Skoči na vsebino

Cagiva Mito


mrta3

Priporočene objave

ne bi zaribal ampak samo motor bi se ugasnu..pokrij si luknjo na auspuffu pa boš vidu da se samo ugasne...ne bo zaribal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako1

ce to misls za bremze

odpres pokrovck, das vn gumo, dolijes olje.

ce ga pa not nic ni, mors pa einliftat

kako2

dot4

Popravljeno . Popravil Im_a_ridah
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja u loncu jst nimam nč sam 1mm vse okrog saje :D. Ponavadi pride pr 125kah takoj na začetku (tm pr cilindru) konus, pa u dušilcu pridejo tudi kake blokade...pa kje si mel mrežce pa keramiko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajntje i need help.... grem do motorja ga odkrijem po enem tednu in spodaj opazim zelenkasto lužico....takoj pomislim na antifriz.... ja tako je.. nazadnje ko sem se vozil je vrjetno pri killerju nekje ven škropilo, ker je na plastikah nekaj madežev.. in zalaufam motor in počakam da se ogreje da začne voda krožit.. in sem ugotovo da spušča kiler pri eni luknci... itaq je cel nakluvan ne vem od česa no... zdaj pa.. foter mi je reko da se je včasih dobila ena tekočina ki si jo nalil noter in ti je zapolnilo luknice... a kdo ve kak zgleda al pa kera firma proizvaja...sem pa gledal pri mythbusterih da sta jajco stepla in nalila not.. in ni več iztekalo... a ma kdo kaj izkušenj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja vem da se da zalotat pa zašvasat tut... sam ker luknca je res minimalna in baje da se to z neko tekočino lahko reši... če pač nebo druge bom pač moral.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravjo da jajc pomaga :)

to z jajcam je ena izhod v sili fora... jest ga nebi nod dav... ce luknco zamasi vprasnaje kje se se vse nabere... notr po cilindru varjetn prov fajno plast nrdi pa se fino cmar :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rešitev je tudi ta da daš v kiler nekaj rdeče paprike v prahu. luknja na kilerju se zamaši 100% (govorim iz lastnih izkušenj na avtu) kako dolgo pa bo to držalo, pa kaj vse se lahko s tem poškoduje pa nevem. jas sem uporabil na starem avtu ki ga ni bilo škoda.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to z jajcam je ena izhod v sili fora... jest ga nebi nod dav... ce luknco zamasi vprasnaje kje se se vse nabere... notr po cilindru varjetn prov fajno plast nrdi pa se fino cmar :)

bi med vožnjo po jajcih dišal :lol1:

Popravljeno . Popravil _LuX_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rešitev je tudi ta da daš v kiler nekaj rdeče paprike v prahu. luknja na kilerju se zamaši 100% (govorim iz lastnih izkušenj na avtu) kako dolgo pa bo to držalo, pa kaj vse se lahko s tem poškoduje pa nevem. jas sem uporabil na starem avtu ki ga ni bilo škoda.

lp

to z rdečo papriko sem tut že slišal ja...sam to morš v polnega dat vrjetno oz priključenega...in pomoje to ni dobra rešitev

jajco pa itaq not naliješ ko ga imaš odmontiranega in fajn obračaš da se razlije po notranjosti in zamaši luknjo...vsaj tak sta mythbustera delala.. in ko se je jajca posušila sta nalila vodo not in ni nič puščalo.... seveda je blo pod pritiskom vse....in vem kak jajca zgleda če se razlije.. je trda pol orng.... samo jaz tega tut nebi rad dajal not... dobi se ena tekočina baje "kilerdiht" sam ne vem kje....če ne pa mi ne preostane drugega kot da zašvasamo to dol....

Popravljeno . Popravil kukec1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prejle sem si zmontiral gps in se malo popeljal....

v 7mi pri 7k obratih gre 94. pri 8k obratih 112.. pri 10.5k 142km/h..(tolko sem nabral v 5i in menjal pol v 7mo) več ni blo ravnine da bi šlo do konca.. vrti se mi pa malo pod 12k.....

aja pa še kak gps kaže.. v avtu clio 07.. pri 160 po števcu kaže ,153-155 po GPSu... števec avto 190, GPS 183.. več pa avto ne gre :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to z rdečo papriko sem tut že slišal ja...sam to morš v polnega dat vrjetno oz priključenega...in pomoje to ni dobra rešitev

jajco pa itaq not naliješ ko ga imaš odmontiranega in fajn obračaš da se razlije po notranjosti in zamaši luknjo...vsaj tak sta mythbustera delala.. in ko se je jajca posušila sta nalila vodo not in ni nič puščalo.... seveda je blo pod pritiskom vse....in vem kak jajca zgleda če se razlije.. je trda pol orng.... samo jaz tega tut nebi rad dajal not... dobi se ena tekočina baje "kilerdiht" sam ne vem kje....če ne pa mi ne preostane drugega kot da zašvasamo to dol....

mislm da tist za jajc more tud vse lavfat? drugac jest ne vidm logike koko nej bi delval... ker more bit vroče da se jajc strdi notr?

a ni tko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne .. prašujem zato ker v prejšnem motoru sem meu not neko keramiko pa mrežice..

temu se baje rece katalizator :rolleyes:

prejle sem si zmontiral gps in se malo popeljal....

v 7mi pri 7k obratih gre 94. pri 8k obratih 112.. pri 10.5k 142km/h..(tolko sem nabral v 5i in menjal pol v 7mo) več ni blo ravnine da bi šlo do konca.. vrti se mi pa malo pod 12k.....

aja pa še kak gps kaže.. v avtu clio 07.. pri 160 po števcu kaže ,153-155 po GPSu... števec avto 190, GPS 183.. več pa avto ne gre :D

zakaj pa nisi u sesto saltu? k pravs da si meu u peti pa pol u 7mo?

drgac pa nekje realni podatki, koncno... :grupni:

lp

Popravljeno . Popravil FlamE#7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

temu se baje rece katalizator :rolleyes:

zakaj pa nisi u sesto saltu? k pravs da si meu u peti pa pol u 7mo?

drgac pa nekje realni podatki, koncno... :grupni:

lp

blo konc ravnine.. in pol sem pač u sedmo dau da vidim kolk obratov ma v sedmi pri tej brzini....

drugač pa moj mito gre slabo... čutim da ni to to...

kolk gre tebi kaj v 6ti proti koncu.. če še nisi končne sprobal, ali pač?

Popravljeno . Popravil kukec1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj motate s temi živili :worship:, jajce boš rajš pojel ocvrto na oko, pa paprika....kak bo pasulj brez paprike :krneki:. Za ga zašvasat je dokaj težko kr je hladilnik oz stena zelo tankcena še posebej če maš take lukne kot sm jih jst meu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blo konc ravnine.. in pol sem pač u sedmo dau da vidim kolk obratov ma v sedmi pri tej brzini....

drugač pa moj mito gre slabo... čutim da ni to to...

kolk gre tebi kaj v 6ti proti koncu.. če še nisi končne sprobal, ali pač?

mozno da res ja... ja lej men se zvrti cist takoj (mislm skos vlece) do ene 175(stevc). to mam not pa pr nevem kok obratov. pol pa zacne nabirat pa valda spustim gas k tist je zame matranje masine.

drgac saltam pa skor pr 13k.

se ful pozna 34ferg sploh tm 130+ k potrebuje cly full bencina.

lepo lepo. pol k ustimas se morva srecat :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mozno da res ja... ja lej men se zvrti cist takoj (mislm skos vlece) do ene 175(stevc). to mam not pa pr nevem kok obratov. pol pa zacne nabirat pa valda spustim gas k tist je zame matranje masine.

drgac saltam pa skor pr 13k.

se ful pozna 34ferg sploh tm 130+ k potrebuje cly full bencina.

lepo lepo. pol k ustimas se morva srecat :D

lp

pa kaj je fora večjega fergija? k ni isto kot pa če bi na orginalnem sam dize zamenjov :hmm: (jst mam 2 fergija 19, 21 pa je razlika sam v dizah)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr ajd to ni taka razlika k pr men k je 28 na zacetku aves...

lej preprost je k ma motor ful potrebe po bencinu tm k se zacne upor taprav-140 mu ta ferg da bencin ane... pac razlika je vidna od ene 130 naprej k dobesedno leti use dokler cly zdrzi (skor 13k).

pa poraba je vecja... :BUA:

ps: z dizami se fergazer nastela (sepravi natancno) medtem je da ploh zadanes taprav ferg cist na grobo.

aja pa je ful velka razlika bla pr 50ki k sm meu 24ko gor nemist 12ko valda... al ce bi dov pa 19ko pa nebi blo tok dobr. pac do neke meje je dobr pol pa vec dajs pa sam se za bencin vec.

jst sm uzeu 34 npr zarad tega ker je mela chesterfieldka (isti ferg)+ rotax pokal gokard ga se uporablja. tko da je zih fajn zadeva pa max kar rabis,

lp

Popravljeno . Popravil FlamE#7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!