Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

a številko okvirja boš pa z edigsom popravu :)

Seriska je še najmanjši problem...na tehničnem mi jo niso pogledali še nkol. Pol bi kdo menal? :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seriska je še najmanjši problem...na tehničnem mi jo niso pogledali še nkol. Pol bi kdo menal? :worship:

zanimivo... meni se je obesil na zavore, luči, žmiguce in si še 2 min uzel za use serijske

aja drgač pa piše serijska tud v prometni katero ti lahko policaj ko te ustavi preveri (ok večina to ne dela... se strinjam)

ampak predstavlji si da bi pogledal :naughty: :naughty: bo mislu da maš ukraden motor... pol pa dokaži da je tvoj :D

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah sej ne rabš originalnih, ker take boš težko dobil oz. ne verjamem da jih sploh boš drugje kot če v firmi naročiš......pejt v merkur al pa kovinarja pa si zber ene lepe pa bo, tko sm tut jst naredu, pa je ful dobr zgledalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja glede vijaku je blo z mano tko...kupm nove plastike pa vijaku nism meu. Je reku de to se da dobit org. u italiji! Jst vsa happy

pa mi drugič res prense samo en viajk ker je en sam stal 3.5€. Pol sm jih kupu kar ene inox na tak inbus kokr je večina vijakov na motorju.

Glede seriske, pr meni seriske sploh niso vidne ker so tastare plastike in grejo čez grušt. On pa tudi nima pravice plastik dol jemat :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha to si ti rekel, njegova dolžnost je da na tehničnem pogleda skladnost številk na gištelu in v prometni/homologaciji, tako da lahko tut plastike dol pobere če hoče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha to si ti rekel, njegova dolžnost je da na tehničnem pogleda skladnost številk na gištelu in v prometni/homologaciji, tako da lahko tut plastike dol pobere če hoče

Sej nism mislu na tehničnem ampak polcaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej nism mislu na tehničnem ampak polcaj...

tud polcaj ti jih lahko pobere dol.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah sej ne rabš originalnih, ker take boš težko dobil oz. ne verjamem da jih sploh boš drugje kot če v firmi naročiš......pejt v merkur al pa kovinarja pa si zber ene lepe pa bo, tko sm tut jst naredu, pa je ful dobr zgledalo

ja sj maš prov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kdo pove ko ma mitota, če se zajle za gas in kuplongo pogosto trgajo..

tnx Lp :whistle: :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kdo pove ko ma mitota, če se zajle za gas in kuplongo pogosto trgajo..

tnx Lp :whistle: :alien1:

ti lohk tud jst povem

Ne, ne trgajo se pogosto... oz. če skrbiš za zajle je lahko njihova življenska doba zeeeloooo dolga :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kdo pove ko ma mitota, če se zajle za gas in kuplongo pogosto trgajo..

tnx Lp :whistle: :alien1:

men se za kuplengo skus trga... jao preveč šaltam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se ni še nkol strgala...sam grem vseeno namazat :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma k da je važn, sam da neki je, zard mene daš lohk tud svinjsko mast gor. Učash jo jest mal z WD našpricam kdaj pa eno catrol mast gor dam

Popravljeno . Popravil _LuX_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nek za tiste ku vam noče polnt aku. ........ jst sm vse razdru zložu, neče....pol pa sm ugotovu da so bli kontakti preslabi tam na uni škatlci (stikalo za vžig) tam poleg varovalk in stikala za žmigle je. Mal sm pobrusu, z mastjo namazal in je polno. Zdej sm mojga pofixal in prjatlovga.... nemorš verjet :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa avspuh od R1 sm djal gor. Zgleda ko 1000cc, dokler ga ne vžgeš in slišiš spet isto žalost (tingtingting) :yea1:. Zvok ni nič bolj glasen od prej samo malo bolj globok :worship:

Pa slikco bom prlimal, sam bom počakal lepo vremce!

Popravljeno . Popravil _luke_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa avspuh od R1 sm djal gor. Zgleda ko 1000cc, dokler ga ne vžgeš in slišiš spet isto žalost (tingtingting) :yea1:. Zvok ni nič bolj glasen od prej samo malo bolj globok :worship:

amaterji bodo res nasedl pa uni čefruji k use verjamejo.

Dej no mer to je še zmer 125ccm in da bi jst tale tvoj moped vidu bi mi polepšu dan ker bi se pomojem cel dan valju od smeha :D. 2t ni narjen da boš ti neke take tuninge delov... mi veliko lepš deluje tist mali auspuh pa da se dere k prasica... drgač pa boš samo tiste ko nimajo pojma napacou da je 1000ccm.

Motor je ozk k pizda, ma 1 disk spredi, gume so kr gumice napravm 1000ccm, da o števcih max 220 ne govorim, pa o tem ima ducati tega letnika auspuhe samo pod zicom... no ja ko ga pa užgeš bo pa za tabo folk gledu ampak ne od presenečenja, ampak od tega: "WTF??!!" ;)

pa ne spet o tem da je malo bolj globok no... eno je to kar je jimiboni naredu ko je dou 2 dušilca skup pa auspuh pod zic... tist je pa res umetnost :worship:

no ja tega nism vidu ampak sm 110% da zgleda bolj bedast kot original auspuh...

that`s just my opinion :)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ma vsak svoj okus .. naj ma tak če mu paše ne :) ne mu zbijat morale :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ma vsak svoj okus .. naj ma tak če mu paše ne :) ne mu zbijat morale :closedeyes:

haha sam res jernejci ne mu zbijat morale hehe :worship: :worship: ti si dou to ze cez on pa se ne hehe sam sej bo kmal vidu da se to nesplaca oz da smesn zgleda...dusilc premera 10 15 cm krivine pa 1 cm hehe zdej se pa pustau pred cebulo pa se zjoki haha a'š kr take :whistle: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amaterji bodo res nasedl pa uni čefruji k use verjamejo.

Dej no mer to je še zmer 125ccm in da bi jst tale tvoj moped vidu bi mi polepšu dan ker bi se pomojem cel dan valju od smeha :D. 2t ni narjen da boš ti neke take tuninge delov... mi veliko lepš deluje tist mali auspuh pa da se dere k prasica... drgač pa boš samo tiste ko nimajo pojma napacou da je 1000ccm.

Motor je ozk k pizda, ma 1 disk spredi, gume so kr gumice napravm 1000ccm, da o števcih max 220 ne govorim, pa o tem ima ducati tega letnika auspuhe samo pod zicom... no ja ko ga pa užgeš bo pa za tabo folk gledu ampak ne od presenečenja, ampak od tega: "WTF??!!" ;)

pa ne spet o tem da je malo bolj globok no... eno je to kar je jimiboni naredu ko je dou 2 dušilca skup pa auspuh pod zic... tist je pa res umetnost :worship:

no ja tega nism vidu ampak sm 110% da zgleda bolj bedast kot original auspuh...

that`s just my opinion :)

Mava midva kak problem al kaj? :hmm: Lej jst morm trpet na 125-250ccm še 2 leti?! Zakaj se bi pol vozu z enim motorjm ki mi je zlo všeč, sam avspuha pa res nism mogu videt???? Bil je kot piščalka (fi60) in me je motu tko de nemorm povedat!!

Sam še nek k si pravu od nekih čefurju...me na ridah pride en mož prašat če je to 1000ccm ducati? in de ma zlo dobr glas sam ga mal spominja na 2t???? Jst sm dol padu :cry: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mava midva kak problem al kaj? :hmm: Lej jst morm trpet na 125-250ccm še 2 leti?! Zakaj se bi pol vozu z enim motorjm ki mi je zlo všeč, sam avspuha pa res nism mogu videt???? Bil je kot piščalka (fi60) in me je motu tko de nemorm povedat!!

Sam še nek k si pravu od nekih čefurju...me na ridah pride en mož prašat če je to 1000ccm ducati? in de ma zlo dobr glas sam ga mal spominja na 2t???? Jst sm dol padu :cry: :lol1:

tist tanek auspuh je d best B)

no ja sej pravm pač idijoti nasedejo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!