Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

sm slišal da se v itliji dobijo za 300€ . a kdo ve če je to res :rolleyes:

se ja...

letnik 90 totalno razbit pa brez gum in mašine...

prevod: samo papirje kupš od motorja

(pa vidm da si z neke vasi in si slišal v gostilni kako sta se 2 kmeta pogovarjala da njujn prjatu ma sošolca k ma best frenda k je kupu v italiji mitota k gre 250 v 8 prestavi pa samo za 300€)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako se govori je smo podrsan (paden) in papirji

se bom še pozanimal

no, ti še jaz povem, da je to nemogoče. cene so enake kot tu, če ne verjameš pa poglej po ITA oglasnikih ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rečmo slabih 8 pa še 1L ola na dobrih 500km :)

Amm 1 L na dobrih 500km?? a-a mal prevec si reku litr pokur na jurja pa se to ne =P :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morm rečt de je opazt razliko z iridium svečo...lepše dela na minimumu, bolše vleče :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm 1 L na dobrih 500km?? a-a mal prevec si reku litr pokur na jurja pa se to ne =P :whistle: :whistle: :whistle:

Ej tuki ma pa Đeri prov, k res na 500km je tut men kuru liter olja, pa večini ostalih tut...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm 1 L na dobrih 500km?? a-a mal prevec si reku litr pokur na jurja pa se to ne =P :whistle: :whistle: :whistle:

haha sam ne jokat pol k bo mašina grabt začela :) ----> ;) ---------> :cry: --------> :cry: -------> pol pa jebemti mitote sama jajca :angry: --------> :headbang:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej tuki ma pa Đeri prov, k res na 500km je tut men kuru liter olja, pa večini ostalih tut...

res je :) tut men prbližn na 500km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mito (IT) = myth (ANG) = mit (SLO)

Aja če kdo kupuje mitota, se res splača kupiti mojega bivšega (tistega na avto netu z belo črto po sredini sedeža), motor je zdaj res bomba... ima pa nov bat, tesnila,... pa naštelan fergazer in teče motor še boljše kot je tekel meni ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mito (IT) = myth (ANG) = mit (SLO)

Aja če kdo kupuje mitota, se res splača kupiti mojega bivšega (tistega na avto netu z belo črto po sredini sedeža), motor je zdaj res bomba... ima pa nov bat, tesnila,... pa naštelan fergazer in teče motor še boljše kot je tekel meni ;)

tega mam js v mislih.. ker več dnarja nimam.. prodam RSko, pa dam mal keša še zravn, pa mam mitota :P

kok pa kj leti tole sploh? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega mam js v mislih.. ker več dnarja nimam.. prodam RSko, pa dam mal keša še zravn, pa mam mitota :P

kok pa kj leti tole sploh? :D

Meni je šel po števcu med 170 in 185 (170 kar hitro, v lepih pogojih 180, če maš srečo pa po možnosti kaj naklona 185 :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je šel po števcu med 170 in 185 (170 kar hitro, v lepih pogojih 180, če maš srečo pa po možnosti kaj naklona 185 :) )

po števcu s četrto 145 :whistle: (7speed)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to so kr realni podatki...meni gre v četrti 11k obratov po števcu 140. Kok obratov pa si ti rabu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega mam js v mislih.. ker več dnarja nimam.. prodam RSko, pa dam mal keša še zravn, pa mam mitota :P

kok pa kj leti tole sploh? :D

izdajica :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja je treba oboje sprobat...sam tok da veš, zdej greš na bolše :yes: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!