Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Ja glede gume...pa sej je 160 zadej? Za 125cc je to še preveč (ko jih bom menjaval mislim gor djat 150, ker mal ketna prjamle ob rob gume). Sej ta mito je bil včasih cel črn (ghost rider sm biw :winkiss:), to je blo pred prometno :whistle: . Meni se barva kr dopade... Aja, sam zanima me kaj sploh je KESTL? Če je to lonc ga itaq mam namen pobarvat v črno :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja glede gume...pa sej je 160 zadej? Za 125cc je to še preveč (ko jih bom menjaval mislim gor djat 150, ker mal ketna prjamle ob rob gume). Sej ta mito je bil včasih cel črn (ghost rider sm biw :winkiss:), to je blo pred prometno :whistle: . Meni se barva kr dopade... Aja, sam zanima me kaj sploh je KESTL? Če je to lonc ga itaq mam namen pobarvat v črno :krneki:

kesl = tank = posoda za gorivo

Lonca pa res ne barvat v črno, ker bo grd.

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam de še sneg skidajo, pa to sej veš :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo že kdaj probal NGK IRIDIUM ali DENSO IRIDIUM svečko na mitotu? Jst jo moram mzenjat pa nevem katero naj vzamem!? Pa se sploh kej pozna na moči če je iridium al navadna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pazi na oznake za tople in hladne svečke... najbolše da pogledaš v kak katalog ko majo napisane oznake gor katere so kere..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za denso pa jih je kar nekaj na izbiro: Link Tukej je 5 različnih svečk!

Na NGK strani pa samo za letnike od 01-03?! Likn

Če gledaš kode pri denso vidiš de imajo od 90-99 eno kodo, naprej pa drugo. Pomoje so drugačne svečke ker so 7speed močnejši in je sigurno kaka razlika...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NGK svečke imajo odlične lastnosti, svečka se lahko prižge več kot 9000 krat v minuti, kar pomeni več kot 150 krat v sekundi.

Ja... motor se pa vrti na 12k :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem vsem NGK-jevcem, kr sm bluzu de ne svečk za mitote pod 02. Samo na njihovi strani jih ni v knigi pa so. Če koga zanima je NGK Iridium za vse mitote enaka (enake oznake), navadne svečke so pa različne (po kilovatih). Drgač pa sm jst dal za iridium 18€!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej svecke pod 10 eur nimajo za burek... :) jest sm jih meu za 7 jurjev+ :)

denji mi je pomoje taprvo tako prnesu :)

Ja kake svečke pa so to ble.. NGK PlatinGold9 al kaj :D (joke)

ki pa si jih dobo, da še jaz dam to not ;) , pa razlike so ble kake

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma to niti nima veze pr performancih sam pr bl ucinkovitem izgorevanju (zato pa jst porabm z ilidrium svecko denso 0.5L manj kot z isto bolj vročo svečko*)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kakšna je poraba na sto :rolleyes:

rečmo slabih 8 pa še 1L ola na dobrih 500km :)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a jo kdo proda popraskano pa za mal dnarja

ne priporočam... ti povem da tista k je zlo spraskana itd. je tud mašina slaba... in pol boš imel strooške :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: ki jim ni videt konca.

Raj kupi pošlihtano zadev (recimo un tardeč z belo črto na zicu 2400€) ki je recimo res lepo ohranjen, ne pa neki zjahanga kupovat :)

to je moj nasvet ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!