Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Kaj ti narišm de boš razumu, kr vidm de ti ni jasno....

No nej se javi grešna duša k ma regler... :whistle:

ti boš s tole svojo logiko bolj mal narisu...

aja pa tist kar sem prejle napisu so besede nekoga k ti je lahko k kip bude doma v sobi :worship:

tko da ne govor bedarij k nisi prvi ne zadni. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je sigurn res...

je meu tud un cagivamito en tak bomba ror gor na mitotu na home made narjen... okej dru se je že... sam tist mito ni pa drgač nkamor šu :)

ja sej tud ni za pričakovat, da bi 125-ka sploh kej šla...so izjeme, k pa tud ne delajo glih kej dolg... :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej tud ni za pričakovat, da bi 125-ka sploh kej šla...so izjeme, k pa tud ne delajo glih kej dolg... :huh:

od denzija 125ka(mito 7speed) je šla K PRASICA..vse original...mela je pa gladko čez 50k km pa nikol zariban ne nč ;)

pač je eden redkih motorjev da so ga čuval...ostale s(m)o pa vse zjebal...

čak da pride zdej matic...ti bo povedu kako gre njemu PO LUFTU pa nikol nč crknil :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj pa je te on delau.. da ni nikol zaribalo.. :)

u garaži ga je občudoval...pa 2x na leto se je pelu, da je mal prah z njega spihal... :P :lol: krompira ma ni kej...jst bi ga tud mogu kej met, ne pa da več k rihtam, slabš je... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u garaži ga je občudoval...pa 2x na leto se je pelu, da je mal prah z njega spihal... :P :lol: krompira ma ni kej...jst bi ga tud mogu kej met, ne pa da več k rihtam, slabš je... :devil:

več k 50k km? to je zate stati v garaži? hehe fante boš mogu še mal žgancev pojest da boš vedu kok je to 50k km + ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od denzija 125ka(mito 7speed) je šla K PRASICA..vse original...mela je pa gladko čez 50k km pa nikol zariban ne nč ;)

pač je eden redkih motorjev da so ga čuval...ostale s(m)o pa vse zjebal...

čak da pride zdej matic...ti bo povedu kako gre njemu PO LUFTU pa nikol nč crknil :naughty:

haha moja tud lepo dela ahahahahaha

ti luke pa prvo preglej cinspulo :winkiss: ....mislm sej nevem kasn problem mas sam v mojm primeru ni filal akumulatorja pa sm probu reglrje menat pa use pa ni nc upalilo pol smo pa previl cinspulo zdej pa dela k suza thanks gOOOd hehe :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

več k 50k km? to je zate stati v garaži? hehe fante boš mogu še mal žgancev pojest da boš vedu kok je to 50k km + ;)

dobr vem kok km je to...sm mal sm se pošalu :lol: ...sicr pa ne jem žgancev, pa se znam še zmer mal pošalt, ti jih pa očito velik poješ, pa še zmer ne štekaš for... :angry:

Popravljeno . Popravil JFinK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr vem kok km je to...sm mal sm se pošalu :lol: ...sicr pa ne jem žgancev, pa se znam še zmer mal pošalt, ti jih pa očito velik poješ, pa še zmer ne štekaš for... :angry:

eeee dobr pol :P

ti se sam voz :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za dovoljenje :winkiss: ...se bom z veseljem furu...sm najprej je treba motor uštimat... :closedeyes:

poznam enga majstra za rs-e...lj-bežigrad

use odlično popedena :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poznam enga majstra za rs-e...lj-bežigrad

use odlično popedena :worship:

ubistvu bi res rabu... sploh za un ležaj pr ojnci, k ga mal serje...mi je že 2x ribnu zart tega :headbang: a se on tko mal za hobi ukvarja, al ma prov firmo (nebi rad glih nevem kok velik plačvov)?? a je zlo zanesliv?? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ubistvu bi res rabu... sploh za un ležaj pr ojnci, k ga mal serje...mi je že 2x ribnu zart tega :headbang: a se on tko mal za hobi ukvarja, al ma prov firmo (nebi rad glih nevem kok velik plačvov)?? a je zlo zanesliv?? :unsure:

za hobi, za hobi

sej je kle na MSju...v temi od rs-e upraši kdo je to...je fajn poba :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za hobi, za hobi

sej je kle na MSju...v temi od rs-e upraši kdo je to...je fajn poba :worship:

jernej?? bom še vidu...fotr ma tud enga sodelovca, nej bi že od mejhnga motorje rihtu..., sm zdej je meu nesrečo (baje use dobr z njem), pa ne vem, a bi kmal zrihtu al ne...pride fotr dons domov, pa ga bom mal uprašu... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fukc off ristić

kaj je blo narobe?človek te pohvali..pol pa tko ;)

c-c-c

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti boš s tole svojo logiko bolj mal narisu...

aja pa tist kar sem prejle napisu so besede nekoga k ti je lahko k kip bude doma v sobi :worship:

tko da ne govor bedarij k nisi prvi ne zadni. :winkiss:

Morm pojasnt, kr nebom mogu sptat :OK:

Cevka ki pride na koncu končnega konusa se imenuje stinger (je do kle jasno?)...jst mam to cevko spelano od omenjenega konusa do samega konca izpušnega lonca OD R1. Lonec je samo za lepše videt?! Sm probal čimbolj nakratko povedat in upam de ti je jasno? PA PRAŠEJ TEGA TVOJGA KIPCA BUDO ČE MAM PROV :winkiss: Pa brez zamere :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sm pozabu prašat če bi se najdu kdo tok prjazn de mi menal dokumente 11kW za moje z 23kW ker mam premalo dnarja za novo kazen plačat :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sm pozabu prašat če bi se najdu kdo tok prjazn de mi menal dokumente 11kW za moje z 23kW ker mam premalo dnarja za novo kazen plačat :headbang:

a številko okvirja boš pa z edigsom popravu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a številko okvirja boš pa z edigsom popravu :)

ja fant misli da zadeve lavfajo tako kot v risanki :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od denzija 125ka(mito 7speed) je šla K PRASICA..vse original...mela je pa gladko čez 50k km pa nikol zariban ne nč ;)

pač je eden redkih motorjev da so ga čuval...ostale s(m)o pa vse zjebal...

čak da pride zdej matic...ti bo povedu kako gre njemu PO LUFTU pa nikol nč crknil :naughty:

jurcek, nikoli ni sla po luftu. gre samo 145 in sem ponosen na to! :worship:

Morm pojasnt, kr nebom mogu sptat :OK:

Cevka ki pride na koncu končnega konusa se imenuje stinger (je do kle jasno?)...jst mam to cevko spelano od omenjenega konusa do samega konca izpušnega lonca OD R1. Lonec je samo za lepše videt?! Sm probal čimbolj nakratko povedat in upam de ti je jasno? PA PRAŠEJ TEGA TVOJGA KIPCA BUDO ČE MAM PROV :winkiss: Pa brez zamere :worship:

aja ce je pa sam za better look pol pa ja... razumem ja. tko bi šlo. čeprov spet pa nimajo 2t za džabe tok kratke dušilce. če bi ti to cevko tok dolg napelu...

Popravljeno . Popravil FlamE#7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jurcek, nikoli ni sla po luftu. gre samo 145 in sem ponosen na to! :worship:

hihi kako si smešen dons :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!