Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Pa avspuh od R1 sm djal gor. Zgleda ko 1000cc, dokler ga ne vžgeš in slišiš spet isto žalost (tingtingting) :yea1:. Zvok ni nič bolj glasen od prej samo malo bolj globok :worship:

Pa slikco bom prlimal, sam bom počakal lepo vremce!

ni žalost. to je sweet 2T sound :)

prpopej slikce :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam še nek k si pravu od nekih čefurju...me na ridah pride en mož prašat če je to 1000ccm ducati? in de ma zlo dobr glas sam ga mal spominja na 2t???? Jst sm dol padu :cry: :lol1:

No to je ciz res ane... men je enkrat v domzalah pr jurcku reku ce je to ducati pa sm meu original izpuh gor...un gospod je biu pa s hayabuso top oprema no uglaunm zgledu je taprau motorist ne pa pac kr en pa mi je ujavu to...tko da nimas lih prou glede tega jernejci. :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to je ciz res ane... men je enkrat v domzalah pr jurcku reku ce je to ducati pa sm meu original izpuh gor...un gospod je biu pa s hayabuso top oprema no uglaunm zgledu je taprau motorist ne pa pac kr en pa mi je ujavu to...tko da nimas lih prou glede tega jernejci. :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

a če ma pa hayabuso pa top opremo pa pomen da neki velja

:worship: :worship: :worship:

:slap: :lol1: :lol1: :lol1: Tist k cagivo za ducatija zamenja je pa res taprav kreten, ampak to čist res :slap:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a če ma pa hayabuso pa top opremo pa pomen da neki velja

:worship: :worship: :worship:

:slap: :lol1: :lol1: :lol1: Tist k cagivo za ducatija zamenja je pa res taprav kreten, ampak to čist res :slap:

hja najbrz si kr usak nekup hayabuse + opremo za 1000...€ ane

...glede keretena se cist strinjam hehe sej js sm se unmu fotru kr zasmeju ke v glavo haha sam okj mas tud take nOObe :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to je ciz res ane... men je enkrat v domzalah pr jurcku reku ce je to ducati pa sm meu original izpuh gor...un gospod je biu pa s hayabuso top oprema no uglaunm zgledu je taprau motorist ne pa pac kr en pa mi je ujavu to...tko da nimas lih prou glede tega jernejci. :winkiss: :winkiss: :winkiss: :winkiss:

a je bla ta hayabusa modro siva :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je bla ta hayabusa modro siva :lol1:

ej nevem res kasna je bla hehe... sam bli so smehi... ceprou ja zdi se mi ja da je bla belo modro siva sam nism shur :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej nevem res kasna je bla hehe... sam bli so smehi... ceprou ja zdi se mi ja da je bla belo modro siva sam nism shur :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Mah če je bla, je drugač ta model k jo ma res mal smotan...je že enkrat na bledu neki pametvov od gizmota kolegu o tzrki :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej s tapravga kota na zlo deleč res ne ločiš novejšga mitota (ki je podobn ducatiju) :rolleyes:. Slik še ne bo ker čakam de bo sonce da ga slikam kot se šika :worship: Zdej pa na nek sneg kaže :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej s tapravga kota na zlo deleč res ne ločiš novejšga mitota (ki je podobn ducatiju) :rolleyes:. Slik še ne bo ker čakam de bo sonce da ga slikam kot se šika :worship: Zdej pa na nek sneg kaže :krneki:

dej kere bedne pokas clouk sliki ga pa napopi slike kaj te bk kasno je vreme... Em kere pokas model tanajnovejsi mito ni niti mal podobn ducatiju :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej kere bedne pokas clouk sliki ga pa napopi slike kaj te bk kasno je vreme... Em kere pokas model tanajnovejsi mito ni niti mal podobn ducatiju :winkiss:

No ne prov tanov. Jst govorim tanov mitotm ki so letnik 94+, ker mam jst tastarga :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ne prov tanov. Jst govorim tanov mitotm ki so letnik 94+, ker mam jst tastarga :D

aham...anyway sliki pa napopi da vidmo tega oldtajmrja hehe hec hec=P le pazi zahrbtni so mitoti :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti meni oldtimer :yea1: Mi bi mogli skup držat?!

Sklikal sm sam kot pravm ni tapravo :krneki:

post-12955-1204827616_thumb.jpg

Pa prosm brez komentarjov :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti meni oldtimer :yea1: Mi bi mogli skup držat?!

Sklikal sm sam kot pravm ni tapravo :krneki:

post-12955-1204827616_thumb.jpg

Pa prosm brez komentarjov :worship:

ja drugač kr dobr tole zgleda :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti meni oldtimer :yea1: Mi bi mogli skup držat?!

Sklikal sm sam kot pravm ni tapravo :krneki:

post-12955-1204827616_thumb.jpg

Pa prosm brez komentarjov :worship:

brez zamere, ampak tak auspuh mu ravno ne paše najbol :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa prosm brez komentarjov :worship:

usen bomo komentiral :D

zgleda kr fajn :) sam kestl ni taprave barve.. mal preved izstopa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja drugač kr dobr tole zgleda :)

ti sam gumce so mal presvoh... oklep je ornk avpsuh je ornk pol pa vids gumce pa niso ornk...

nekak k tastara aprilia rs50

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti sam gumce so mal presvoh... oklep je ornk avpsuh je ornk pol pa vids gumce pa niso ornk...

nekak k tastara aprilia rs50

pač obične mere za 125ccm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti meni oldtimer :yea1: Mi bi mogli skup držat?!

Sklikal sm sam kot pravm ni tapravo :krneki:

post-12955-1204827616_thumb.jpg

Pa prosm brez komentarjov :worship:

...jaja brez komentarjou res negre=P sej drzimo skupi mal sm se pohecu=P=P... No ja no tale lonc je res mal prevelik...pa tale kestl je tud tko mal crna hum hum mogl bi bit use v isti barvi :whistle: :whistle: :whistle: drgac pa sam da je teb usec...js se tud neozeram na mnenja drugih tko da...GO LIKE WIND :krneki: :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!