Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

jst sm meu z notranje strani plastike tako umazane od olja da kr konc :D res svinjske...sam jebiga...na vsake tok časa dol pa pucat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam tut... sam uzamem chain clean pa krpico pa ribat..

aja a je to normalno da mi saje dol tecejo? pa ce stoji mi uspodi črno rata..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam tut... sam uzamem chain clean pa krpico pa ribat..

aja a je to normalno da mi saje dol tecejo? pa ce stoji mi uspodi črno rata..

to je tud men delal :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kasn chainclean pa krpico....Meglio pa slauf...brez muke...tut dotaknt se ni treba

Škoda chain cleana. Je WD-40 čisto OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst nimam niti ene same kaplce...lohde je sam dihtunga slaba?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ful me razpizdi to ne.. ko je celi motorček tak lepi pol pa pa po avspuhu neke mastne kaplice.. koda mu je prišlo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na izpuhu ni dihtunge, lahko da imaš preslabo mešanco

obstaja dihtunga...vsaj v kompletu dihtung, ki sem ga imel jaz

slabo vas na VSŠ-ju učijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je dihtunga, tut jest sm jo menjal..no mehanik jo je

Popravljeno . Popravil Im_a_ridah
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tudi jaz sem dobil dihtungo zraven, samo je nimaš kam dat ker je tam na izpušnem tak kanal kamor pride prirobnica od izpuha, dihtuga je drgač taka kot na skuterjih ali frčakih, le da je povečana

s tistim da mogoče nima dobre mešanice sem mislil da bolje da malo neizgorjenega olja steče ven in spucaš enkat letno kot da ti zariba ker ga je premalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dihtunga je, za vsak slučaj se lahko da pa še tisto tesnilno maso čez in pol nima iz kje kaj kaplat. Da pa se olje nabira na avspuhu, pa pomeni da premalo tiščiš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poj mam pa js kr srečo z RSko da mi nč ne šprica :P nč ne skwrta :D hah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej dihtunga je zato narjena da nekaj tesni, brezveze jo nebi blo niti v kompletu. Vun ti pa ščije ker mešanca ne izgoreva prov...z drugmi besedami kot so že povedali ga ne tiščiš dosti :winkiss:

Popravljeno . Popravil _luke_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej dihtunga je zato narjena da nekaj tesni, brezveze jo nebi blo niti v kompletu. Vun ti pa ščije ker mešanca ne izgoreva prov...z drugmi besedami kot so že povedali ga ne tiščiš dosti :winkiss:

lohk ga skos drži nad 10.000 pa bo isto ven teklo... dej mer no s takimi :winkiss: tisto so se zajebavali z tiščanjem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je, da so ta olja, TTS &shit, narjena za visoke obrate, zato res pri nizkih bolj paca vse skp. Amapk, ja, tud če ga boš močno navijou, ti bo še zmer tekl.

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je, da so ta olja, TTS &shit, narjena za visoke obrate, zato res pri nizkih bolj paca vse skp.

ma kljub vsemu ne bo nič pomagalo če ga bo skos nad 10.000 vrteu no :D

nikoli ne bo popolno izgorevanje, tako da se bo zmer pacalo...

no si popravu pol :D

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kako pol enim paca, drugim pa ne? Pomoje je redk motor na karburator ki ima popolno izgorevanje, razn kšn napravljen za dirke. Sošolc ki ma TDR mu ful paca (ne pr kolenu ampak na koncu avspuha), ko je hladn zad nardi dimno pregrado ko je topu pa mal manjšo :whistle:. Tko de al je vžig premaknjen al pa je mešanca napačna. Jst osebno uporabljam castrol 720 ter agip racing (al nek tazga) in nimam nobenih problemov! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kako pol enim paca, drugim pa ne? Pomoje je redk motor na karburator ki ima popolno izgorevanje, razn kšn napravljen za dirke. Sošolc ki ma TDR mu ful paca (ne pr kolenu ampak na koncu avspuha), ko je hladn zad nardi dimno pregrado ko je topu pa mal manjšo :whistle:. Tko de al je vžig premaknjen al pa je mešanca napačna. Jst osebno uporabljam castrol 720 ter agip racing (al nek tazga) in nimam nobenih problemov! :krneki:

odvisno kake dihtunge so/ v kakšnem stanju dihta use skupej... nima nbene veze to kok motor tišiš pa kako ole maš :slap:

men je tekl ker so ble dihtunge za en K*?", tko da ni treba tle klobas prodajat. Če pa teb ne naredi "dima" ko je motor mrzu, pa povečaj olje, ker dimna zavesa more bit. Da ne boš pol spet... :cry: grd mito ... titi jebena jajca od mitota... sranje italjansko spet je zagrabu :headbang: :cry:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno kake dihtunge so/ v kakšnem stanju dihta use skupej... nima nbene veze to kok motor tišiš pa kako ole maš :slap:

men je tekl ker so ble dihtunge za en K*?", tko da ni treba tle klobas prodajat. Če pa teb ne naredi "dima" ko je motor mrzu, pa povečaj olje, ker dimna zavesa more bit. Da ne boš pol spet... :cry: grd mito ... titi jebena jajca od mitota... sranje italjansko spet je zagrabu :headbang: :cry:

Ja ga viš strokovnjaka, mnj nakladej in drugim soli pamet :D. Jst nism reku de meni ne kadi ko je hladen, to itaq vsi 2t. Ko je topu pa skor nč...

Popravljeno . Popravil _luke_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mislm da je to cist normalno da kksna kaplca črna uspodi rata...

seveda...

če pa koga mot pa silikon u roke pa use možne lukne zafilat... pa neo nič več kapljic :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva pa če je to normalno da gre vn to neizgoreno pa da je to nrjen tko k če bi šu tko po avspuhu bi zaribal k bi nakonc blo tok olja notr u avspuhu unga črnga neizgorenga da bi zapru lukno pa bi zaribal :ninja: :ninja: :ninja:

Popravljeno . Popravil FlamE#7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!