Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Ja to so kr realni podatki...meni gre v četrti 11k obratov po števcu 140. Kok obratov pa si ti rabu?

za obrate ti pa nebi vedu povedat luke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja je treba oboje sprobat...sam tok da veš, zdej greš na bolše :yes: :D

ali pa na slabše :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pismo je s5 mitotov na avtoonet

enga bi js nabavu.. ampak me noben ne pritegne preveč. :D oz. me pritegne tist od čamaca, ampak je predrg :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan!

Kej ma kdo tisto majhno flaškico za olje od žlajfa( pri bateriji) za prodat....mi je odletu pokrovček :rolleyes:

Al veste za kako dobro alternativo. Ne v stilu najlon pa lastika. Thx.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. mam pa en uprašane :) kok pa je kj razlike med mitotam 6 pa 7 speed? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah sej.... 7 speed mito če je v dobri formi gre 200 po števcu.. čamčijev 6 speed pa je tut bil v dobri formi pa je šov 180 al kolko že....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. mam pa en uprašane :) kok pa je kj razlike med mitotam 6 pa 7 speed? :)

7speeda uzem..pa čimcenejšga kup..ker boš tko al tko mogu use zamenat..na konc se pa itak usi prodajo za 2500€ (+ - 100€) pa al je 98 letnik al pa 2004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam tut raje onega za 1800 al kolk je, ko je še cel orginal.... in pol če kaj crkne maš 600€komot za komplet generalko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam tut raje onega za 1800 al kolk je, ko je še cel orginal.... in pol če kaj crkne maš 600€komot za komplet generalko

točno to...

edino kar sm jst dobrga naredu pr mitotu je to da sm kupu ga za 450k bSiT...čeprav takrt je biu itak edini gor :P zdej jih je pa kr velik ratal

ugl kup enga čimcenej pa ga pobarvi za 200€ pa 500€ generalka..pa si zmagu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res ne vem zakaj barvajo u take glupe barve???? Sm tudi že enkrat enga zasledu ku je mel 2/3 plastik rdečih,1/3 pa florescentno rumenih. Ta ma enih kilometru polhno in ne omenja nč menjave laežajev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je poceni ja, potrebno pa bi ga res bilo špricnit v nekaj lepega in lepo polepit z nalepkami pa tut kakšne gume nove ne bi škodile itd... še vedno je kr poceni, če motor lepo laufa :) Lahko pa računaš na kakšne težave, motor je vseeno star 12 let...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo od vas kaj izkušenj z foljami za zatemnitev vezirja.. ali pa da je najdel kako temo o tem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lih k vizir omenjaš...mam nov zatemnjen vizir in mi čelada pade dol z motorja na kamnje :headbang: :headbang:...za popizdit. Mislim de je folja bolša ker je cenejša in še vizir ščiti pred praskami! (moje mnenje je blo prej drugačno :D)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo od vas kaj izkušenj z foljami za zatemnitev vezirja.. ali pa da je najdel kako temo o tem..

Ja, s črnim vizirjem, ne folijo.

Na kratko, vse je fa*in temno in močno odsvetujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst pa mislim de je zatemnjen vizir kar vredi stvar, ker ko ti enkrat sonce prbije naravnost v oči ne vidiš nč, tko pa komot gledaš u sonce. Res da je mal bol temno ni pa kritično....

Jst bi potreboval elektroniko od ventila (nahaja se med rezervarjema od ola in vode), sam tisto škatlco če ma kdo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!