, prznam matematiko mam samo 2 :worship:...se je tudi meni zdelo polhno, pa sem še enkrat uporabil svoje znanje matematike in ugotovil de mi pije 7.5-8l :OK:

Popravljeno . Popravil _luke_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Zanima me kje na štajerskem( Maribor, Ptuj) je kakšen pooblaščeni servis za cagive? Ne najdem nič v tej temi ker je preveč vsebine.

Hvala za odgovore in lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud 12.2 bi ti lahko piu zakaj pa ne...sam to pomen da bi ga res skoz ožemu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje js sm meu mal vec kokr pou tanka pa sm ga od kamnka pa do vrhnke skoz teru napovno...pol mi je pa na vrhnki zmankal benza 500 metrou pred bencinsko haha mal mi je blo beeed ja:D:D sam okj smo prezvel:P tko da zdej si pa preracunite kok km je od kamnka do vrhnke pa kok je blo to benza blo ga je pa mal vec k pou se prau ene 6-8 litrou :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje js sm meu mal vec kokr pou tanka pa sm ga od kamnka pa do vrhnke skoz teru napovno...pol mi je pa na vrhnki zmankal benza 500 metrou pred bencinsko haha mal mi je blo beeed ja:D:D sam okj smo prezvel:P tko da zdej si pa preracunite kok km je od kamnka do vrhnke pa kok je blo to benza blo ga je pa mal vec k pou se prau ene 6-8 litrou :whistle: :whistle: :whistle:

In pol sva tebe pa orazma čakala ne vem kok časa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In pol sva tebe pa orazma čakala ne vem kok časa :D

*haha sam res ups ane...pol pa se predn sva najdla do ke hehe uff...Pol pa se nismo odkril napake...sva ubistvu brez veze hodila ke u une route(reesko) hehe :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Roki a zj si pa kr tkole zajeban moderator ratu al kaj ;) opla of topic

ps: mam eno težavo pr mitotu (kontra frtajlung kapa) mi nagaja! a kdo we kako bi to popravu?

Lp

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roki a zj si pa kr tkole zajeban moderator ratu al kaj ;) opla of topic

ps: mam eno težavo pr mitotu (kontra frtajlung kapa) mi nagaja! a kdo we kako bi to popravu?

Lp

:worship:

Ohoho kdo se je oglasu,hehe.Kje si legenda.Mal je pa treba bit zajeban,čene nč ne ubogajo,hehe :evilgrin:

Kva za fak pomen frtajlung? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a misles ferklajdung hahah :))

ce pa cinspula...pa zamenej

Popravljeno . Popravil Im_a_ridah
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Zanima me kje na štajerskem( Maribor, Ptuj) je kakšen pooblaščeni servis za cagive? Ne najdem nič v tej temi ker je preveč vsebine.

Hvala za odgovore in lep pozdrav

Cagiva dealers and importers found in SLOVENIA

Agromix d.o.o Ljubno 29 4244 - Podnart () - SLOVENIA Email: langus.motocenter@s5.net Web: http://www.langus-motocenter.com

Gil Motosport k.d. Balanticeva Ulica 1 1234 - Menges () - SLOVENIA Tel.: 0 41643025 Email: gilmotosport@siol.net Web: http://www.gilmotosport.com

Moto Center Klekl Ulica Jusa Kramarja 005 9000 - Murska Sobota () - SLOVENIA

TMR - Trogvina in Servis Marno 045 Marno 1431 - Dol pri Hrastniku () - SLOVENIA

Yogi Moto Center d.o.o Prelska 021 b 3320 - Velenje () - SLOVENIA

Zupin Moto-Sport d.o.o Lemberg 48 3241 - Podplat () - SLOVENIA Tel.: 0051 304 794 Email: husky.moto.park@siol.net

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej je kle en problem...jst ta regler iščem in nima ga ne koci, reesko, čamac,.... kdo ga pol ima? Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej je kle en problem...jst ta regler iščem in nima ga ne koci, reesko, čamac,.... kdo ga pol ima? Hvala

regler je bil moj, sem ga dal naprej in nimam pojma kje je končal, tako da ti ne morem pomagati :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam še ena stvar...delam na projektu ´´R1 avspuh na mitka ´´, bomo vidli če kej uspe :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam še ena stvar...delam na projektu ´´R1 avspuh na mitka ´´, bomo vidli če kej uspe :krneki:

katastrofa ker boš vse zajebal... raje si malo preberi kaj o delovanju dvotaktnika, resonanci, dušilcih in podobno ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

katastrofa ker boš vse zajebal... raje si malo preberi kaj o delovanju dvotaktnika, resonanci, dušilcih in podobno ;)

Hehe, nism jst običn krnekdo :naughty:. Mi strojniki smo strokovnjaki :ninja: . Glede delovanja dvotaktnika, resonance, dušilcev pa kr nekaj vem kr delam amvpuhe za 2t skor serisko :yea1:...no ne več... gre samo za izgled, notranjost lonca je čisto izpraznjena...brez skrbi :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, nism jst običn krnekdo :naughty:. Mi strojniki smo strokovnjaki :ninja: . Glede delovanja dvotaktnika, resonance, dušilcev pa kr nekaj vem kr delam amvpuhe za 2t skor serisko :yea1:...no ne več... gre samo za izgled, notranjost lonca je čisto izpraznjena...brez skrbi :worship:

a študiraš strojništvo? jaz tudi grem drugo leto :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, nism jst običn krnekdo :naughty: . Mi strojniki smo strokovnjaki :ninja: . Glede delovanja dvotaktnika, resonance, dušilcev pa kr nekaj vem kr delam amvpuhe za 2t skor serisko :yea1: ...no ne več... gre samo za izgled, notranjost lonca je čisto izpraznjena...brez skrbi :worship:

kak se to lepo čuje :P čamac kam greš študirat .. lj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, nism jst običn krnekdo :naughty:. Mi strojniki smo strokovnjaki :ninja: . Glede delovanja dvotaktnika, resonance, dušilcev pa kr nekaj vem kr delam amvpuhe za 2t skor serisko :yea1:...no ne več... gre samo za izgled, notranjost lonca je čisto izpraznjena...brez skrbi :worship:

pol ce bi ti vedu kej o 2t avspuh nebi govoru takih debilizmov kot je R1 izpuh na mitotu :slap: :slap: :slap:

CE bi kej vedu bi vedu da na pretok plinov vpliva tudi dusilec. in prevelik to vsekakor zajebe :kva2: :yea1: :krneki: :naughty: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti narišm de boš razumu, kr vidm de ti ni jasno....

No nej se javi grešna duša k ma regler... :whistle:

Popravljeno . Popravil _luke_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bom čez 2 let na strojnmu faks u LJ... a kdo od tukej ke hod al kako? :whistle:

jst bom septembra začeu :D

aja DejaVu je 3tji letnik strojne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol ce bi ti vedu kej o 2t avspuh nebi govoru takih debilizmov kot je R1 izpuh na mitotu :slap: :slap: :slap:

CE bi kej vedu bi vedu da na pretok plinov vpliva tudi dusilec. in prevelik to vsekakor zajebe :kva2: :yea1: :krneki: :naughty: :worship:

to je sigurn res...

je meu tud un cagivamito en tak bomba ror gor na mitotu na home made narjen... okej dru se je že... sam tist mito ni pa drgač nkamor šu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!