Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

Zdej prime zdej prime...še neki me zanima,a je to normalno da ga pri nizkih obratih(3000,4000) mori če gas do konca stisnem al je treba kej frgazer zrihtat?

lp

...za Cagivo je to absolutno normalno :grim ...verjem....pa naj uganem tm pr 6.000 obratih nekje začne mal cukat pol pr 8.000 pa butne .) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...za Cagivo je to absolutno normalno :grim ...verjem....pa naj uganem tm pr 6.000 obratih nekje začne mal cukat  pol pr 8.000 pa butne .)  :)

To je pa res ja!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma mogoce kdo vijak tak cudn k pride cez sprednje ploscice pr mitotu letnik 91.ma na zacetku navoj pa na imbus je na konc pa v spico. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma mogoce kdo vijak tak cudn k pride cez sprednje ploscice pr mitotu letnik 91.ma na zacetku navoj pa na imbus je na konc pa v spico. :?

jest bi tut rabu ta vijak .... una butasta imbus lukne je tok fejk da je ze kr okrogla :> :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cagiva pač. Ne sam mal se zezam isto če se ne motm more met ta števc eno zajlo al vezje al nevem kaj mal poglej pod masko. Evo kok gre zablokerana Mito letnik 2000, 6 prestav k se neki kregamo pa me zanima?Ajde pa recimo da ma še brez blokade v auspuhu. Pa motor je že novejši z dellortom phbh 28.LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kok kej tankate olja na 10 litrov benza, tisti ki sami delate mesanico. Js ga dam cerka 2dc na 10l, olje je pa tts. Kaj kej mislte o tem, a je to dobra mesanca?

lp

Popravljeno . Popravil kaduza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A  bi kdo vedu zakaj mi ne dela stevec za temperaturo?? Mal se dvigne, za milimeter, pol pa nc vec. :?

Tak motor sem mel pred ene 7-8 leti. Mislim da maš za zamenjati termotipalo na hladilniku, tud jst sem to menjal :BUA: CAGIVA-ITA pač, je pa lep, pa še marsikdo te zamenja za DUČE :OK:

Popravljeno . Popravil CAPIROMZY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej full hud servis za motorje je v Sori pri Medvodah. Jest sm svojo hondo pelov k temu modelu p res ni velik računov,10k, pa dobr je naredu. Včasih je neki dirkov pa to zdj pa doma popravla, ma d.o.o.! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam en problemcic. k res tiscim gasa do konca in presaltam mi zagori lucka za olje pa takoj ugasne. a je to olje v menjalniku al pac olje za mesanco ? hvala :>

dguzelj hvala za info, bom se zapeljal tja. a je ksna tabla kje da bi se vidlo kje to je ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej full hud servis za motorje je v Sori pri Medvodah. Jest sm svojo hondo pelov k temu modelu p res ni velik računov,10k, pa dobr je naredu. Včasih je neki dirkov pa to zdj pa doma popravla, ma d.o.o.! :OK:

Ta mojstr je Gašper Čarman (041-516600), tud sam sem že bil pri njem-res faca.

Drugač je bil pa mislim da prvak v super stock pokalu če se ne motim.

IMAM DOBRE IZKUŠNJE Z NJIM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta mojstr je Gašper Čarman (041-516600), tud sam sem že bil pri njem-res faca.

Drugač je bil pa mislim da prvak v super stock pokalu če se ne motim.

IMAM DOBRE IZKUŠNJE Z NJIM

kok pa recimo bi dolg caku na dele, ce bi pr njemu menu bt pr mitotu letnik91?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok pa recimo bi dolg caku na dele, ce bi pr njemu menu bt pr mitotu letnik91?

Kliči gsm ki ga imaš v oklepaju :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš dobu del za cagivo bo iz italije ker v slo ni uvoznika. Se pravi če mehanik kej hod v italijo boš hmal dobu, sam v večini primerov ne hodjo (on ali njegovi znanci) tako pogosto v Ita, tko da se boš načakov ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am mam se en problem. no ja u bistvu je kr isti problem :> kupu sm olje za masino k je blo na minimum she mal nizje. tko da zdj mam olje povsod dovolj :> sam k se zavrti na 11k obratov+ MOCNO zaruzi masina .... tko da sm res cviknu. lucka za olje pa utripa kot ponorela v 1., 2., 3., prestavi v vseh ostalih pa samo ko presaltam ....

sj bi ga pelou k mehaniku pa ne upam, k nocm da mi ribne ...

pliz heup mi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj vem da sm zoprn :( am a mi lahko poveste ker olje tankate v motorje, ne un za mesanco delat? hvala :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne vem ej, jz sem mel v svoji PROTON olje ustrezne viskoznosti pa mi je motor čist normalno delal .)

Hmmm tist z lučko za olje pa ne vem čist točn kaj bi to lahko blo :hmm:

Zakva ga pa k Langusu ne pelješ,...sej maš bliz do Ljubnega,...pa tud on je bil oz. je še serviser za Cagive tud .) ....pa tud dele bi se dal najbrž pr njemu naročit...no vsaj jz sem vse dobu pr njemu kar sem rabil (leva ročka za sklopko,ketna in zobniki) :OK:

lp cagiva

P.S. edin eno slabo lastnost ma on,...zna se narest da boš neki časa čakal :grim ...mal ga morš preganjat pa težit po telefonu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ql bom hvala:> aja zdele sm prebral kaj sm napisou :>> motor/masina drugace pomeni menjalnik :>> no ja vsaj vem da morm prebrat kar napisem lol. my mistajk :> :afro1: :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko jaz vem je lucka za olje misljena za tisto olje v tanku za mesanco :blink: , vsaj pri vecini 2 takterjev je tak, kaj mas tank za olje(za mesanico) poln? kr ce nimas mozno pac, da ko prestavljas motor nekoliko cukne, pa nivo olja pade pod gladino tipala, pa ti pac gori lucka, nevem zakaj se zaj tolko sekiras za to .)

glede tega da masina spusca cudne zvoke, pa po moji logiki to nebi smelo bit povezano z lucko za olje, vrjetno je kaj drugega. glede olja za menjalnik - z motulom 5100 nimas kaj falit.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej full hud servis za motorje je v Sori pri Medvodah. Jest sm svojo hondo pelov k temu modelu p res ni velik računov,10k, pa dobr je naredu. Včasih je neki dirkov pa to zdj pa doma popravla, ma d.o.o.! :OK:

hja sam men je reku da je on samo za japonce :eek: :> :eek: za italjane pa nekak ni. to se je dobr slisal ja :grim :grim :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!